Arama sonuçlarınız

1. B

Map indirdim ancak...

Arkadaşlar solar survival indirdim saves dosyasına attımda __MACOSX böyle bi dosya var bu nereye atılacak ?
  2. B

Solar Survival indirdim ancak....

Arkadaşlar solar survival indirdim saves dosyasına attımda __MACOSX böyle bi dosya var bu nereye atılacak ?
  3. B

Minecraft Skyblock2.1

Arkadaşlar skyblock indirdim ancak görevler yok nasıl görev ekliyicez
  4. B

Video

Arkadaşlar serverime gelecek cıvıtmadan adam gibi oynayacak 2-3 kişi aranıyor video cekip youtube bile koyacağız yorumun altına Ts3:Var/Yok Mic:Var/Yok Gerçekten canınız survival çekiyorsa yazın yorum altına bide msn adresinizi yazn
  5. B

2Tane Dost

Arkadaşlar serverime 2tane arkadaş aranır işte beraber survival oynayacağız böyle şeyler işte içeriğini söyleyeyim bu içerikler olanlar yoruma yazsın lütfen. Msn Adresi: Mikrofon: Var/Yok Skype: Var/Yok Yaş:
  6. B

3Arkadaş...

Selam beyler ben minecraft'ta server kurdum ancak bir kaç dost lazım :) Yani 3kişi yeter :) Neyse arkadaşlar dediğim gibi gayet açık 3Arkadaş lazm bana Survival mod oynuyacağız mikrafonunuz olursa sevinirim skype'den konusarak oynarız [email protected] eklerseniz skype,minecraft ıp...
  7. B

Map yükleme [ACİL]

ARKADAŞLAR KARLI BİYERDE MAP BULDUM AMA MAPI NEREYE ATACAM BULAMADIM Bİ YARDİM EDERMİSİNİZ SPAWN BÖLGESİ OLTUŞRACAMDA
  8. B

Bukkit server kurdum bi bakarmısınız

Selamun aleyküm beyler geçen gün bukkit server kurdum ancak spawn yeri çölün ortasında bir kaç serverde gördüm daha doğrusu çoğu serverde aynı böyle oyuna girerken bi kaleden başlıyosun orda npc falan var polis,asker vb vb bunu bende nasil ekleyebilirim yanliz bilen arkadaşlar dosyaları nereye...