Arama sonuçlarınız

1. komedicocuk

Server İle Siteyi Bağlama Plugini ?

Arkadaşlar Başlık biraz devrik oldu ama ne yazsam bilemedim. bu mesela son oyuncudaki kibi serverdeki online sayısını bir website de gösterebilen bir plugin varmı yada nasıl yapılır ?birde eklemeyi unuttuğum şey 1.7.2 de geldi galiba hami serverlerin yanında resimler var o resimler kaça kaç px...
  2. komedicocuk

Çizgiler çok belli

REsimdede görüceksiniz çok çizgiler belli ve fer fotoğrafta böyle birde arkadaşlar shaders mod 1.7.4 için varsa kurulu bir jar varsa verirmisiniz ? Not: Bilgisayarım windows 8.1 64 bit
  3. komedicocuk

Mapa girdiğim gibi Minecraft hata veriyor!

Arkadaşlar Minecrafta Stadyum mapına girince minecraft kapanıyor hem çakma minecraftta hemde orjinal minecraft ta da aynı hatayı veriyor ne yapmalıyım.
  4. komedicocuk

1.7.2 Single player commands varmı

Arkadaşlar Başlıktata belirtiğim gibi 1.7.2 için single players commands lazım yüklü 1.7.2 jarı olan varsa atabilirmi lütfen
  5. komedicocuk

Diamond Algılama Makinası

Arkadaşlar Zamanım Olmadığı İçin Videoda Yapımı Anlatmadım Ama Mapta Siz Baka Baka Yapabilirsiniz Video Map'ı İndirmek İçin Buraya Tıkla.
  6. komedicocuk

Portal plugini lazım 1.6.2 için

Arkadaşlar başlıktada belirtiğim gibi portal plugini lazım mesela dosyaların içine değişik değişik maplar attık adlarini World_1 gibi yaptik onlara oyun içinden portallarla ışınlanmamız lazım nasıl yapabiliriz ? not: sw 1.6.2 sw :(
  7. komedicocuk

Plugin Arıyorum Hiçmi Bilen Yok ?

play.sonoyuncu.com gibi birsürü sw de portal kapılarından geçiyoruz bürsürü oyunlar var onu nasıl yapıcam bileniniz yokmu
  8. komedicocuk

Plugin Yüklendi Ama Çalışmıyor

Bukkit Sw Me Herobrine Plugini yükledim 1.6.2 için olanı /hb yaziyorum /hb help! diyor herobrine doğmuyor ne yapabilirim ?
  9. komedicocuk

Diamond Algılama Makinası Yapmam Lazım

Başlıktada Belirttiğim gibi diamond attığımız zaman bi komut bloguna gönderecek ordan bize para verecek (serverde iconnomy plugin ) nasıl yapabilirim
  10. komedicocuk

Scs Plugin Yarım Edin

Merhabar Uzun Zamandır İlk Defa Konu Açıyorum Nereye Açsam Bilemedim Buraya Açtım Başlıkta Belirtiğim gibi Scs Plugini İle İlgili Sorunum Var Plugini dev bukkiten indirdim orda video vardı /scs sell this (kaç tane satacan) (ne Kadara satacan) "orn. /scs sell this 15 200 " Bende Aynı Şekilde...