Arama sonuçlarınız

1. ardaarslan22

RPG Sunucu Seri ve Hızlı Alımlar

Merhaba arkadaşlar rpg sunucum için adam gibi işinden anlayan en iyisini yapmaya çalışan pluginer ve builder arıyorum aldığım kişiler günde en az rahat 3-4 saat online olmalı birde kafa adam olmalı Sunucu hakkında bilgi vermek gerekirse sunucu 2 bölüm olucak inglizler-korsanlar bu 2 taraf...
  2. ardaarslan22

RPG Spawn Plugini Arıyorum

Arkadaşlar serverim için spawn plugini olucak seçtiğim yerde sadece doğucak ve seçtiğim itemler düşücek(editli itemler)?
  3. ardaarslan22

Vip Özellik v1.0 1.7.X Yeni Çıktı Tamamen Türkçe Kendim Yazdım

Merhaba arkadaşlar bügün kendi yazdığım plugini tanıtacağım fazla uzatmadan tanıtıma geçiceğim. İlk olarak @IRFN arkadaşımıza teşekkür ederim kendisinin büyük yardımı oldu. Nedir bu Vip Özellik: Sunucunuza yeni komutlar ekler örnek olarak /superzirh en sevdğim özelliktir size zirh ile alakalı...
  4. ardaarslan22

Evde 2 tane bilgisayarım var ?

Evde 2 tane bilgisayarım var bir tanesi eski ona ram taktırsam windows server kursam minecraft sunucusu açılır mı yada açılabiliyorsa yardımcı olurmusunuz
  5. ardaarslan22

Minecraft Çok Oyuncu Sunucusuna Girmeden Önce Okuyun!

Merhaba Arkadaşlar; Bu konuyu çoğu noob(Yeni başlayanlar) için açıyorum... İlk olarak sunucuya girmeden önce sunucunun güvelinir olduğundan emin olun.(Forumda Araştırın/Arkadaşlarınıza Danışın) İkinci olarak sunucuda kız topluluklarına dikkat edin(%90'nı Sahte) şunu bilinki; 1-Kız size direkt...
  6. ardaarslan22

Eve Köpek Alcam Yardım Lazım :D

Arkadaşlar eve köpek alıcağımda cinsi erkek türünü bilmiyorum bu köpeği balkona atsam üşürmü yada eve alsam tuabi eğitimini nasıl vericeğim daha yavru 1 aylık bile değil :S yardım edermisiniz tasma fln işilerine
  7. ardaarslan22

Ölmeden önce söylenen topluca şarkı???

Arkdaşlar bilmiyorum osmanlı tokatını izleyeniniz vardır pazar günü galiba adamın eline balyozla vuruyorlardı asılan adamın ipini okla koparacaktı adamlar şarkı gibi bir şey söyledi yaa allah...hu allahu ekber.... gibi birşeydi yardımcı olurmusunuz lütfen :)
  8. ardaarslan22

Mcskinsearch hakkında yardım

Merhaba arkadaşlar ben premium da nasıl mcskinsearch da başkalarının benim skinimi almasını yada hesabımın ırada gözükmesi ni engelleye bilirim
  9. ardaarslan22

Minecraft,DayZ,Terraria ve Steam Oyunları Nasıl Alınır ? İninal Kart Aracılığı İle (: [DEV KONU]

İlk Olarak Merhaba Minecraft Premium Almak İsteyen Arkadaşlarım :) Bugün Sizlere Nasıl İninal aracılığı ile oyun alabileceğinizi göstereceğim bütün online alışveriş sitelerinde geçerlidir... Evet İlk Olarak Kartımızı Tanıtalım(ininal.com sitesinden alıntı yapılmıştır) Özet En Aşağıda :) Nasıl...
  10. ardaarslan22

Minecraft Giftcode Satılır

Merhaba arkadaşlar Giftcode satıyorum 30tl özel den pm atın fiyatta bir şey yaparız Avea kotör yada paypal ödeme vardır skype arda_arslan55
  11. ardaarslan22

Nitrado Sunucusu Almayı Düşünenler Bir Bakın Lütfen

İlk Olarak Merhaba Arkadaşlar; Şuanda Bu Yazıyı Okuyan Arkadaşlar Nitradoyu Kötüleme Amaçlı Bir Yazı Yazmıyacağım Şimdi Gelelim Konumuza: Nitradodan Sunucu Alamaya Çalışan yada Düşünen Arkadaşlarıma Çok Akılıca Bir Fikir Düşünmüş Birinci Olarak ikinci olarak nitradodan server almadan önce...
  12. ardaarslan22

HUB Sunucu Açılacak Kocaman Bir Ekip Arıyorum !

İlk Olarak Merhabalar; Evet Arkadaşlar Başlıkta Yazdığım Gibi Hub Sunucu Açıcağım Dev Bir Ekip Arıyorum ve Özellikle Builder neyse sunucu hakkında bazı bilgiler: Sunucu Deks Bilişim Tarafından Karşılanıyor 4096 MB Bellek 48 GB Disk Alanı Sınırsız Trafik DDos Korumalı Ayarlana Bilir Kişi...
  13. ardaarslan22

Hexxit Missing Texture ??

Arkadaşlar Hexxitte Bazı Objeler yada itemler missing texture diye gösteriyor yardımcı olurmusunuz lancuherin güncel crack yükle deseniz zaten orjinal premiumum bir çözümü var mı hexxitin en son olanını oynuyorum..
  14. ardaarslan22

hg.sonoyuncu.com Sunucusunun Dikkatine

İlk Önce Herkese Merhaba Arkadaşlar; Birisi Benim Premium Hesabımın Nickini Almış Sunucuya Giriş Yapamıyorum Elimde Her Türlü Kanıt Var Hesabın Bana Ait Olduğuna Dair Son Oyuncunun Sitesinde Baktım Ticket Diye bir şey Yok Hesabımın İsmi Minipoue Yardımcı Olursanız Sevinirim :)
  15. ardaarslan22

Minecraft Lunix Sunucu Kurulumu ??

Merhaba Arkadaşlar; Ben ubuntu kullanıcısıyım 13.10 kullanıyorum bildiğiniz yada bilmediğiniz şekilde pluginerim türkçeleştirdiğim komutlarını değiştirdiğim pluginleri denemek için sunucuya ihtiyacım var acaba nasıl kurabilirim hamachi istemiyorum normal olucak sadece ben girecem yada modeme...
  16. ardaarslan22

TurkishGuns Adlı Plugin Yapıcağım

Merhaba Arkadaşlar; Bukkit'de Gezerken Guns+ Adlı Plugin Gördüm Eğlenceli Olabilir Yani Silah Plugini Düzenlemeyi DÜşünüyorum Türkçe Yapmak ve Daha Çok Silah Eklemeyi Düşünüyorum Bu Yüzden Anket Yapıcağım Başlayim Mi Başlamayim Mi Diye Lütfen Dürüst Olunuz.. Plugine Göz Atmak İsteyenler: Tıkla...
  17. ardaarslan22

Bukkitten indirdiğimiz hazır pluginleri nasıl düzenleriz

Arkadaşlar bukkiten indirdiğimiz hazırlanmış olan pluginleri nasıl düzenliyoruz amacım pluginin komutlarını türkçeleştirmek mesela /start degilde /basla
  18. ardaarslan22

=======>VenomCraft Builder Arıyor ///VPS\\ Server<==========

Usta Builder Arıyoruz Noob Demiyorum Usta Diyorum Sunucu Spawnını Kendisi Yapıcak Alıntı Olmuyacak... Başvuru Formu: Ad: Soyad: Yaş: Minecraftınız Premium Mu?: Skype: Kaç Sunucuda Builderlik Yaptınız: Neden Builder Olmak İstiyorsunuz: Size Göre Build Ne Demektir: Sunucumuza Ne Gibi Faydanız...
  19. ardaarslan22

Factions Sorunu

Arkadaşlar Swmde Faction nu olmayan birsi hiçbir kimseye vuramıyor mgm'den kartopu yaptik factionu olmayanlar kartopunu vuramıyor
  20. ardaarslan22

Spirit Teknolojisi Yeni Nesil

Merhaba Arkadaşlar; Ben Size Spirit Teknolojisini Tanıtmak İstiyorum Gelelim Konuya.. Nedir Bu Spirit Teknolojisi? Spirit Teknolojisi İle Sunucunuz Güvence Altına Alınıyor Siz Oyunun Tadını Çıkarıyorsunuz Bizde İşlerinizi Hallediyoruz.. Nasıl Yani ? Siz Oyununuzu Oynarken Biz Eklenti...
  21. ardaarslan22

Minecraft VDS server sorunu

Server İp kısmına ne yazılacak kendi ipmizi yazınca "Perhaps a server ıs already running on that port hatsı alıyoruz portları açtık bir yardım ederseniz seviniriz
  22. ardaarslan22

Minecraft Tl Ne Oluyor (mctl)

Bu soruyu yanıtlayacak var mı yeni fark ettim uzun zamandan beri yokum forumda
  23. ardaarslan22

Ödeme Çeşitleri

Arkadaşlar Hosting açmak istiyorumda bu mobil ödeme pay payal banka vs. şeyleri nasıl yapacağım her şey tamam tek sorun ödeme çeşitleri :(
  24. ardaarslan22

AtlantisCraft Eğlencenin Adresi..

ATLANTİSCRAFT Nedir Bu AtlantisCraft: Birbirinden iyi Adminleri birbirinden güzel oyuncuları ve Bolcana heycan,eğlence,macera,korku,zevk.. ve daha fazlası bu serverde bulunuyor.. Yetkililer: Boail(Kurucu)(Bundan İyi Birini Bulamazsınız) Pittiplatsch94(2.Kurucu)(Herzaman Adaleti Arar)...
  25. ardaarslan22

Çok Güzel Bir Video Gezerken Buldum :) (Arog)

Teşekkürler Video Bana Ait Değildir..