Arama sonuçlarınız

1. cancom

Hell Sword Adventure Map (Karakter secmeli)

Merhaba arkadaşlar Ne zamandir harita yapmiyodum Yeni yaptigim harita HellSword.Eski Yaptigim İnfiniteSword ' un bi benzeri Bunuda can sıkıntısına yaptım insallah begenirsiniz ilk basta 4 tane karakter secme var ama mapin yarisina geldiginde bu 6 ya cikiyo ve istedigini secebiliyorsun.Hikaye Vb...
  2. cancom

Minecraft 2 Kisilik FunCity Mapim (3 Parkur,event,spleef,kartopusavasi,vb.)

Merhaba Arkadaslar Sizlere yeni mapimi taniticam.Cok uzun degil sadece eglence amacli bi map yaptim sehir olarak yaptim ve her binaya bir özellik verdim.mesela 2 kisilik parkur oynamak icin disco ya gitmelisiniz vb. Zombi zindaninda xp kasarak zombi zindani marketinde item vb...
  3. cancom

Beyler warp komutu normal oyuncularda calismiyo

Arkdaslar Bi sorunum var kac oldu essentials pluginini degistiriyom yine olmuyo sadece adminler /warp komutunu kullanabiliyo normal oyunculara yetkiniz yok diye lütfen yardim eden
  4. cancom

Efsane Map Infinite Sword (irk Secmeli) Güncelledim Ve Daha Uzattim

Merhaba Arkadaşlar Şimdi Sizlere Yeni Mapimi Sunmak İstiyorum.Eskiden Ayni konuyu Acmistim Ama mapta hata Doluydu simdi Hepsini düzelttmi ve sunulmaya Hazir. Mapta 4 tane Irk var ama 1 tanesi ilerlerde Aciliyo İlk önce 3 tane Irktan birini seciyon elf,insan,ork benim tercihim insan sonra...
  5. cancom

Extreme Parkur Yeni Parkur Haritam

Arkadaşlar Yeni bi Parkur Mapi Yaptim ve Szinle Paylaşcam. Command block lar ile yaptim mapi kule labirent tuzaklar var şans oyunu vb. yaptim. Fazla Uzatmadan Resim Ve link: Son Kulesi Labirent Üstten Cekemedim çünkü yollar gözükürdü aslında çok uzun Anahtari Almak için giden yol Link...
  6. cancom

Efsane Map Infinite Sword (irk Secmeli) Hatalar Düzeltİldİ!!

Arkadaşlar yani bir map yaptim adida Infinite Sword oyunda Hikayeyi yazdim cok uzun yaptim ve güzel oldu 1 hafta gibi bi süre ugrastim command blocklar ile yaptim ve sizinle paylasicam.Oyunda 3 Irk vardir Elf,Ork,İnsan.Hepsinin iyi oldugu biseyler vardir.Mesela Elf yayda iyi İnsan Kılıçta iyi...
  7. cancom

Efsane Map Infinite Sword (irk Secmeli)

Arkadaşlar yani bir map yaptim adida Infinite Sword oyunda Hikayeyi yazdim cok uzun yaptim ve güzel oldu 1 hafta gibi bi süre ugrastim command blocklar ile yaptim ve sizinle paylasicam.Oyunda 3 Irk vardir Elf,Ork,İnsan.Hepsinin iyi oldugu biseyler vardir.Mesela Elf yayda iyi İnsan Kılıçta iyi...
  8. cancom

Parkur map (cok ugrastim :D)

Yeni bir map yaptim arkadaslar ve güzel oldu nasil oynicanizi anlatiyim:ilk bi evde doguyonuz bu evden parkurda isinlancaniz ve parkuru bitirmelisiniz bitirdiginizde ödül olarak enchli itemler verilcek ve witherin oraya isinlancaniz onu kesince görev tamam :D Resimler ve link: Spawn Parkur...
  9. cancom

Pramitten kacis (pramit cok buyuk) 3-4 saat emek

arkdaslar bi map hazirladim 3-4 saat asil pramidin disini yapmak zordu ve tuzakli güzel bi map yaptım istek üzerine 2. bölümde cikabilir oyuna girdimi peaceful/barışçıl moda alirsaniz oynayabilirsiniz. yaparkenki bi kac foto: az kalmis hali Eki Görüntüle 27828 bitmis hali içi Eki Görüntüle...
  10. cancom

Pramitten kacis (pramit cok buyuk) 3-4 saat emek

arkdaslar bi map hazirladim 3-4 saat asil pramidin disini yapmak zordu ve tuzakli güzel bi map yaptım istek üzerine 2. bölümde cikabilir oyuna girdimi peaceful/barışçıl moda alirsaniz oynayabilirsiniz. yaparkenki bi kac foto: az kalmis hali bitmis hali içi Ve link...
  11. cancom

Minecraft Hunger Games Mapi

Arkadaşlar güzel bi hunger games mapi buldum ve size suncam.Büyük serverlerin mapi gibi çok uzun ve sakli chestler ve bu chestler resimlerde görülsün diye chest finderi açtim (hack):) fazla uzutmadan resimler ve link: Spawn emeğe saygı Link: http://www.mediafire.com/?gta3jm0tx6g3gpx
  12. cancom

UlTraCraft Bukkit Server Factions [PVP] Server ve Daha Fazlasi

Arkadaşlar server zaten 1 ay öncesinden acikti 5 tane hamachi aği açmiştim ama 5 tane daha açmaya karar verdim.Server bukkittir survival&pvp dir.Serverde birbirinden güzel pluginler ve ilgili adminler vardir.Alim yoktur lütfen alim varmi diye sorup durmayin.serverin özellikleri istersen sehirde...
  13. cancom

Arkadaşlar Naruto Plugini Bilen Varmi ????

Arkadaşlar Naruto sv si accamda bi naruto plugini bulamadim.Naruto jutsu pluginini bilen var söylesin ama tek jutsu olmicak amaterasu ve Rasengan var ama öbürküler yok çoklu jutsu paketi olursa iyi olur :)
  14. cancom

UlTraCraft Bukkit Server Açildi Factions [PVP] Server

Arkadaşlar güzel bi sv açmaya karar verdim inş. beğenilir.Serverde Hergün Eventler Olur Xp Eventi,OX eventi ,Parkur Eventi VB.server pvp ve survival karisimi sehir var ister sehirde eglen ister disarda survival oyna hamachi ip server bukkit UlTraCraft UlTraCraft-1 UlTraCraft-2 UlTraCraft-3...