Arama sonuçlarınız

1. ozan419

skype ver lan özledim

skype ver lan özledim
  2. ozan419

Forgotten Realms Role Play V5: Geçmişin Yankısı

merhaba ben rednazo isimli bir hesapta başvuru yaptım. başvuru ısığı sarı bir şekilde yanmaya başladı fakat bir kaç saat sonra hesabıma TAMAMEN ulaşamaz oldum. epostamda aktivasyon maili duruyor bu arada. bu hesap mevcut değil diyor yani.
  3. ozan419

skype ver lan eklicem çok özledim harbi seni

skype ver lan eklicem çok özledim harbi seni
  4. ozan419

özledim lan seni :(

özledim lan seni :(
  5. ozan419

beni hatırladın mı ?

beni hatırladın mı ?
  6. ozan419

ReborneRPG-Ateşonline,Ortaonline,ST-RP Devam sunucusu.[1.9]

ıhm ıhm ben konuyu öyle açtıgını hatırlamıyorum ben daha çok küfür ettiğini hatırlıyorum ya da hakaret?
  7. ozan419

AteşOnline-AteşRPG-OrtaOnline oyuncuları buraya ! yeniden rpg !

Bence Orta Çağ'da derebeylik sistemi döneminde geçse güzel olur :) Gerçi Kaan abi açıyorsa her türlü mükemmel olucakta gene bi önereyim dedim :D
  8. ozan419

Bir zamanlar dostum olan şahıs iyi bir insandır elinizden kaçırmayın.

Bir zamanlar dostum olan şahıs iyi bir insandır elinizden kaçırmayın.
  9. ozan419

Selamlağğğğr

Selamlağğğğr
  10. ozan419

SancakCraft | BETA BİTTİ | Rütbe Sistemi | Otomatik Eventler | 1.8.x

Server eğlenceli ve sarıyor denenmeden geçilmemesi gereken nadir sunuculardan. :)
  11. ozan419

Tekrar Döndük ! Yeni Nesil Factions "OyunVadisi" ALIMLAR AKTİF

Tutturmuşsunuz bir yeni nesilde yeni nesil ne farkı var bunun diğer "FEKŞIN" lardan? 1-2 Saat kas lapisi kazma al set diz ormana git öl söv çık veya vip al bu kadarmıdır faction mantığı ? Türkiyede çok yanlış anlaşılmış factions :(
  12. ozan419

NirolaCraft (1.7.2-1.7.5) Gücünü Göster!

Kötü server + Yetersiz anlatım + Adminler çok kendini bilmiş.
  13. ozan419

GlideSlot 1.0 - Slot Limitinizi Sınırlamayın!

server.pro gibi sitelerin bedava sunucularının sınırlı pluginlerini kaldırabilsen bide tadından yenmez. Bi essentials yüklüyoz plugin sınırı bitiyor yav :(
  14. ozan419

Sen yaşıyonmu ya :(

Sen yaşıyonmu ya :(
  15. ozan419

İptal

İptal
  16. ozan419

GlideSlot 1.0 - Slot Limitinizi Sınırlamayın!

Nereden indirebiliriz cahilim de :(
  17. ozan419

★★TekKrallıkRPGServer★★

Teşekkürler <3OOO Kaan[HİRACLES] abide katılcaksa işin işine bu server tamamdır :)
  18. ozan419

★★TekKrallıkRPGServer★★

Ad: Ozan Soyad:Önder Yaş:17 Minecraft Nick:Fuju Hesap premium mu:?(Premium şart değil):Hayır RP nedir:? Role Play 'ın kısaltması Metagaming nedir:? Hayattaki bilgileri oyuna aktarmak Refuse RP nedir:? Bir sebepten dolayı Roldan kaçınmak Powergame nedir:? Nadir şeyleri yapabilmek Mixing nedir...
  19. ozan419

:D

:D
  20. ozan419

25 Ekim 2013 Ergen zamanlarım benim suçum değil :(

25 Ekim 2013 Ergen zamanlarım benim suçum değil :(
  21. ozan419

Köy Hayatı Survival Server /1.7.5/

Spawnı yeni builderimiz ile değiştirdik ve evleri oyuncular yaptığı için ben karışamıyorum. 1.8 Sürümünde pluginlerimiz çalışmıyor o sorunu halletikten sonra geçeceğiz önerilerin için teşekkürler ! :)
  22. ozan419

1-2 Dakikanı alıcam
  23. ozan419

Bırakmıyorum ? İnsanların böyle bi görüşü varsa saygı duymalısın. Sen serveri beğenmiyorsun diye ben sana iftira atıyormuyum ? Rpg oynamamışmışım...
  24. ozan419

Yarı RPG derken kastettiğim rol yapılabilecek bir sunucu fakat rol yapmamanın cezası yoktur du. Eğer gerçekten böyle düşünüyorsanız düşünün bir şey diyemem