Arama sonuçlarınız

1. T

Naruto Türkiye RolePlay Sunucusu. 5. Shinobi Savaşı ! [1 Haftadır Açık!]

Ad Soyad:Batuhan Çetinkaya Kullanıcı Adı:Nexar Yaş:15 Daha Önce Bulunduğun RP sunucuları: atina saga ortaçag RPG Naruto'da Güncelliğin:günde 3-4 saat Ne zamandır Minecraft Oynuyorsun: 3,5 senedir
  2. T

sv ye basvuru yaptim eyer sv açiksa alir misin ?

sv ye basvuru yaptim eyer sv açiksa alir misin ?
  3. T

İstediğim bir kaç mod var yardim !!! ( İstek )

teşekkürler en kısa sürede bekliyorum inş olur.
  4. T

bak arkadaşım adam demekki yapamıyor beceremiyor yardım istiyor onu aynı şekilde bn de kuramıyorum bn de yardım istiyorum sorun mu var ?
  5. T

Zamana Karşı | Hardcore Parkur | HolyMappers

parkuru toplam 6 defa oynadim ilginde 3600 saniye civarinda yaptim 2.sinde 3300 saniye civarında 3.de ise 3000 saniye civarında 4.de ise 2500 civarında 5. de ise 2000 civarında sonuncuda 6.cıda ise1948 sana 1948 i yolluyorum :D 6 seferde alistigim için zorlanmadim pek :D ilk 3e girememişim...
  6. T

aynı şey bana da lazim modlari ve mapı .minecraft halinde verirseniz çok teşekkür ederim.
  7. T

-_Survivalcraft RPG SERVER!_-Survival RPG server! AÇILACAK! GELiN!

Ad: Batuhan Soyad: Çetinkaya RPG bilgisi: bilgim orta derecede Nickname: operaman20 Hamachi adi:perfectpc bu arada hamachi adimi yanlis yamis olabilirim anlarsin zaten sn ;)
  8. T

yardımm Bi el atin

5 konu fena degilmis aslinda :D .kazanmak zor olacak sonuc olarak kocaman bi forum . milyonlarca insan vs vs 3 cümle oldu mu beyler :D
  9. T

Minecraft - 4 Adet Abartmayı sevmeyenler için mod.

bu eglenceden cok fosil modunu saymassak minecraftı güzellestirebilecek modlar olmus
  10. T

Yeni Bir RPG Deneyimi Yakında Sizlerle----

Ad:Batuhan Soyad:çetinkaya Yaş:13 RPG Deneyimin:1 kere Hangi Irk tan olucaksın:Phoneix
  11. T

Oyuncu Ayı - Far Cry 3 Maceraları [Bölüm2]

konu kilit lütfen !!!
  12. T

Simdiye Kadar Oynadiginiz Serverlerin Hepsini Unutun! Braz zers Online!

umarim güzeldir geliyorum :D
  13. T

[istek] Bending Midir Nedir :d

sw ye ram vermeyi dene lag gecer internetten bak nasil cevirildigine
  14. T

!!!!!!!! HEY SEN HALA ARAMİZA KATİLMADİNMİ HEMEN GEL !!!!!!!!

geliyorum umarım güzel bir server dir
  15. T

Minecraft Nedir - Nasıl Oynanır.

Minecraft Nedir & Nasıl Oynanır? (Başlangıç Rehberi) Minecraft Nedir? Minecraft, “Bigger Than Earth” (Dünyadan daha büyük) sloganıyla dikkat çeken ve bu sloganın hakkını veren legovari bir tasarım oyunudur. Oyun, ilk bakışta berbat grafikleriyle dikkat çekiyor. Yalnız bu berbat grafiklere...
  16. T

Tel-craft Yeni Bir Rpg Deneyimi

sv kapalı gözüküyo
  17. T

operaman20 ben eklememissin
  18. T

[istek] Bending Midir Nedir :d

ayn en ya kurun da oynayalim
  19. T

tmm saol
  20. T

Ad:Batuhan Soyad:Çetinkaya Yaş:14 Hangi Krallık Olacaksınız: Onkitos krallıgı Hangi Silahı istiyorsunuz: ok ve yay Kaç Yıldır RPG oynuyorsunuz:ilk defa RPG deneyeimim olacak alırsanız Nickname: operaman20 en kısa sürede ilgilenirseniz sevinirim teşekkürler :)