Arama sonuçlarınız

1. Fiebre

Sunucumda İnanılmaz Lag oluyor

http://timings.aikar.co/?url=10843836 timinglerim bunlar fakat timing denilen olaydan pek anlamıyorum yardımcı olurmusunuz ?
  2. Fiebre

pluginleri silerek denedim cpu % 70 ler dolaşıyor java ile ilgili olabilir bakalım bilen çıkıcakmı
  3. Fiebre

Sunucumda İnanılmaz bir Lag Var Cpu sürekli %100'de Nasıl Çözebilrim Sunucu optimizasyonu tarzında şeyler okudum ama nasıl yaparım bilmiyorum. Sunucu Özellikleri Intel Xeon E5 2620 Cpu 32Gb Ram 1 Tb hdd 1 Gbits/s Port hızı 200 Mbit/s Hat hızı
  4. Fiebre

1.8 Rastgele Disguise Plugini

pluginler hakkında bilgim yok bizim için hazırlayabilirmisin
  5. Fiebre

1.8 Rastgele Disguise Plugini

Suncumda bulunan Youtuber Arkadaşlara Sürekli Focus Atıyorlar Bu yüzden sunucumuzun mcsgninde kullandığı random disguise pluginine ihtiyacı var plugin ./d yazdıgınızda size rastgele bi isim veriyor böylece oyuncular sizi tanımıyor bunu yapabilicek biri varmı gerekirse parada verebiliriz yeterki...
  6. Fiebre

ReloadCraft V4 // Faction // 1.8 // 0 Lag // mc.reloadcraft.com//Yorumlara Tavsiyenizi Bırakın

Teşekkürler Geliştirmeye Devam ediyoruz
  7. Fiebre

ReloadCraft V4 // Faction // 1.8 // 0 Lag // mc.reloadcraft.com//Yorumlara Tavsiyenizi Bırakın

Bunlar Sadece İsimdir Asla Öyle Bir Düşüncemiz Olmamıştır.
  8. Fiebre

[Yardim]AntiHack Plugini Buldum Calısırmı ?

bende sürekli geziyorum spigotta bende öyle buldum bu plyi
  9. Fiebre

Yardıcı Olmaya Çalışırım Fakat Söz Vermek İstemiyorum Yapımcısı Birkaç Tane Config Vermiş Onları Deneyin.
  10. Fiebre

makine değişiyoda panel erişimim yok yarın panelimi alıcam direk ekliyicem unutmadım merak etmeyin Teşekkürler
  11. Fiebre

Ben Bu Plugini Satın Aldım Çokda Memnunum Ama Deneyimsizssen Sakın Alma Her Hilenin Ayarlarını Elle Yapman Gerekiyo
  12. Fiebre

# Serverimiz mükemmel yönetim kadrosuna sahip olup 500 kişilik kapasiteye sahiptir. # Serverde her şey düşünüldü buglar kapatıldı ve pluginler tamamen bize ait ve Türkçe'dir. # Seviyeli insanlardan oluşan bir oyuna sahibiz. Küfür eden Yoktur Koruma Vardır. Kurucularımız ve Adminlerimiz daima...
  13. Fiebre

Arşive Kaldırılsın

Arşive Kaldırılsın Lütfen.
  14. Fiebre

Reloadcraft | Deneyimli Pluginer Arıyoruz !

:D Günlerdir Finallerle Uğraşıyorum kafaı kaldı valla çok güldüm
  15. Fiebre

Sunucumuzun Örneği Var Fakat Üzerinde biz Çalışıyoruz şu an Oyunculara Açık Değil Skype Eklerseniz Gezdirebilirim.
  16. Fiebre

Reloadcraft Sunucusu 18 ağustos 2012 'de Açılmıştır Fakat Bir Takım Aksilikler yüzünden 1 yıl önce sunucumu kapanmıştır. Uzun süredir sunucu için çalışıyoruz artık pluginer'a ihtiyacımız olduğunu düşündüğümüz için pluginer alımı başlattık bizimle çalışmak isteyen arkadaşlar için pluginer...
  17. Fiebre

Reloadcraft | Yetkili Aranıyor

Reloadcraft Sunucusu 18 ağustos 2012 'de Açılmıştır Fakat Bir Takım Aksilikler yüzünden 1 yıl önce sunucumu kapanmıştır. Uzun süredir sunucu için çalışıyoruz artık builderlara ihtiyacımız olduğunu düşündüğümüz için builder alımı başlattık bizimle çalışmak isteyen arkadaşlar için builder...
  18. Fiebre

Unturned ' e Yeni başlıyanlar için

*
  19. Fiebre

[MineZ][Yapım Aşamasında]MineZ Türkiye

erken açılmayı bırakın bir yada ki gün gecikebilir.
  20. Fiebre

gerçekten yaptığımız çok zor bir iş map o kadar büyükki görünce hak vericeksiniz
  21. Fiebre

10000 chest var
  22. Fiebre

Tekkit Lite Yardım

beyler yardım edin ben anlamadım multiplayer serverlara girmeye çalıştığımda bu hatayı alıyorum...
  23. Fiebre

pluinle ayarlanıyo fakat chestlere gidip isim vermek erek lootset denilen olay var skype verirsen konuşuruz
  24. Fiebre

şu an chestleri yapıcak arkadaş arıyoruz o yüzden server biraz gecikebilir