Arama sonuçlarınız

1. Aytackocak

[1.12.2] KENCRAFT.BATİHOST.COM l Şans Kasaları l Açılışa Özel Vip Çekilişi l 28.03.2018

Konuya bir şey diyemem. Konu açmayı bilmiyorum ama bilip bilmeden eksik veya inandırıcı değil diyemezsiniz. Servere girmeden hiç birşeyi bilemezsiniz. Konuya sadece ip adresini koyanda oluyor. Teşekkürler yorumunuz için :)
  2. Aytackocak

[1.12.2] KENCRAFT.BATİHOST.COM l Şans Kasaları l Açılışa Özel Vip Çekilişi l 28.03.2018

Canım benim göz boyaması olsa ben her sunucudan bir içerik çalıp 100 tane farklı özellikler koyarım. Sadece kötüleme yapıcağına map tasarımlara filan güzel yorum yapsaydın. Kötü yorum için gelme buraya. Hatalarımızı söyleseydin hadi neyse serverin açılmamasıyla beraber senin bu yorumu yapman...
  3. Aytackocak

✔ Sunucu Adı ↠ KenCraft ✔ ✔ Sunucu Adresi ↠ Kencraft.batihost.com ✔ ✔ Sunucu Sürümü ↠ 1.12.2 ✔ ✔ Sunucu Kapasitesi ↠ 40 (Sınırsız) ✔ ✔ Host ↠ Batihost ✔ ✔ Ram ↠ 3 GB ✔ ✔ 28.03.2018 Tarihinde, Saat 18:45'de açıldı. ✔ ✔ Köylü ticaret (Coin vb.) ✔ ✔ Kills Sıralaması ✔ ✔ Zengin Sıralaması ✔ ✔...
  4. Aytackocak

KENCRAFT SUNUCUSUNA YOUTUBER,BUİLDER,REHBER ALIMLARI BAŞLAMIŞTIR

KENCRAFT SUNUCUSUNA +1000 İZLENMELİ YOUTUBER, HARİKA BUİLDLERİ OLAN BUİLDER, BİLGİLİ REHBER ALIMLARI BAŞLAMIŞTIR. SERVERİMİZ 26.03.2018 TARİHİNDE 22:00 SULARINDA AÇILACAKTIR DİSCORD ADRESİM : Aytaç Koçak#2859 SKYPE ADRESİM : MUMİNOYUNCU SERVER HOSTU : BATİHOST
  5. Aytackocak

Bugün açılacak olan KENCRAFT sunucusuna Builder arıyorum yardımcı olabilecek varmı ?

26.03.18 Tarihinde 22:00 saat sularında kurulacak olan serverim için bilgili, deneyimli, sağlam buildi olan birini arıyorum. Lütfen pişman olmıyacağım birini bekliyorum. KESİNLİKLE 17 YAŞ ÜSTÜ OLMALI DİSCORD : Aytaç Koçak#2859