Arama sonuçlarınız

1. CreepBoy

Yardım Serverime Map yükleyemiyorum ?

Serverlere Nasıl Map yüklenir ? YARDIMMMMMMMMMMMmm
  2. CreepBoy

Spellbound Caves Oynayacak Varmı ? (server Kuramam)

dediğim gibi server kuramam biliyorum ama çok fazla lag olmakta spellbound Caves Bir Savaşcılık mapıdır.Hem survival yapcaz hem savaşcaz güzel bir map diyebilirim eeee skypem var metoopros ekleyin. (-Map en fazla 3 kişi istiyor fazla olursa oyun bozulur verilen itemler ayarlı-)
  3. CreepBoy

1.4.5e Geçemiyorum !

arkadaşlar bir yol verin 1.4.5 geçemiyorum ! 1.4.6 da kaldım !
  4. CreepBoy

Gemi Savaşı Warship !!!! Skypeli 4 Kişi Gelsin ! 15 Dakika Sonra Başlıyacak !

merhaba arkadaşla gemi savaşı yapıyorduk ve 2 kişi sıkıldık sizide çağrıyoruz skypeli skypem:metoopros ID savaşa şifre:123 ip:25.77.241.148 yaşımız 12 savaşıyoruz eğleniyoruz 4 kişi bekliyoruz 3v3 yapcaz ....... hızlı olun !
  5. CreepBoy

Merhabalar Minecraft Oynayacak Skypeli Arkadaş Arıyorum Daha Doğrusu Hunger Games Arkadaşı !

12 yaşında (13,14,15) olabilir sorun değil 12 yaşındayım zaten hunger games serverleri oynicaz so craft specialcraft gibi hunger games serverlerinde skypeli oynicaz skypem var :) metoopros ekleyin oynayarak konuşalım hunger games bilseniz yeter :) mikrafon olsun.
  6. CreepBoy

Ey Yüce Allah Şu Saatte Hiç Hamachili Server Yokmu ?

yokmu beyler valla yokmu ? beyler söyleyinde girelim :) bende kurmayı biliyorum ama lag oluyor fena onun için skypede var yaşım 12 skype : metoopros :) :/ :)
  7. CreepBoy

12 Yaşında Hunger Games Bilen Skypeli Biri .

12 yaşında birini arıyorum özel mesajla bana ulaşsın skype vercem hunger games bilsin 12 yaşında yada 13 farketmez .
  8. CreepBoy

Minecraft Oynayacak Varmı Şu Saatte ? -_-

beyler oynayacak varmı ? map olur creative olur sorun yok serveri bende kurabilirim sizde kurabilirsiniz farketmez.
  9. CreepBoy

2 Kişi Arıyorum Skype Gerekmiyor !

merhaba arkadaşlar sadece 2 kişi arıyorum servere asla creative oynamicaz hatta creative gamemode diyeni banlicam. hamachi ağı 2kişigelsin parola 123 ip : 25.237.170.228 bu arada admin felan almayacağım 3 kişi zaten. :) HIZLI OL !
  10. CreepBoy

Garip Çook Garip Bir Olay

Merhaba arkadaşlar minecraft survival oynuyordum çöldeydim dungeon yani tapınak buldum nedense cadılar vardı içeri giremedim gözledim çok güçsüzdüm ve birden içerden patlama geldi ama hiç içeri girmedim.Cadıların neden vardı bilmiyorum ama yan tarafta bataklık biyomu vardı.ikincisi ordaki...
  11. CreepBoy

Minecraftınız Orjinal Değilmi ? Sadece Bir Skinmi İstiyorsun ? İçeri Gir !

Evet Arkadaşlar Sadece bir skin istiyorsunuz.bunun için nickinizi değiştirmeniz gerekli ? Nickinizi Değiştirmek istiyorsanız işte burda !!! http://www.mcskinsearch.gamer.com.tr/browse burda bilinmeyen binlerce skin var ! Bunların Hepsi orjinal ! sadece ordan bir skine tıklayın üzerinde isim...
  12. CreepBoy

Uyuşturucu İhaneti BÖLÜM - 2 (Nice)

Bu Sefer Mükemmel olcak ! Karakterler Aynı ! Brooks:ekibin başı diyebilirim. Küçükken Arkadaşlarıyla Marketten birşeyler çalardı. Kroos:Bir Alman Bombacı olarak tanılır patlayıcılardan anlar. Folley:Eskiden bir polisti ama kovuldu.Bu arkadaşımız ise ekibin Zeki insandır ama birazda...
  13. CreepBoy

Uyuşturucu İhaneti Bölüm - 1

eeevet ! arkadaşlar son günlerde birkaç arkadaşımız soygunculuk hikayeleri oluşturuyor benimki biraz farklı olcak. ama yine bir ekip üzerine olcak. Hadi Arkadaşlar ! Karakterleri tanıyalım. Brooks:ekibin başı diyebilirim. Küçükken Arkadaşlarıyla Marketten birşeyler çalardı. Kroos:Bir Alman...
  14. CreepBoy

Anılın Ölüm Tatili BÖLÜM-2 İlk Gün Yeralti yürüşü

Evvet ! arkadaşlar 2.bölümle birlikteyiz ! 1 bölümde hatirlarsinizki anil ve beyza tatile gidiyolar akşam Booom creeper patlamasi ama nerdeler ! Başlıyoruz efem. Ne oldu ! noldu ! diye çevresine bakınırken beyzayı bulamadı nerdesin ! diye bağırdı ! ama olmadı mağradaydı düşmüştü yardim diye...
  15. CreepBoy

Anılın Ölüm Tatili BÖLÜM -1 Burası nasıl bir yer böyle ?

Evet Arkadaşlar İlk Hikayem Saygınızla başlıyorum: Anıl:Sonunda Tatil geldi artık şehirden ve Okuldanda bıkmıştım tatil bana iyi gelir kız arkadaşım Beyza ile gitmeyi planlıyorum.Yarın olur ve : Anıl:Hadi bakalım o gün geldi ben Beyzanın evine gideyim.Beyzanın evine gelir Anıl:Beyza ! Beyza ...
  16. CreepBoy

Merhaba arKadaşlar

evet arkadaşlar merhaba ilk deyişim şuki ben Metehan ama kısaca Meto derler herzaman açıgım hergün hamachide açığım hamachi survival yapabiliriz yaşım 12 13e gircem doğum günüm 1 hafta sonra profile girerseniz yaşı 25 olarak görürsünüz :D kafadan salladım :D zuzuuuhuhuhahuahuaha yeterli. Merhaba...