Arama sonuçlarınız

1. P

Builder Arayan Baksin [fotolu]

Evet Arkadaşlar Builderlikte iyiyim.2 Senelik Tecrübem var. Bu son yaptıgım ev Digerleri Mcyi Silip yükledigim icin gitti. Hadi bakın ;)
  2. P

Minecraft Arkadaşı Aranıyor

Merhaba Arkadaşlar. Minecrafti yanlız oynamaktan sıkıldım. Bir Arkadaş arıyorum.Premium olmasına gerek yok ama iyi kalpli ve dürüst olsun yeter 10-15 yaş arası lütfen. İLETİŞİM: Skype: none_419
  3. P

Sadece Login Ve Nolag Plugini Ile Survival Adminler Bile Survival!!!

Merhaba arkadaşlar.Bugün sizlere Tamamen Survival Olan Serverimizi Sizlere sunmak için Bu paylaşımı yapıcam. Sadece Login [Hackerler için] ve NoLag[Lagsız bir oyun için] pluginleri vardır. Ağlar: SMCraft1 Şifre:123 SMCraft2 Şifre:123 SMCraft3 Şifre:123 HERKESI BEKLERIZ
  4. P

Minecraft Tarihine Damga Vurcak Server : Alımlar Var.

Minecraft Survival Server'dir. ALIMLAR ICIN : Skype : noneozan BlueCraftTR1 Şifre:123 BlueCraftTR2 Şifre:123 BlueCraftTR3 Şifre:123 BlueCraftTR4 Şifre:123
  5. P

Bukkit Server Kurabilcek Içeri

Merhaba arkadaşlar.Başlıkta belirttiğim gibi bukkit server kurabilcek arakadaşlara ihtiyacim var . Survival Craft Plugin yuklucez ve Hunger games oynucaz Süper olucak. Ulaşım : Skype : noneozan Hamachi : bukkitsw555 Şifre 1
  6. P

The Walls Server

Evet canımız sıkıldı ve bizde dedik ki the walls serveri açalım ama server pluginsizdir.Oyun baslamadan bir şey kıran banlanır hele ki duvarlar açılmadan o duvari kirarsaniz ip ban alırsınız. Neyse Ağlar aşagıda Hamachideki Adım Ozan. WallsTR Şifre - 123 WallsTR1...
  7. P

Ortak Server Açan Konuya gelsin

Arkadaşlar Ortak Server açıcak kisiler gelsin Bukkit Server ! Bukkit server açmayi bilsin Team Wiewer 7 si olsun Skypesi olsun Ve Hamachime gelsin :D RedWhiteCraft 123
  8. P

Yardimmmmmm Lutfen

Arkadaşlar Biz arkadaşimla 1.3.1 e geçtik yeni server.jar indirdik kurduk hamachiden oynuycaz da failed to verfy username hatasi veriyor yardim edermisiniz