Arama sonuçlarınız

1. M

Premium olmayanlara Technic Pack!

vay arkadaş ilk girişte olmuştu sonraki girişimde şu hatayı verdi 51 mods loaded Optifine OptiFine_1.2.5_HD_C6 Minecraft Forge 3.3.8.164 FML v2.2.106.176 Forge Mod Loader version 2.2.106.176 for Minecraft 1.2.5 mod_MinecraftForge : Initialized (modpack.jar) mod_Somnia : Initialized...
  2. M

evet kardeş senin verdiğin linkten çalıştı ama önceden başka bir link bulmuştum onda veriyordu hatayı çook teşekkürler:roflmao:
  3. M

bende şu hatayı veriyor ilgilenirseniz sevinirim yalnız hatayı sadece technic de veriyor diğerleri sorunsuz çalışıyor 5 mods loaded Optifine OptiFine_1.2.5_HD_C6 Minecraft Forge 3.3.8.164 FML v2.2.106.176 Forge Mod Loader version 2.2.106.176 for Minecraft 1.2.5 mod_MinecraftForge ...
  4. M

Modern Mimari (İlk Çalışmam)

arkadaşlar evet egeden yani fare düşmanından esinlendim ama aynısı değil ayrıca sadece ondan değil daha birçok kişiden aldığım dekorasyonlar var
  5. M

http://turbobit.net/wtv3ybmbxrin.html işte save linki
  6. M

son resmin screenshot tarihi 2012-11-05_22.53.55 benim konuyu açma tarihim ise 23.07 ha eğer benim değilde başkasının sa savesinin linkini ver bakıyım
  7. M

superheman nereden biliyorsun benim yapmadığımı ben yapmadıysam kim yaptı ya
  8. M

kardeş niye istedin sorabilir miyim
  9. M

yalnız balkon boş kaldı bence ne yapmamı önerirsiniz
  10. M

evet ilk çalışmam ama internetten aldığım yardımlarda esirgenemez tabii :)
  11. M

Bahçe kamelyaya benzetmeye çalıştığım yapı :)bu ağaç dekorunu başkasından gördüm kendimin değilBarbekü ve masasalon olarak düşündüğüm 1. katÇalışma odasıYatak odasıBalkonEğlence salonu gene eğlence salonufarkedildiği gibi havuzEvin arkası
  12. M

Yardima İhtiyaç Duyan Gel Buraya

Crackli bir minecraft oyunundan bir hamachi ile servere nasıl bağlanacağım ilgilenirsen sevinirim