Arama sonuçlarınız

1. erce

PixelZ (DayZ) 1.7.x Alpha v.1.0

PixelZ (DayZ) Hayatta kalma ALPHA v.1.0 sürüm : 1.7.x PixelCrafta noldu ?: PixelCraft MMORPG serveri oldugundan cok ilgi gerektiriyordu bende bunu okulum yüzünden yapamıyordum ama serveri kaydettim yaz tatili geldiginde PixelCraft MMORPG tekrar acılacak. PixelZ (DayZ): PixelZ bir hayatta kalma...
  2. erce

Rpg Stat plugin

Arkadaşlar ben şöyle bir plugin arıyorum bir menü acıcaklar ve orada fazladan can fazladan atak gibi secenekler olacak explerini harcayıp oradan onları alabilecekler böyle bir plugin var mıdır ?
  3. erce

Region HAKKINDA

Arkadaslar ben chest satıyorum serverimde chestshop ile item satabilsinler diye regionu satın aldıklarında chesti acamazsın diyo , chest-access flagını uyguluyorum böyle oluncada herkes acabiliyor yardım lütfen ?
  4. erce

Class plugini lazım

1.7.10 için class plugini lazım servere girdiklerinde menü açılsın ordan secsinler istiyorum böyle bir plugin varsa söylermisiniz ?
  5. erce

Zombiler Saldırmıyor

Arkadaşlar Serverimde Zombiler ve diger moblar saldırmamaya basladı sadece dibime giriyor ve saldırmaya calısıyor ama can gitmiyor.ne yapabilirim
  6. erce

PixelCraft MMORPG SERVER 1.7.x Beta v1.0

Minecraft Pixel Craft ******************************************** Minecraft pixel craft yenilendi eskiden survival olan pixel craft artık MMORPG Peki nedir MMORPG? MMORPG rol yapma oyunudur örnek oyunlar olarak(knight vs gibi mmo oyunlar) Peki pixelcraftı MMORPG yapan nedir? PixelCraft ta siz...
  7. erce

Shopkeeper plugini

Arkadaşlar shopkeeper plugini bir köylüye tıklayıp takas yapma pluginidir fakat worldguard yüzünden Hey you cant do it here uyarısı veriyor normal oyuncular için nasıl düzeltebiliriz=?
  8. erce

Plugin Arıyorum Yardım Lütfen (1.7.10)

Arkadaşlar ben RPG server açıyorum bunun için belli bölgelerde belli seviyelerde yaratık dogması icin plugin arıyorum bilen lütfen yazsın
  9. erce

Türkiyenin En Özellikli Hayatta Kalma Serveri 1.7.10

(((((((((((((((((PixelCraftTR))))))))))))))))))) ( ALIM YOKTUR) Hakkında: Bu serverda hayatta kalmaya çalısırsınız aynı dünyada birçok insan ile kimiyle dost olur aynı evde yaşarsınız,kimiyle düşman olur evinden esya calarsınız , evini kırarsınız tabiikide sizin de düşmanınız olabilir o yüzden...
  10. erce

PixelCraftTR /1.7.10/

(((((((((((((((((PixelCraftTR))))))))))))))))))) ( ALIM YOKTUR) Hakkında: Bu serverda hayatta kalmaya çalısırsınız aynı dünyada birçok insan ile kimiyle dost olur aynı evde yaşarsınız,kimiyle düşman olur evinden esya calarsınız , evini kırarsınız tabiikide sizin de düşmanınız olabilir o yüzden...
  11. erce

PixelCraftTR /1.7.10/ 30 SLOT Servere sadece PLAYER lazım

12. erce

PixelCraftTR /1.7.10/ 30 SLOT Servere sadece PLAYER lazım

•••PixelCraft••• Hayatta Kalma (Survival) 5 Spawndan birini seçip normal bir dünyada bir sürü oyuncu ile hayatta kalmaya çalışırsınız. /sethome /home /tpa gibi komutlar vardır Pve haritamızda item toplayıp evinize götürebilirsiniz Normal oyuncular /kit tools alabilir Vip oyuncular /kit dtools...
  13. erce

PixelCraftTR /1.7.10/

Merhaba arkadaslar bugün size kendim kurdugum bir survival SERVERi tanıtıcam #################################################### Serverimize girdiginiz zaman ileride 5 Tane tabela olur spawn1,spawn2 Bunlardan birine girerek multiplayer bir sekilde hayatta kalmaya calısırsınız PVE Haritası da...
  14. erce

PixelCraft

Merhaba arkadaşlar ben server açıyorum serverim survival yani sadece hayatta kalma olucak 5 spawndan 1ini seciceksiniz ve 60 kişi içinde hayatta kalmaya calısacaksınız /sethome - /home - /tpa .. gibi komutlarımız vardır kit tools yazarak araç alabilirsiniz vip seçeneklerimiz vardır 5-10 tl...