Arama sonuçlarınız

1. Nuclear

SkyBlock Server Alım

[email protected] skype ekle konusalım
  2. Nuclear

- SpeciâlCraft Yetkili Alimlari [Skripter,Builder,Rehber,Reklamci] -

Builder Alimi Ad : Başak Yaş [+15] : 20 Skype : [email protected] Build Bilgin [WorldEdit ve WorldGuard] : Aktiflik : Yapılacak işe göre ve haftanın günlerine göre değişir
  3. Nuclear

StrikePvP.Nitrado.net builder AALIMLARI TEKRAR BAŞLADI

Adamlar dalga geçiyor alım falan yok burda servere girdim ilgilenen bile olmadı sürekli link atıyorlar
  4. Nuclear

1.7 - 1.8| 75 Slot | Cumartesi Girenlere İronVip [devamı konuda] | KanCraft.nitrado.net

Hafta sonu online olursanız sizlere süprizlerimiz olacak :)
  5. Nuclear

BabaCraft Tekrar Alımda !

Builder Adınız = Başak Nickiniz = Cindertude Günlük Girdiğiniz Saat = 2-3 Skype Addresiniz = [email protected] Tecrübeniz =4 yıl önce 2 serverda çalışmıştım Yaptığınız Yapılardan Bir Kaç Tanesi =
  6. Nuclear

2 Builder 1 Reklamcı 2 Rehber >> Date Faction Network

Date Faction Network Sunucusuna 2 Builder Aranıyor Form; Ad *; Başak Yaş *; 20 Kullanıcı Adı *; Cindertude Kaç Yıldır MC Oynuyorsunuz; Sürekli oynadığım söylenemez ama ilk 14 yaşında oynamıştım Yapılarınızdan Ekran Görüntüleri *;
  7. Nuclear

Güzel Build yapacak Arkadaşlar aranır! şuanda [3/3] dolu!!!

Builder Alımı: İsim : Başak Yaş : 20 Skype : [email protected] build bilginiz (10/0) : Fena sayılmam ama sizin derecelendirmeniz daha doğru Komut bilginiz (10/0) : 5/10 (elle yapmayı seviyorum bazı şeyleri) Tecrubeleriniz : 4 yıl önce daha meraklıydım 2 serverda çalışmıştım Build SS'iniz ...
  8. Nuclear

Çok Yakında Açacağım Sunucum İçin Yetkili Alımları Başlamıştır >>>

Ad:Başak Skype:[email protected] Yetkiniz: Builder yani mimar olarak Tecrubeleriniz: Çok bir tecrübem yok eskiden 1-2 serverda çalışmıştım Mimar İseniz SS'iniz: