Arama sonuçlarınız

1. D

1.12.2 Pixelmon Modlu Cracklı Server

server açık. oyuncular gayet yardımcı ve cana yakın. gelmek isteyen herkesi bu güzel severe bekleriz.
  2. D

## HIGHCRAFT [1.7.5] SURVIVAL ##Anti-Ray,Spawner,Parkur ##

Serverda sürekli bir gelişme var. Yetkililerin servere olan ilgisi ve iyileştirme çalışmasıları çok iyi. Şimdiden yerlerinizi kapın derim
  3. D

PokeTurk Pixelmon/ Teams / Gyms / Turnuvalar [1.8]

hacı sw noldu ?
  4. D

Sadece Multiplayer Sv Lerde Başıma Gelen Sorun

aynı sorun bende de var fakat ben sorunun bilgisayarın yavaş olması ile ilgili olğunu düşünmüştüm. bakalım senden nası yorum gelcek benim pc 1gb ram 256 ekran kartı core2duo 3.0 minecrafta yavaş kalıyor anlıcağın :D
  5. D

Oynadığım Survival Den Görüntüler

oynadığın survivalda uçmak bi ironu dostum :P
  6. D

Mc Para Ne Ne Ise Yarıo Soyleyin Nolur

ilgili makale https://forum.gamer.com.tr/threads/minecraft-t%C3%BCrk-para-sistemi.75707/
  7. D

Yardım WİNDOWS 7 MİNECRAFT AÇILMIYOR ACİL YARDIM LAZIM

ekran kartının yüklendiğinden emin olun. hatta olmadı ekran kartını tekrar yükleyin.
  8. D

6 Haneli Şifreli Kapı

ya bi ara halledelim bnm makine karışık oldu biraz. sen resim felan atabilir misin varsa?
  9. D

6 Haneli Şifreli Kapı

lakin bende bu sistemin düğme il çalışanını yapmaya çalıştom her şey normal ama şifreyi girince calisiyor amaörneğin şifre 1234 ise 4213 yada 2314 yazsanca aciliyor. yani sifreyi sirayla girmesende açılıyor. bunu bir çözüm bulabilcen mi?
  10. D

O Bir Kuş, O Bir Uçak, Hayır O Süper Ahtapot

nası ve neden yahu tek merakım bu :D bi kere gördüm ben hayatımda
  11. D

O Bir Kuş, O Bir Uçak, Hayır O Süper Ahtapot

oyunda nadiren karşılaşılcak bir görüntü paylaşmak istedim
  12. D

Canım Sıkıldı Şehri Patlattım :D Gir İçeri ...

bazi konular beni kanser ediyor....
  13. D

Proffessional Permission Bilen Lazım

//wand yazinca eline gelen balta ile ayarliyorsun normalde tahta balta gelir ama sen degistirebiliyorsun baltayi pluginden
  14. D

Değişik Bir Harita...

oh spc kullanmadim ben :D öleyse kusra bakma :)
  15. D

Değişik Bir Harita...

herşeyden önce World Edit denen bisi var. bi bukkit server kur world edit pluginini yükle ac oyna ;)
  16. D

yeni server yeni fikir

arkadaşlar yeni server açmaya karar verdim ama tek istegim simdiki acik olan serverlardan farkli bisi olmasiydi. bunun üzerine biraz düsündükten sonra bir ticaret yada tüccarlar serveri acmaya karar verdim ve basladim map yapimina. ha bu server nasil mi olcak. bir cok farkli sehirler ve koyler...