Arama sonuçlarınız

1. MySherlocked

WannaPlay | Emek+ Sunucu | SkyFaction | Dünya'da ilk | Farklılık, kalite, ejderhalar, ilgi ve daha fazlası ! | Lapisimiz ve kolaylık mevcut değildir.

Server cidden gayet güzel ve tek düze serverlarla alakası yok. Skyblock,Skyfaction gibi konseptler hoşuma gitmemesine rağmen serverda takılmak gayet zevkli ve az buz da olsa belli bir hikaye tabanı oluşturulması keyifli.Aslında serverdan ümit biraz kesilmişe benziyor fakat online sayısı olsa...
  2. MySherlocked

Flowing Tears - Fantastik Orta Çağ Rol Sunucusu | 2013-2019 |

@Werther Benim de forum hakkında ufak bir sorunum var. Üyeliğim hala aktive edilmedi gibi görünüyor. EDIT: Sorun kısa süre içinde halledildi ve içerisi gayet güzel bekleriz.
  3. MySherlocked

Flowing Tears - Fantastik Orta Çağ Rol Sunucusu | 2013-2019 |

Başvurumu yaptım uzun zamandan sonra ilk defa kaliteli bir Türk RPG sanırsam :)
  4. MySherlocked

Cube World VPS Datacenter Sunucumuz 7/24 online

müthiş sw gibi geliyorum
  5. MySherlocked

Solmaz Hosting

Merhaba arkadaşlar.benim bir arkadaşım Solmaz'dan server almıştı 1 hafta içinde iadesi olduğu yazıyordu.Sonra arkadaş serverın çok laglı olduğunu farketmiş ve Solmaz'dan parasını geri istemiş.Solmaz hosting vermemiş.sonra arkadaşım zarla zorla paranın çoğunluğunu geri aldı.Tabii parayı verdi...
  6. MySherlocked

[B]attle[C]raft Acildi Kosun ...!

Yanlız Kardeş bu adla kurulan bir server var.
  7. MySherlocked

Tario76 Kardeş biz server kuruyoruz ama bir buildere ihtiyacımız var herşeyi düşündük fakat onu...

Tario76 Kardeş biz server kuruyoruz ama bir buildere ihtiyacımız var herşeyi düşündük fakat onu unuttuk.İstersen olabilirsin Tario76 hayır derse bu yorumun altına builderliği iyi olanlar mesaj atabilir.
  8. MySherlocked

Builderlik Dersleri Vermeyi Düşünüyorum (Oxuruk)

Ben daha çok Modern Mimari ve Asya Mimari görmek istiyorum arkadaş gibi küçük çaplı alanda Talan edilmiş binalar alanındada bilgi alabilirim İsmim Sherlocked
  9. MySherlocked

he Multiplayerdada o sw creative mod diildir.

he Multiplayerdada o sw creative mod diildir.
  10. MySherlocked

o creative modu diildir :D Hileler açık değildir yani.

o creative modu diildir :D Hileler açık değildir yani.
  11. MySherlocked

Pulitoser Modu

Pulitoser benim tasarladığım bir mod bu mod nasıl bir şey diye soruyorsunuz kesin normal survival atıyoruz fakat 1-2 farklılık var bu farklılıklar şöyle:6 Demir=1 Diamond yani eğer diamond bulamıyorsanız Hileler açık olarak başlayın gamemode 0 atın fakat Pulitoser modundaki özellikleri uygulayın...
  12. MySherlocked

Arkadaş merhaba ilk olarak admin kadrondan şikayetçiymişsin yeni öğrendim 3 kişilik bi kadrom...

Arkadaş merhaba ilk olarak admin kadrondan şikayetçiymişsin yeni öğrendim 3 kişilik bi kadrom var istersen denersin ve seversen iyi olduğumuz konuda yetki verirsin.
  13. MySherlocked

-Adınız Batuhan -Yaşınız 16 -Tecrübeniz 2 yıl -Skype adresiniz sherlocked92

-Adınız Batuhan -Yaşınız 16 -Tecrübeniz 2 yıl -Skype adresiniz sherlocked92
  14. MySherlocked

Could Not Create Java Virtual Machine hatası

Ya bi yorum yazın.
  15. MySherlocked

Could Not Create Java Virtual Machine hatası

arkadaşlar üstte gördüğünüz hatayı alıyorum eğer bu hatanın çözümünü bilen veya daha önce yaşayıp bi yolla düzelten arkadaş varsa sölesin.(Server yapıyoruzya ondan :()
  16. MySherlocked

Minecrafttaki aşırı ilginç olay bakın!

templeyi köylüler yapar.
  17. MySherlocked

Java Virtual Machine.

yok ya olmadı :
  18. MySherlocked

Java Virtual Machine.

teşekkür bro girdim sayende :D
  19. MySherlocked

Java Virtual Machine.

bişi sorcam java virtual machine hatası alıom nası düzeltcem please yardım oyuna giremiom.
  20. MySherlocked

Evet beyler 1.3.1 server Hamachi HEMDE HUNGER GAMES MAP EYLENCEYİ KATLAYACAĞIZ

Yamaç reyiz söylemeyi unutmuşsun Swnin sandık bulucu reyizi:Sherlocked :)
  21. MySherlocked

Minecraftturk Sunucusu Açılıyor!

Simdi utandım bak Kolerak sen burda mod muydun womda biraz kötü davrandım sana :O