Arama sonuçlarınız

1. A

Açılmıyor Delireceğim!

Arkadaşlar ne zaman yüklesem ne zaman açmak istesem Minecraft açılmıyor. Nedenini bilmiyorum. Bilgisayardan Minecraft ile ilgili her şeyi siliyorum. Normal, modlu, kurulmuş farketmiyor, 20'den fazla kez farklı indirdim ama açamadım. En son 20 gün önce falan denemiştim. Bugün'de denedim...
  2. A

Mod Olmadı

Arkadaşlar bu siteden şu modu indirdim: https://forum.gamer.com.tr/threads/survival-%C4%B0%C3%A7in-e%C4%9Flenceli-mod-pack-1-5-2.79246/ 4 kere denedim dosyaları direk minecraft.jar'ın içine attım. Gittim 2 resimli anlatım ve 2 video izledim bir yerde yanlış mı yaptım diye olmuyor. Oyuna...
  3. A

Dümdüz Maplı Server

Arkadaşlar ben serveri açıyorum ama dümdüz nasıl yaparım biri söyleyebilirmi?
  4. A

Fortress Town Part One

Arkadaşlar bu benim ilk haritam. Dün başladım. Daha yapım aşamasında. Burada amacım bir kale ve içinde bir köy yapmak. Fakat ben kaleye kocaman bir kapı yapmak istiyorum yardım ederseniz sevinirim. Ayrıca bu harita üzerinde bir de adventure map yapmak istiyorum ama fikirlere ihyiyacım var. Eğer...
  5. A

Mapcılık

Arkadaşlar ben mod şeklinde map yapmak istiyorum ama yani sadece map yaparak ve save game de ki dosyaları upload ederek mi oluyor bu işi yardımcı olurmusunuz (ÖRN: Herkes kendi mapım, ilk mapım diye açıyor öyle mi olacak)
  6. A

Connection refused: Connect

arkadaşlar iki gün önce 1.3.1 i hamachiden oynamaya başladım. 15-20 dk. oynadıktan sonra oyun kendiliğinden kapandı. Ondan bir daha aynı servera giremedim. Connection refused: connect hatası alıyorum. Lütfen Yardım.