Arama sonuçlarınız

1. L

Terraria 1.2.1.2

Oynamak isteyenler Ö.M atsın Korsan, orjinal farketmez.
  2. L

Sunucunuzda kötü söz istemiyor musunuz ?

Sunucunuzda küfür vb. istemiyor musunuz ? Öyleyse AntiSwear veya ChatCensor tam size göre ! Bu plugin her sunucuya lazım ;) AntiSwear size birçok seçenek sunuyor, yasak söz söyleyince patlama, Küfür edilince otomatik replace (değiştirme), Kick, Tabelaya küfür yazıldığında kick, Bipleme...
  3. L

[1.7.2] Harika Bir Seed !

Rastgele dolaşıyordum ve bu seedi buldum... Güçlendirilmiş Modda oynayın. Ekran Alıntısı: Seed: -7455733019989123517
  4. L

The Ultimate Dirtman !!

char.png Olarak: Not: Kötü yanı: Kolunuzu kaldırdığınızda koşarken vb. Steve in kolu gözüküyor :( İyi yanıysa gerçekçiliği. Kamuflaj olarak da kullanabilirsiniz :))
  5. L

<--[ 40'dan Fazla Crafting daha ! ]-->

Merhabalar... Oyuna 40'dan fazla kullanışlı Crafting ekliyor hemde Ram yemeden ! .jar Dosyasını Plugins klasörüne atmanız yeterlidir. Daha sonra tadını çıkarabilirsiniz :) 1.6.4 & 1.6.2: Tıkla Virustotal için Tıkla
  6. L

<---[ Mavi Takım Elbiseli Slime ]-->

Favorim olan Mavi Kafa :D Skindex İçin Tıkla Proper:
  7. L

<--[ Renkli Yazı Yazamıyor musunuz ? Colors! Burada! ]-->

Merhabalar, bazı arkadaşlar sunucusunda renkli yazı yazamıyor yada bilmiyorlar. Bazen ise Essentials plugini renkleri eklemiyor. Colors! Plugini ise bunu düzeltiyor. Plugini İndirmek için tıkla. Plugini İndirmek için tıkla Virustotal. Plugini indirip sunucu dosyalarınızdaki plugins kısmına...
  8. L

<--[ Zaman geçtikçe Rütbe atlıyorsunuz ! ]-->

Merhaba MinecraftTürk ! 1 Yıldır yoktum ve şu anda buradayım. Gerçekten üzülüyordum Minecrafta giremiyorum diye. Bazı arkadaşlarımda ban yemiş baya üzülüyorum :iskelet: Geri dönüşümü kutlamak için Zaman geçtikçe oyunda rütbe atlayabileceğiniz 2 pluginden oluşan bu paketi size tanıtarak...
  9. L

Sunucu Şikayetleri Bölümü

Sunucu Şikayetleri Bölümünün Açılması iyi olur.
  10. L

Profesyonal Bir Servere Gerekli Olabilecek Her Plugin [LaRive Farkıyla][MinetürkPluginPaketiV1]

Benim ilk plugin paketim arkadaşlar umarım beğenirsiniz. hiçbir şekilde alıntı vb. Yapmadım Tamamen Bana aittir. Lütfen buna inanınız. Alıntı hırsızlık vb. yapmayınız. Eklentiler: GroupManagerV2: Kurucu,Rehber,Smod,Pluginci,Yonetici Ayarlı bu bir ilk ! Tamamen kendi yapımımdır. AuthMe:En iyi...