Arama sonuçlarınız

1. DiaronX

Premium sunucularda Türklerle oynamak isteyen varmı?

Premium hesabınmı var? Oynayacak bir sürü sunucu var fakat Türk yok diye sıkılıyormusun? İşte bende öyleyim :) O yüzden bir hamachi ağı açtım, yanlız yanlış anlaşılma olmasın hamachi sunucuda oynamayacağız, MinePlex, MCSG gibi ünlü Premium sunucularda oynayacağız. Hamachi sadece toplu olarak...
  2. DiaronX

Konu silinebilir.

Yeteri kadar yorum alamadım ama genede sağolun.*
  3. DiaronX

DiaronX Minecraft Serüveni

Bu konu altında Minecraft'ta kendi çektiğim tüm resimleri paylaşacağım. Toplu bir konu açmak istedim her resimde yeni konu açmak yerine. DiaronX benim hesabımdır, premium sunucuda DiaronX ismiyle birini görürseniz o benim :) Neyse fazla uzatmayayım ve ilk fotoğrafları koyayım, hatıra olarak...
  4. DiaronX

Kendime özel bir skin istiyorum yapabilecek varmı?

Arkadaşlar sadece bana özel yani internette olmayan ya da başka bir kullanıcıda olmayan bir skin istiyorum yapabilecek varmı? Sade bir skin olacak ve renk tonları kullanılacak. Yapabilecek varsa lütfen yorum yada p.m. atarmısınız?
  5. DiaronX

Skinimi az bir işlemle düzenleyebilecek varmı? [Kilitlenebilir.]

Arkadaşlar benim skinimin arkasında creeper kafası var onu silip skin'e göre uyarlayıp daha sonra M harfi ve Redstone resmi koyabilecek varmı? Ben yaparım diyen mesaj atsın skini atarım. Hesap ismim: Mustyy26
  6. DiaronX

Bukkit Server Kurulumu Ve Plugin Yükleme [detaylı Anlatım]

Kendi çektiğim videodur. Kanalıma abone olursanız sevinirim arkadaşlar. Bu arada videodaki linkler ve kod; Bukkit 1.5.2: http://dl.bukkit.org/downloads/craftbukkit/view/02110_1.5.2-R0.1/ color a java -Xms512M -Xmx512M -jar craftbukkit.jar -o false PAUSE
  7. DiaronX

Single Player'daki World Edit Modu Hakkında

Arkadaşlar şimdi ben gelişmiş redstone öğrenmeye başladım (Fake_Dead sağolsun) ve memory devresi yaptım çokta güzel çalışıyor fakat sorun şu ben bu devreyi world edit modu ile kopyalayıp eğer mümkünse kodunu alıp eğer mümkün değilse de o devreyi kopyalayıp başka bir yere yapıştırabilirmiyim...
  8. DiaronX

Chest Durumunu Bildiren Icadım! [Konu kilitlensin]

İyi seyirler. Videoyu beğenmeyi ve abonem olmayı unutmayın arkadaşlar. Videoda açıkça herşeyi anlattım zaten. SAVE DOSYASI: http://s3.dosya.tc/server6/bUUSrW/ChestdurumubyCoppeR.rar.html YENİ KANALIM: http://www.youtube.com/user/KutsalPatates Konu kilit nedeni: Ben bu icadımı yeni...
  9. DiaronX

Minecraft Facebook Grubu

Arkadaşlar facebook'ta minecraft grubu açtım isteyen herkes katılabilir. https://www.facebook.com/groups/604416259568696/ Modlarla ilgili soru sorabilirsiniz, redstone icatları ile ilgili soru sorabilirsiniz. Ama önce biraz üyemizin artması lazım destek arkadaşlar.
  10. DiaronX

Happy Wheels Oynuyorum - Faİl Dolu Bir Bölüm!

İyi seyirler arkadaşlar. Videoyu beğenmeyi ve abonem olmayı unutmayınız. KAYNAK
  11. DiaronX

Bir Itemin Nasıl Yapıldığını Gösteren Mod

Arkadaşlar Fake_Dead falan kullanıyor. TooManyItemsten bir item seçiyor onun nasıl yapıldığını gösteriyor. O modun adı ne bilen varmı?
  12. DiaronX

Minecraft 1.6 Snapshot Genel Bakış

Arkadaşlar videoda çok dilim sürçtü kusura bakmayın biraz heyecanlıydım. Videoyu beğenip kanalıma abone olursanız sevinirim. İyi seyirler.
  13. DiaronX

Oyuncunun yönünü komutla döndürmek

Arkadaşlar ben singleplayer'da redstone devreleri mapımda teleport sistemi yapıyorum istediğim icata gitmek için. Ama tp olunca icata yan dönüyor, arkasını falan dönüyor. Oyunda F posu weast falan diyor ya onu nasıl ayarlayabilirim? Ben tp olunca direk icata dönük gitsin istiyorum.
  14. DiaronX

Disko Efekti Yapımı

Merhaba arkadaşlar ikinci videomuda youtubeye koydum. Kanalıma abone olursanız sevinirim. Bu dersimde sizlere disko efekti yapımını anlattım basitçe.
  15. DiaronX

Kolay yoldan otomatik gündüz yapma makinesi

Arkadaşlar ilk anlatımım sayılabilir. Kanalımı subscribe ederseniz acaip mutlu olurum çünkü böyle icatlar çekeceğim daha. Sitedeki otomatik gündüz yapma makinesi uzun geldi bunla yeni sürümde acaip kolay ve çok az malzemeyle yapabilirsiniz. İyi seyirler. Lütfen kanalımı takip ediniz bu benim...
  16. DiaronX

[Soru] Akımı nasıl yukarılara taşırım?

Arkadaşlar ben snapshot'ta daylight sensör ile sabahları açılan kapı yapmak istiyorum ama akımı yukarı taşıyamıyorum nasıl yapabilirim? Görünmemesini istiyorum sadece kapı ve sensör görünsün istiyorum.
  17. DiaronX

OP Olmayanlar yeri falan kazamıyorlar.

Arkadaşlar OP olmayanlar yeri falan kazamıyorlar, arsa satıyorum orayı wg'liyorum kendi arsalarını bile op olmadan kazamıyorlar ya da bir şey koyamıyorlar, sadece OP olmayan değil, group'u Admin olmayanlar yapamıyor eğer /manuadd Isim Admin yazarsam yeri kazabiliyorlar, nasıl ayarlayabilirim?
  18. DiaronX

İkinçi Çalışmam "Tahta Kapı"

Arkadaşlar Creeper yaparak başladım işe, bugün forumda gezerken ne yapsam ne yapsam derken tahta kapı aklıma geldi ve yaptım, umarım beğenirsiniz. 5 farklı renkteki yün(wool)'lerle yapılmıştır. 5 dakikamı bile almadı, çok güzel olmadı ama affedin, yünlerin renkleri pek tutmadı. Resimler: --
  19. DiaronX

Yarışmalar hakkında

Arkadaşlar gift code'a ihtiyacım var yarışma yapılsın ya :(
  20. DiaronX

World Guard Yardım

Arkadaşlar WorldGuard'ı eklediğimde " Could not load 'plugins\WorldGuard.jar' in folder 'plugins'" diyor devamıda var hatta ama yazmadım onu, son sürümünüde indirdim, olmuyor yardım ya. Buradan ya da skype adresimden ulaşabilirsiniz. Skype: c0pp3r26