Arama sonuçlarınız

1. OmerTR

Çekirdek Server★•★ SkyOnline ™ ★•★ Faction,Hg,SkyBlock,TF2,Spleef★•★•★•★ Ip : 91.121.75.75★•★•★•★

Güzel Servere Benziyor Bir Deneyeyim Şimdiden Başarılar Güzel Olucağa Benziyor Dediğim Gibi.Kardeş Server güzelde Faction Bakımda Olması Beni Serverde Fazla Tutmaz Spawn Gayet Güzel başarılı HG SB Onlar Aynı Şeyler Pek İlgimi Çekmez Doğrusu
  2. OmerTR

Demircraft Hiç Hız Kaybetmeden Devam Ediyor **6 Aydır Online** *ip - 188.165.201.52:333

Güzel Olacağa Benziyor Başarılar Fakat Her Serverde Aynı Spawn Bölgesi Pek Hoşuma gitmiyor Emek Harcanmamış Gibi Duruyor Benim Pek Hoşuma Gitmiyor Yani.
  3. OmerTR

Minecraft Ta Yeni Bir Nesin Böyle bir şey Görulmedi !!

Tanıtımda Çok Fazla Ünlem(!) Ve Abartı Şeyler Kullanmışsınız. Güzel Olacağa Benziyor Başarılar.
  4. OmerTR

▀▄▀▄▀▄ [2061 Türkiye][ Dünyayı Fethetmeye Hazırmısın? ] ▀▄▀▄▀▄

Kardeş benim skype yok şu an ismim dvd177 BordoKuvvet Eklermisin?
  5. OmerTR

Staronline | Hunger Games Ip:178.20.227.152

Kardeşim Burası Faction Wars Bölümü Adamlar Server İçin Ayrı Bölümler Hazırlamış Hala Gelip Buraya Başka başka serverlerin Reklamını Yapıyorsunuz Konunun Taşınması gerekiyor
  6. OmerTR

Epiccraft Sunucusu / 90 Kisi Kapasite / 7/24 / Saatinde Event / 4 Gb Ram / 1.5.1 Sürüm / Ile Sizlerl

Güzel Tanıtım Olmuş Fakat Resim Koymamışsın. Serverin Kapanma İhtimali Yoksa girebilirim?
  7. OmerTR

İşte AxiTR Nin Rezilliği

Zaten Çok Gereksiz Bir VDS Şirketi. İşleri Güçleri Yok Giriyorlar Adam akıllı AxiTR Serveri Yok. Bi BornCraft Vardı oynadığım oda gitti :/
  8. OmerTR

İşte AxiTR Nin Rezilliği

Evet Arkadaşlar Hepimizin Bildiği AxiTR Sunucularına Oyuncu Çekmek İçin Girişimde Bulunuyor.(Reklam Yapmadım Serverin Adı Gözüktüyse Kusura Bakmayın)
  9. OmerTR

Brocraft Profesyonel Vps Server'ımızı Açtık. 7/24 Online,gerçek Oyunculara !

Birde Ömer Batıgün Olarak Dene Belki Çıkar
  10. OmerTR

Brocraft Profesyonel Vps Server'ımızı Açtık. 7/24 Online,gerçek Oyunculara !

Skype Adım omertr11 Eklersen Sevinirim Kardeşim.
  11. OmerTR

Minecraft Hamachi Sunucu Soru Cevap Bölümü

Merhaba, Ben Arkadaşımla Survival yapmak İçin Hamachi Server Açtım Fakat Bad Login Hatası Alıyorum. Bunun Çözümü Varmıdır?