Arama sonuçlarınız

1. TheSuchDoge

a

a
  2. TheSuchDoge

X

X
  3. TheSuchDoge

X

X
  4. TheSuchDoge

X

X
  5. TheSuchDoge

X

X
  6. TheSuchDoge

Cultro Revolt | Mimar [Builder] Alımı | Hayatta Kalma Sunucusu

Merhaba, yaklaşık 1 ay önce açılan sunucumuz için Profesyonel Mimar (Builder) arıyoruz. Başvurmak isteyen adaylar aşağıdaki formu tamamen eksiksiz bir şekilde doldurup bize Discord sunucumuz üzerinden ulaşmalıdır. Kişisel Discord Adresim: Sagor#6969 Mimar [Builder] Başvuru Formu: Ad: Yaş...
  7. TheSuchDoge

X

X
  8. TheSuchDoge

Güncelleme Minecraft 1.16 Çıktı Hemen İndirin! 1.16 Sürümündeki Yenilikler, Cehennem Güncellemesi Detayları & Dahası!

Oyunun dengesini çok büyük bir şekilde değiştirecek bir güncelleme ile karşı karşıyayız, bakalım zorluk seviyesi ne durumda olacak yakında göreceğiz :D :netherite: Bu güncelleme gerekliydi.
  9. TheSuchDoge

konunun silinmesini istiyorum

Yorumunuz için teşekkürler.Malesef henüz alım yapılmamaktadır. Güncel+
  10. TheSuchDoge

Evet biraz öyle oldu :) +Güncel
  11. TheSuchDoge

Yorumlarınız bizim için değerlidir.Bu mesajınızı dikkate alacağım.Sunucu hakkındaki yorumunuz için ayriyetten teşekkür ederiz :) Güncel +
  12. TheSuchDoge

konunun silinmesini arz ederim
  13. TheSuchDoge

http://forum.minecraftturk.com/konu/real-hexxit-yetkili-alimlari.334718/ kardeş müsaitsen konuyu...

http://forum.minecraftturk.com/konu/real-hexxit-yetkili-alimlari.334718/ kardeş müsaitsen konuyu arşive taşıyabilirmisin?
  14. TheSuchDoge

.:-==[ReaL-HeXXiT]==-:. .:/[Yetkili\-/Alımları]\:.

Sizi test etmek amacıyla skypenize istek gönderildi.
  15. TheSuchDoge

.:-==[ReaL-HeXXiT]==-:. .:/[Yetkili\-/Alımları]\:.

:bayrak:.:-==[ReaL-HeXXiT]==-:.:bayrak: Hexxit'i Canlandırmaya Geldik! ------------------------------ Hikayemiz ------------------------------ Minecraft Hexxit modunu canlandırmak için böyle bir projeye başladık.Bunun için bir ekip kurmaya ihtiyacımız var.Ve bu ekip için kişi...
  16. TheSuchDoge

Minecraft Pre Hesap Sorum Var...

skype ekle anlatayım : umut.calmac1
  17. TheSuchDoge

Ücretsiz Gift Code Çekilişi

Katılıyorum.
  18. TheSuchDoge

HUB Servera MOD Alımı başladı !!!

....
  19. TheSuchDoge

[CubeCraft [v2]]★[Yılbaşı Steam Orjinal CDKey Çekilişi Kaçırmayın!][+10 Oyun Katılıma Göre Artıcak]

Gerçekten güzel bir çekiliş, katılan arkadaşlara iyi şanslar dilerim.
  20. TheSuchDoge

[CubeCraft [v2]]★[Yılbaşı Steam Orjinal CDKey Çekilişi Kaçırmayın!][+10 Oyun Katılıma Göre Artıcak]

Güzel oyunlar bir arada, katılan arkadaşlara şans dilerim. :D
  21. TheSuchDoge

Yılbaşı Çekilişi (MİNECRAFT) + Anket 2013-2014

*İsim:Umut *Forum Kullanıcı adı:headshot57 *Neden katılmak istiyorsunuz:Hep Minecraft'ımın olmasını istedim.
  22. TheSuchDoge

Sağlam bir mimar arıyorum

umarım bulursun kardesim