Arama sonuçlarınız

1. J

Merhaba bi bakın bence :)

Ee merhaba konuyu uzatmaya gerek yok ben youtubede gezerken aboneleri 15 civarında olan ancak 47 videosu olan güzel video çeken 16-17 yaşlarında bir arkadaşın kanalını buldum. Bunu sizinlede paylaşmak istedim. Buradan adminlere sesleniyorum eğer konu yanlış yerdeyse taşınmasını talep ediyorum...
  2. J

Hexxit

Bana crack hexxit verip serveri o kurup multiplayer hexxit oynayacak biri varsa 13-14 yaşlarında sesi benim gibi kalın olmasın :D
  3. J

Port Açmak...

Allah rızası için biri bana Zyxel modemde port açmayı öğretsin çldırcam!
  4. J

Counter Strike 1.6

Dediğim gibi counter strike 1.6sı olanlar server kurucam ona göre bana bildirin.Ya özel mesajla yada burdan.
  5. J

Benimle Minecraft Oynayacak Biri 12--14 Yaş Arası!!

Başlıkta söylediğim gibi benimle oynayacak 12 14 yaş arası bir kişi lazım serveri felan o kurabilecek.Bu kadar skypem:ali_200175 Gereksiz şeyler yapanlar eklemesin.
  6. J

Mod yüklemeyi bilmeyen ve yüklemek isteyen herkes içeri!!

Eğer mod indirmek istiyorsunuz bana danışın ister teamwiwerla ister anlatarak herkesle uğraşmaya çalışacağım :)
  7. J

Benimle oynayacak biri!

Benim gibi 13 yada 14 yaşında olusun ve sesi benim gibi ince olsun minecraft premiumu olsun o kadar skype : ali_200175
  8. J

Benimle minecraft oynayacak 12-14 yaş arası biri lazım...

Başlıkta dediğim gibi 2 kişi lazım Gerekli olanlar: Skype: Mic: Küfür Etmesin ve saçmalamasın. Bir de ben survival haritalarını severim yani skyblock skypyramid felan Ve bilgisayar özellikleri en az 2gb ram 1gb ekran kartı
  9. J

Arkadaşlar Lütfen Yardım Edin!

Ben bir servere girdim.Minecraft serverine.Kayıt oldum oynadım güzel güzel baya şeyler yaptım şifremi unuttum.Bu şifreyi nasıl bulurum ya da o dosyaları nasıl silebiliriz.Lütfen yardım edin çok acil.
  10. J

%100 KENDİ UPLOADIM Don`t Starve.exe (Emeğe Saygı)

%100 KENDİ UPLOADIM Don`t Starve.exe (Emeğe Saygı) link:http://www.mediafire.com/?vxwfluwj5xndlky lütfen emeğe saygı :D
  11. J

Team Wiver`a gelin toplantı yapak.

Evet gelin konuşak yani bu kadar canı sıkılan gelsin minecraft felan herkes gelsin konuşurız.Toplantı odasının kodu