Arama sonuçlarınız

1. O

minecraft bukkit server yardim !!

merhaba arkadaşar ben hamachi ile bukkit server açtım işte plugin falan yükledim yanlız mapta yaptigim şeyleri kaydetmiyor lütfen yardım edin ne yaparsam yapıyım sw kapayip acinca hiçbir şey kaydedilmemiş oluyor yardim edin
  2. O

minecraft bukkit server acil yardim !!

merhaba arkadaşar ben hamachi ile bukkit server açtım işte plugin falan yükledim yanlız mapta yaptigim şeyleri kaydetmiyor lütfen yardım edin ne yaparsam yapıyım sw kapayip acinca hiçbir şey kaydedilmemiş oluyor yardim edin
  3. O

Minecraft Sw Satılır Çok Ucuz

evet arkadaşlar 20 tl ye minecraft sw satıyorum daha dün satın aldım (08.01.2013) yani 29 günü kaldı fakat ben minecraft serverlerinden anlayamiyorum yani bilmiyom ayarlamayı arkadaşlar turkcell mobil odeme ile satıyorum 20 tl acilen paneli ben vercem mod falan yüklemek plugin yüklemek içinde...
  4. O

Minecraft Sw Satilir Içeriiii Cok Ucuz

evet arkadaşlar 20 tl ye minecraft sw satıyorum daha dün satın aldım (08.01.2013) yani 29 günü kaldı fakat ben minecraft serverlerinden anlayamiyorum yani bilmiyom ayarlamayı arkadaşlar turkcell mobil odeme ile satıyorum 20 tl acilen paneli ben vercem mod falan yüklemek plugin yüklemek içinde...
  5. O

Minecraft Sw Satın Aldım Yardım

gerek kalmadi konuyu silermisiniz
  6. O

Minecraft Sw Satın Aldım Yardım

arkadaşlar ben sw kurdum ne yapcagımı bilmiyom biri ardım edebilirmi acaba plugin kurma falan bukkit kurulu ben sw mi survival falan yapmak istiyorum arkadaşlar yardım din normal survival map olsun wg leme permission her şey olsun bi adam arıyom yardım edecek varmı admin yapcam onu?