Arama sonuçlarınız

1. L

Ne gerek varki bu düzensiz adaletsiz forumu adam etmeye. En iyisini yaptın.

Ne gerek varki bu düzensiz adaletsiz forumu adam etmeye. En iyisini yaptın.
  2. L

En Yakın Gift Code Çekilişi

2,5 Yıl sonra. Bu arada Far Cry 3 ve Total War Rome II çekilişi yapıcaktım ama vazgeçtim.
  3. L

minecraft satın alma sorunu !?

Succesful falan demesi lazım gerçekleşmesi için Mojang sorunludur arkadaşlar sorun sizde değil.
  4. L

Save dosyaları[Ağır sorun içerir]

players klasörü içinde isminin olduğu player dosyasını sildiysen yapacak bir şey yok sanırım.
  5. L

Server hakkında sorular..

Item Renamer (NBT) Plugini: WraithNBT (1.4.7 fakat 1.7.2 sürümünde çalışacağını düşünüyorum.) Kullanımı: Eşyayı eline al /nbt name (Itemismi) Itemismi değişkenini kullanırken renk kodları ile yazabilirsin. Siteye bir ücret karşılığında en çok kullanılan domainlerden (.com, .net, .org vb.)...
  6. L

Where is the adalet ? Seni bir daha profilimde görmek istemiyorum !

Where is the adalet ? Seni bir daha profilimde görmek istemiyorum !
  7. L

Ha napayım şimdi zaa moderatörü attırdım diyip havalara giriyorsan napayım ? Haksız da değilim.

Ha napayım şimdi zaa moderatörü attırdım diyip havalara giriyorsan napayım ? Haksız da değilim.
  8. L

Oyun Nasıl Yapılır-Oyun Motorları:Game Maker(Oyun Vakti)

Ekip dediğin öyle hantal kişilerden oluşmaz zaten o yüzden ekip diyorum. Terraria XNA ile yapılmış oda bir motor sayılıyor ufakta olsa. O pixelleri tek tek boyamak kopyalamak yerleştirmek animasyonları düzenlemek ne kadar zevklidir ya keşke yapabilseydim :( Ama hiçbi dili tam bilmiyorum :( %30...
  9. L

Pixel hayattır, kaynaktır ve vazgeçilmezdir. Evet birçok Engine var Unreal'ı da öneriyorum. Ekibim olsa keşke. Terraria gibi bir oyun yapardım :D
  10. L

Forum Kültürü ve Etik

Kavga çıktığını söylemiyorum, beni aşağıladı aynı zamanda buna uyarı vermem yanlış bir şeymi ? Sırf bu yüzden görevimden alındıysam diyecek bir şeyim yok. Lise 1'de öyle bir şey görmedik :)
  11. L

Forum Kültürü ve Etik

Ve neden görevimden alındığımı öğrenmek isterim. Tartışma çıkaran arkadaşa puansız uyarı verdiğim içinmi ?
  12. L

Forum Kültürü ve Etik

Wow düne kadar tartışma yasaktı ;)
  13. L

Oyun ha deyince yapılmıyor. 2-3 Programlama Dillerine tamamen hakim olmak gerekir. (C++ JavaScript vb.) Sonra ekip toplarsın ve daha da ciddileşirsin Unity3D veya CryEngine motorlarını kullanarak 8-12 Ayda Grafikleri Yüksek kaliteli bir oyun yaparsın. (Bu süre çalışma saatlerine ve ekibinin...
  14. L

En iyisi böyle yani :D Yönetim özel bölümüne bile yazmamışlar sebebini kimseye söylemiyorlar :S

En iyisi böyle yani :D Yönetim özel bölümüne bile yazmamışlar sebebini kimseye söylemiyorlar :S
  15. L

Sebebini söyleseler birde :S

Sebebini söyleseler birde :S
  16. L

Terraria 1.2.1.2

Konu Dışı bir şey olduğundan buraya açtım :) Özel Mesaj attım bakabilirsin.
  17. L

Terraria 1.2.1.2

Oynamak isteyenler Ö.M atsın Korsan, orjinal farketmez.
  18. L

Bölüm Yetkilisi değilde sadece Üye olmak süper ötesi bir şey.

Bölüm Yetkilisi değilde sadece Üye olmak süper ötesi bir şey.
  19. L

Sizce Minecraft yılbaşı indirimine girer mi ? Girersede ne kadara düşer ?

Hala birtakım hatalar var alınmıyor pre minecraft alınmıyor işte of ya :(( (En azından ben alamıyorum.) Girmez bence. Ya benim paypalde sorun var yada harbiden sistem bozuk. Eğer sistem gerçekten bozuksa para suyunu çekince düzeltirler.
  20. L

Hızlı Ve Öfkeli Paul Walker Mekanın Cennet Olsun

Bu sinir herif yüzünden Hızlı ve Öfkelinin başka filmleri çıkmazsa gerçekten kötü olur.
  21. L

en sevdiğiniz animeler ve nedenleri

1- Naruto Shippuuden 2- Bleach 3- Kuroko No Basket 4- Gintama 5- Sword Art Online 6- High School DxD 7- Futari Ecchi (Sıkıldığımda izliyorum çook heyecanlı :DDD (+18 ama hent** değil aşırı ecchi bulundurur.))
  22. L

Herkes Minecraft'tan sonra sevdiği 3 oyunu yazsın

1- Goley 2- Minecraft 3- Half Life 2 3,5- Archeblade 4- Roma Total War II 5- Battlefield 4 6- Call Of Duty (Tüm Serisi) 7- Payday 2 8- Saints Row 4 9- The Witcher 2 (Enchanced Edition) 10- Cube World 11- Terraria 12- Vox 13- XRebirth 14- Warhammer 40K, Chaos Rising, Retribution 15- XCOM: Enemy...
  23. L

Artık izlemiyorum :DD

Artık izlemiyorum :DD
  24. L

Yardım CANAVAR YARATMA KODU ?

Lütfen forum içinde tatsızlık çıkarmayınız. Komutlar hakkından üst düzey bilgim var sadece koordinata gerek olmadığını söylüyorum.