Arama sonuçlarınız

1. M

İlk Yapım İlk Heyecan İlk Ev

Merhaba arkadaşlar ilk evimi yaptım :) Güzel olmadı ama sonuçta ilk çalışmam değil mi ? :) :hihi::ninja: Ayrıca bunların hepsini 0.99 Ram ile yaptım :) O kadar kasarken :) Bu çatı :) Soyadım - Adım yazıyor :) Buda çatının başka bir açısı Giriş :) Yapım aşamaları Girişin bir açısı daha...
  2. M

Minecraft - Birkaç Soru

Aslında 2011 senesinde yeni pc almıştık bayağı güçlüydü.Ama,bozuldu bozuluncada eski bilgisayara mahrum kaldım :D Yeni bilgisayarı bekliyorum artık :)
  3. M

Minecraft - Birkaç Soru

Evet,Java2mı son sürüme yükleyin gayet oynanabilecek bir duruma geldi oyunum.Hemen ev inşasına başladım ve çok iyi gidiyorum.Duvar Cevher'den :D :D :D :D :D :D Zaten evim tamamlanınca video ve fotoğraflarıyla beraber yayınlayacağım sitemizin Küp Sanatı bölümünde :) Ekran kartım bayağı bir kötü...
  4. M

Minecraft - Birkaç Soru

Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım :) Premium hesabım olmadan korsan bir şekilde Minecraft oynuyorum :) Ama çook kasıyor.Oynanmayacak kadar kasıyor.Ama,genede oynamaya çalışıyorum.Kasma sorununu halletmenin bir çözümü var mıdır ? Diğer sorum ise korsan bir şekilde Minecraft oynuyorum...
  5. M

Bilgisayarım Minecraft'ı kaldırıyor ama oynanmayacak kadar kasıyor :( Ama herşeye rağmen...

Bilgisayarım Minecraft'ı kaldırıyor ama oynanmayacak kadar kasıyor :( Ama herşeye rağmen Minecraft oynuyorum :)