Arama sonuçlarınız

1. M

MustangMinecraft Eklermisin

MustangMinecraft Eklermisin
  2. M

SERVERE BUILDER ARANIYOR.gİRİÇERİ

ad: Cengizhan kaç yıldır oynuyor: Yalan Yok Tam 1 Sene Oldu buılderlik yaptımı: ConquestCraft, MyCraft gibi Serverlerde Yaptım WorldEdit'den Az Çok Anlarım.
  3. M

VPS Kuramıyorum !

4 GB Vps Var Elimde Centos Yüklü Putty İle Klasör Oluşturmuyor, Reboot Et Diyorum Hata Veriyor Sebebi Nedir? VPS Kurabilen Yetkili Varsa ip Şifre Vereyim.
  4. M

Herhangi Bir Servere Site Ortaklığı

Elimde 11 Aylık Mybb Forumu Kurulu Ranklar her şey Ayarlı Forum Var Adı Javokado Foruma Birşeyler Yapmaya Çalıştım Ama Hit Almadı Boşta Adınızı Javokado Yaparsanız Site Ortağı Yaparım Sizi Siteden Oyun Durumunu Falan Ayarlarsınız Ben Mybb Konusunda İyiyim Zaten Yardım Ederim Size Forumun Alt...
  5. M

bende profosyonelim servere tatil köyü, liman, kumsal, restaurant, asfalt yol, zindan.. vs...

bende profosyonelim servere tatil köyü, liman, kumsal, restaurant, asfalt yol, zindan.. vs. ekleyebilirim aklıma geleni oyuna geçirebiliyorum 3 serverde yetki aldım bir şans versen ?
  6. M

3 serverde builderlik yetkisi aldım ip verde birlikte oluşturalım mapı

3 serverde builderlik yetkisi aldım ip verde birlikte oluşturalım mapı
  7. M

kardeşim istiyorsan işimde ciddiyimdir wc, villa, avm, otel, tatil köyü gibi yerler inşaa...

kardeşim istiyorsan işimde ciddiyimdir wc, villa, avm, otel, tatil köyü gibi yerler inşaa edebilirim hayal gücüm geniştir istersen forumdan ulaşabilirsin.
  8. M

Ayrıca Wc, Villa, Avm, Hangar Falan Filen Yapabilirim Hayal Gücüm Geniştir :D

Ayrıca Wc, Villa, Avm, Hangar Falan Filen Yapabilirim Hayal Gücüm Geniştir :D
  9. M

kardeş server nasıl bir şey kalıcı olacaksa ben builderin olurum ama sen bilin

kardeş server nasıl bir şey kalıcı olacaksa ben builderin olurum ama sen bilin
  10. M

Kardeşim İşinde Ciddi Builder Arıyorsan Beni Deneme Builder Olarak İşe Başlatabilirsin Forumdan...

Kardeşim İşinde Ciddi Builder Arıyorsan Beni Deneme Builder Olarak İşe Başlatabilirsin Forumdan Yada Skype Mustangminecraft tan Konuşabiliriz Siz İşinizde Ciddiyseniz Bende Ciddiliğimi Koyarım Bu İşte.
  11. M

Başvuru Formumu İncele Derim Adım Cengiz Formda Ayrıntıya Girdim Süper Projelerim Var :)

Başvuru Formumu İncele Derim Adım Cengiz Formda Ayrıntıya Girdim Süper Projelerim Var :)
  12. M

konundaki mesajı incelermisin profesyonel builderim, moderatörlüktende anlarım aradığın adam...

konundaki mesajı incelermisin profesyonel builderim, moderatörlüktende anlarım aradığın adam benim :D