Arama sonuçlarınız

1. nevraska

DarkKnights %100 Survival Survivalın Tek Adresi

Tamam zaten dedim adam görmemiştir ilk seferinde sonraki seferde de görmemiştir dedim.Sonra baktım ben ne kadar yazarsam yazayım görmezlikten geliniyor.Dedim herhalde şu UK sunucularındaki gibi bir chat sistemi var o kişinin yanında olmayınca görmüyor dedim.Adamın yanında olmama rağmen cevap...
  2. nevraska

DarkKnights %100 Survival Survivalın Tek Adresi

Kurucu ve rehber yazdıklarımdan sadece bir tanesine cevap verseniz yeterdi.2 saattir oynuyorum sunucunuz da sorduğum sorulardan cevap almayı bırak arka tarafına takan bile olmadı.Hayır sorun bende mi ? Farklı bir dilde mi konuşuyorum onu anlamadım.
  3. nevraska

Survival Faction Tarzı Eğlenceyi sığdıramayan server

Birazda sunucudan resim koysaydın keşke.Sadece fiyatları yazmışsın bırakmışsın.
  4. nevraska

Bluecraft.

Tanıtım yapsaydın keşke zahmet olacak ama.
  5. nevraska

Lonacraft.zapto.org > Survival Server

Bu sitede konu açanlar acaba tanıtım yapmayı sevmiyor mu ? Yapacağınız 2 tane resim atmak warplardan bahsetmek bu kadar mı zor ?
  6. nevraska

Knight Craft Acilmasina Günler Kaldi...

White List: Nick:Yona310 olmazsa Tentrillicon ekleyin zahmet olmazsa Yas:17 eğer rehber arıyorsanız olabilirim ama sanırım oyuncu olmak daha eğlenceli :D minecraft orjinal yazmayı unutmuşum ve knight daha önce oynadım (artık eskisi gibi sarmasada fena değil)
  7. nevraska

ufuk server kapandımı nolduya

ufuk server kapandımı nolduya
  8. nevraska

serverinni ırzına geçiyor adam mrblank heryeri maffediyor

serverinni ırzına geçiyor adam mrblank heryeri maffediyor