Arama sonuçlarınız

1. DarkesTime

Şehir kurma

Beyler 2.bir ağ kurdum gelmek isteyen CreativeŞehir2 123
  2. DarkesTime

Şehir kurma

Güncel!!! Gelen yokmu arkadaşlar
  3. DarkesTime

Şehir kurma

Arkadaşlar creativede şehir kuruyoruz adam gibi yardım edecekler ağa gelsin ağ değişmiştir CreativeŞehir1 123 Adam gibi yardım edicekler gelsin port hergün değişmektedir geldiğinide portu vericem
  4. DarkesTime

Benimle creative oynar mısın?

ok
  5. DarkesTime

Senin serveri denemiştik giremiyodum ben
  6. DarkesTime

Öncelikle hepinize merhaba arkadaşlar beraber creative oynayabileceğim 2-3 arkadaş arıyorum serveri siz açmalısınız ve hamachili olsun yaş sınırı +14 olursa çok iyi olur :)
  7. DarkesTime

Haxball Ciddili Takım

Mesela ben oyunu azıcık bile biliyorsam katılabilir miyim?
  8. DarkesTime

[OynaBenle]Benimle oynarmısın?

yapma be ._. :( :(
  9. DarkesTime

[OynaBenle]Benimle oynarmısın?

Server şuanda açıkmı?
  10. DarkesTime

Minecraft Premiumu Olan +12

Skypeden istek attım
  11. DarkesTime

Gelin Oynayalım!

Ad-Soyad: Süleyman Can Ürgüt Yaş:14 Davranışlarınız Nasıldır Sessizim biri cıvıtırsa bende cıvıtırım :D Paylaşımcı mısınızdır:kişiye göre değişir Eklemek İstedikleriniz: yok bitti Hentaü Sever Misiniz:Bilmiyorum
  12. DarkesTime

LalowwMC - Açıldık!

Server kapalımı :(
  13. DarkesTime

Uzun zaman sonra gelen ev

Yorumlarınız için teşekkürler bende zaten buildliği bırakıcam bu yaptığım son ev artık güzel fikirler çıkmıyo neyse iyi forumlar.
  14. DarkesTime

Uzun zaman sonra gelen ev

Evet arkadaşlar üstünde çalıştığım bu evi sizlere takdim ederim.Eleştiriden çekinmeyiniz eleştiri yapan herkese teşekkürler.İşte ss ler: İyi forumlar :)
  15. DarkesTime

Bir başka ev :S

Beyler yorumlarınız için teşekkürler dün bakamadım kusura bakmayın :) . Daha iyi bir çatı modeli arıyorumda nasıl yapacağımı bilmiyorum. Hadi bugün sizin için apartman yapim :D
  16. DarkesTime

Bir başka ev :S

Evet arkadaşlar yeni ev ile karşınızdayım işte SS ler: Şunu farkettim bende bildiğin piramit aşkı var :D . Hep evlerin tepesi piramitten :/ daha güzel bir çatı yapabilmek için taktik veya öneri verebilirseniz çok sevinirim.Eleştirmekten çekinmeyiniz :)
  17. DarkesTime

Yeni bir ev

Yorumun ve tavsiyen için teşekkürler birdahakine deneyeceğim.
  18. DarkesTime

Yeni bir ev

Yorumlarınız için çok teşekkür ederim :) . Bir dahaki yapımımda düzeltirim inşallah ayrıca o çatıyı nasıl yaptığımı ben bile bilmiyorum dalgınlıktan öyle çıkmış :/ Fikir verirseniz sevinirim
  19. DarkesTime

Yeni bir ev

Arkadaşlar tekrardan merhaba. Bugün tekrardan yeni bir ev ile sizlerle birlikteyim. Eski yaptığım evi görmeyenler için linki:https://forum.gamer.com.tr/konu/klasik-bir-ev.239969/ Evet işte yeni evin görüntüleri umarım beğenirsiniz :) Arkadaşlar bu evin arka tarafı Ve bu evin üstünden görünüşü
  20. DarkesTime

Noob un Pro ya dönüşümü.

Amin cümlemize.
  21. DarkesTime

Klasik bir ev

Alt kat hariç 2 katdada çift balkon var :D
  22. DarkesTime

Klasik bir ev

Evi 4 kareden yapınca çatısıda 4 taraftan oldu Yorumun için teşekkürler :)
  23. DarkesTime

Klasik bir ev

Yorumlarınız için teşekkür ederim :)
  24. DarkesTime

Klasik bir ev

Yorumun için teşekkür ederim bende biliyorum klasik olduğunu ama aklıma pek fikir gelmiyo :)