Arama sonuçlarınız

1. DjBora

#Parkur Z- (Harita değil duyuru)

Merhaba arkadaşlar. Büyük bir harita olayına başladım ve zamanım olunca yapacağım. Hayalim TÜRKİYENİN en iyi parkurunu yapmak. Binlerce bölümü olacak ve puzzleda olacak. Fakat yapmadan önce haritayı foruma atiyacağım ve bu yorumun altına adını yazan herkezin kafasını ve ismini haritamda...
  2. DjBora

#Kafiyeli isim türetmece

Bu oyunumuzda Üstteki kişinin yazdığı şey ile kafiyeli bir şey türeteceğiz. Örneğin ; Aslı ile Kaslı gibi hayal gücü serbest :D Ben başlatıyım ; Para Kullanıcı isimleri dahil :D Kafiyeli olsun yeeter
  3. DjBora

#Minecraft Survival Rehberi ve Minecraft'ta Günler (Detaylı)

Minecraft , oyunlara yeni bir boyut kazandıran bir oyun.Yepyeni bir katogori getirdi. Herkesin bahsettiği bir oyun ve dünya çapında 50 milyondan fazla oyuncusu var. Peki bu minecraft nasıl bir oyun ? *İlk başta Minecraft sadece ama sadece ama sadece .... küpten yapıldı. Heryerde binlerce...
  4. DjBora

# Server isimlerinin renklendirme,Server Fotosu Değiştirme ve Commandblock

# Merhaba arkadaşlar , çoğunuz diğer serverlardan nasıl renkli isim yazıyorlar veya simgeyi nasıl değiştiriyorlar diye merak etmişsiniz.Çoğunuz bunu biliyor olması lazım fakat bilmeyenler için tekrardan bu konuyu açtım: * İlk önce ( § ) komutu , bu komut kısaca serverleri renklendirmeyi sağlar...
  5. DjBora

Tekkit / Büyük Sorun

Merhaba arkadaşlar , bende olan bir tekkit server sorunundaki hatayı anlatacağım. 1-Biraz oynadıktan sonra server kapanıyor . Açınca artık mod bozuluyor ve tekkitteki itemleri falan alamıyorum .Silip yükledim olmadı. 2- Bu sayede arkadaşlarımda o eşyaları kullanamıyor Napmam gerekiyor ? Çok...
  6. DjBora

Yeni Server İçin Builder Alımı [!]

Merhaba arkadaşlar , yeni serverimiz için builder gerekiyor.Bunun için alım yapıcağım lütfen alttaki forumu doldurunuz... Adınız : Soyadınız : Minecraft'ta kullanıcı adınız : Premium Musunuz (Bir Şey Değiştirmiyecek) : Başka serverlerde deneyiminiz var mı ? : Güzel bir yapıtınızın fotoğrafı...
  7. DjBora

Son Harfe Göre Cümle Kurma Oyunu

Örneğin : TTNET = Tost Makine Modemi Bu cümle İ ile bitiyor. Ardından : İ ile başlayan bir cümle (komik olsun bence :D )
  8. DjBora

Kısa Rehber - 1.8'de değişen "Give" komutu !

Merhaba arkadaşlar , 1.8.1 yamasına bir göz attım.Şu an gördüğüm şeylerden biriside artık GİVE komutuyla sadece isim yazmamız. Kısaca açıklamak gerekirse Örnek : /give DjBora 137 Bu komut eskiyecek ve onun yerine /give DjBora command_block /give DjBora wool İşte böyle olacak.Kısaca artık Give...
  9. DjBora

|-Minecraft Faithful Texture Pack-| [1.7.2-1.7.4]

Merhabalar ben DjBora : Bugün size kullanıp sevdiğim "Faithul" texture packini tanıtacağım. Öncelikle texture pack'ten kısa bir resim. Gördüğünüz gibi bu texture pack , blokları tamamen güzelleştiriyor ! Sizce nasıl ? Bence güzel.Bir tane resim daha. Gördüğünüz gibi Kılıçlar , Kazmalar ve...
  10. DjBora

Hunger Games Kılavuzu !

Merhaba arkadaşlar : Ben Bora , Bugün Birkaç yeni başliyanın merak ettiği hungergamesi öğreteceğim.İlk önce bilmeniz gerekenler : 1-Kit:Evet arkadaşlar,kit nedir .Kit Class demektir yani kit oyundaki sınıfındır.Her servere göre farklı kitler vardır ve bu kitler sana doğunca eşya verir.Bazılarına...
  11. DjBora

Gladittor Arena [pvp] [hypixel] 4 Vs 4 Gelen Geldi

ARkadşalar Gladiator Arena Yapiyoruz Hypixlien Gelen Gelicek Ağ Adı : boraarena123 Şifre : 123
  12. DjBora

Arawn Surival Island [survival]

Merhaba arkadaşlar ben "L_NK" yani "BORA". Bugün size ilk mapimi sunacağım.Adı "Arawn Survival Island" İlk mapim olduğundan pek güzel olmiyabilir ama yinede sevebilirsiniz :) Puanlar:Her Golden Nugget(Altın parçası) bir puanı temsil eder, topliyabildiginiz kadar puan toplayın ! Fotoğraflar...
  13. DjBora

.minecraft ->Bindeki klasörlerin içindeki dosyalar dışarı çıkıyo !

Selam arkadşalar ben L_NK , bir update ten sonra bunla karşılaştım . Bu Resimde Mob Klasörü falan yok içindeki dosylarar dışarda her şey karışık nasıl düzelcem yardım !
  14. DjBora

Minecraft Versiyon Changer

Evet arkadaşlar , bugün size Minecraft Version Changer'ı Anlatacağım Minecraft Version Changer Nedir(MCVC):MCVC , Minecraft Oyununda Eski Yada Yeni Sürümü(Buna gerekmez Force Update Yeterdir) dönmenizi sağlar,yani kısacası Eski versiyonu indirmek yerine 25 saniyede istediğiniz minecraft...
  15. DjBora

Garip Bİr Şey (Bana Göre)

Arkadaşlar Şu Linki Salladım http://www.ghogle.com/ ve altlarda şu yazıyı buldum MINECRAFT Kült çizgi romanına dayalı komik tarayıcı oyunu! www.sfgame.web.tr/
  16. DjBora

Herobrine Hikayesi (V3) Bölüm-4

Arkadaşlar Bölüm 3 https://forum.gamer.com.tr/threads/herorine-hikayesi-v3-b%C3%B6l%C3%BCm-3.18935/#post-128127 Te madene sığındılar , acaba şimdi napcaklar -------------------------------------------------------------------------------------------- Herobrine...
  17. DjBora

Herorine Hikayesi (V3) Bölüm 3

V3 - Bir önceki bölümde Evi Parçalanmış olarak gördü https://forum.gamer.com.tr/threads/herobrine-hikayesi-v3-b%C3%B6l%C3%BCm2.18931/ Bölüm 1 https://forum.gamer.com.tr/threads/herobrine-hikayesi-v3.18926/ _______________________________________________________________________________________...
  18. DjBora

Herobrine hikayesi (V3) Bölüm2

Önceki Bölümü Hatırlıyorsunuzdur [MOR KRİSTAL] 1.Bölüm https://forum.gamer.com.tr/threads/herobrine-hikayesi-v3.18926/ Çift Beyaz Göz Steve En Son O Çukura Kristali Gömüp Bir Kabus Görmüştü O Kabusda Çift Beyaz Göz Vardı Ve O Anda Uyanmıştı- Steve herzamanki gibi ormana gidiyordu fakat...
  19. DjBora

Herobrine Hikayesi (V3)

BÖLÜM 1-Mor Kristal Çok uzun yıllar önce falan filan falan bir adam yaşarmış falan filan Adı Steve Olan Adam , 24 Yaşında Genç Bir Oduncuymuş , Ailesinin geçimini odunlarını satarak para kazanıyordu , ve karısı Luna, Steve'in topladığı Etleri Pişirip Yiyecek İhtiyacını Karşılıyordu,Ve Steven...
  20. DjBora

Minecraft Mob Ve Daha Neler Neler,

Merhaba arkadaşlra bugün amatörler için yani yeniler için bir çalışma hazırladım Alıntıdır https://forum.gamer.com.tr/threads/minecraft-canavar-rehberi.8394/ Selam arkadaşlar bugün size canavarlardan bahsedeceğim.Damageleri zırhız verdikleri zarardır. 1-Creeper[Namı değer] -Kendini patlatarak...
  21. DjBora

RunRun Parkour - Yakinda

Evet arkadaslar hep uzun ve zorluyucu bir parkour map ariyoruz dedik ve neden biz yapmiyoruz dedik ve yapmaya basladik ! Parkurumuz *6 Bölümden Oluşuyor * Her Bölümde 6 Tane Stage Var * Kum Yolu ; Cam Yolu ; Odun Yolu ;Buz Yolu ; Balkabağı Yolu Ve Zümrüt Yolu Diye Ayrılır * Her Bölümde...
  22. DjBora

Yakında Sizlerle !

Merhaba Arkadaşlar Ben L_NK Sizler için çok uzun ve büyük bir parkur yapiyoruz 2 Kişilik Bir Parkur , Yakında Yayiynliyacam Fakat Aksatabilirim Çünkü Okullar Açıld ÇOK YAKINDA Spawn evinden görüntüler
  23. DjBora

Yardim PLUGİNN

Arkadaslar Lütfen Ben server kurcam arkadaslarla fakat Oyunda adımı .[Admin] L_NK Yapmam gerekiyor napmam gerek bir türlü çözemedim ./nick l_nk ModL_NK Yazınca OyuncuModL_NK Yazıyor
  24. DjBora

Mob Spawner

Arkadaşlar Bildiğiniz Gibi Dungeon (Zindan)daki Spawnerlar Single Playerda Yoktur Fakat Serverinizde Yapabilirsiniz Bilmeyen Arkadaşlarımız İçin Söyliyorum - Kendinize Domuz spawnerı verin [İtem Kodu : 52] - Onu Bir yere koyun ve /spawner zombie , skeleton , creeper , irongolem , silverfish ...
  25. DjBora

Bir Yardım Edin :S

Lütfen bana YARDIM edin Kendime Bukkit Sw Açtım fakat Şu 2 Hata Var 1-Ben Op Olmayınca hiçbir Şey Kıramoyrum Op Olmayınca SetHome yapamıyorum. 2-Arkadaşım girince Failde to connection almış yardım eden !