Arama sonuçlarınız

1. R

Minecraft ilk mapim :) (parkur)

kenarı kapatmıştım ben katman kayası ile :D
  2. R

teşekkürler :)
  3. R

ÖZGÜRLÜĞE KOŞ !!! (ADV)

ben düzelttim zaten öyle bir problem yok artık :)
  4. R

ÖZGÜRLÜĞE KOŞ !!! (ADV)

arkadaşlar özür dilerim oyun creativede kalmış 2. mapim o yüzden kaçırmışım düzeltildi.
  5. R

ÖZGÜRLÜĞE KOŞ !!! (ADV)

Not : 4 kişiye kadar birlikte oynayabilirsiniz (4 kişi olmanız tavsiyemizdir çok canavar var :D). KONU : Romanın savaş esirlerinden birisiniz. Bir gladyatör okuluna satılıyorsunuz. 2 yıl kolesyum da savaştınız. Sahibiniz artık tehlikeli olduğunuzu düşünüyor ve infazınız için tüm hazırlıklar...
  6. R

Benim 2. haritam :) (Advanture)

Arkadaşlar şu an linki koymuyorum çünkü daha eksikleri var :) sadece bir ön reklam yapıyorum kısa keseyim resimleri koyayım ve konuyu yazıcam. Not : 4 kişiye kadar birlikte oynayabilirsiniz (4 kişi olmanız tavsiyemizdir). KONU : Romanın savaş esirlerinden birisiniz. Bir gladyatör okuluna...
  7. R

bir sorum var advanture mapi tamamen hazırladım sadece bu kaldı

hocam sen anlamadın ben map yaptım burada paylaşıcam. her şey tamam hikaye yazıldı build tamam sadece spawn noktasının değişmesi lazım mesela başka biri haritaya girdiğinde orda değil istediğin yerde doğması istiyorum spawn noktasının yerini değiştirmekten bahsediyorum ben
  8. R

/setspawn yazıyorum bilnmeyen komut diyor
  9. R

SPAWN NASIL DEĞİŞTİRİLİYOR LÜTFEN BİR YARDIM
  10. R

ARMEGEDON SAVAŞI

bir sorum olucak spawn noktasını nasıl değiştiriyoruz
  11. R

Uzatmadan resimleri ve linki koyucam arkadaşlar ilk mapim eğlenmenizi dilerim :) LİNK : http://www.mediafire.com/?erk9sk0m82fjdrw