Arama sonuçlarınız

1. D

Arma3MC | [Arma3 RolePlay] [Gerçek Hayat] [Gerçekçi Silahlar] [Helikopter,Araba] | Yeni Minigame !

- Aranıza Katılacağım - Ad,Soy Ad:Emre Turhan Role Play Bilginiz(Az,Çok):Az Arma3 Oynuyormusunuz:Hayır Yaşınız(+9):13 Oyun Adınız:MadF1re Skype(Yok ise yazılmayabilir):emre.turhan488 Rol Rehberini Okudunuzmu:Evet Mesajınız:Yok
  2. D

Benimle Skyblock oynayacak skypeli server benden

Adım Emre 13 yaşındayım küfür etmem skyblock oynayacak bilgili bi arkadaş arıyorum skype : emre.turhan448
  3. D

benimle oynayacak skypeli

skypeli oynayacak varmı 12 yaşındayım çok büyük olmasın skype:emre.turhan448
  4. D

Pocketmine-MP ile Sunucu Kurmak ve Yönetmek - Detaylı Rehber

You need to be connected through wifi to play on External server diyo sürümüm 0.8.1 0.7.6 olmadığı için mi diyor bide port açmak lazım mı
  5. D

Yaş Ayrımı Yapmayan Video Çekecek Kişi Aranır

Biz 13 yaşındayız video çekecek kişi aranır. Yaş ayrımı yapmayan ------skype:emre.turhan448----...
  6. D

11-14 yaş arası modlu survival oynayacak yaş ayrımı yapmayan

benle beraber minecraft survival , creative , modlu survival , tekkit , hexxit gibi şeyler oynayacak 11 ile 13 arasında olursa iyi olur skype:emre.turhan448 Server senden ben laptopdan girdiğim için biraz kasıyor normalde açabiliyorum
  7. D

Localdan Lan oynamak yardım

Yanlış anladın sanırım onla biz aynı internetten girmiyoruz biraz önce senin dediğini yaptım ve oldu fakat aynı internetden girmiyoruz
  8. D

Anlamadım daha detaylı yazar mısın
  9. D

merhaba 2 - 3 ay önce bir kişiyle survival oynuyodum size bunu söylememin nedeni çünkü bana singleplayerden bir dünyaya girip Localı açmamı söyledi ben inanmamıştım daha sonra ben bunları yaptıktan sonra o da servere girdi Localdan açmış evet nasıl bunu yaptın diye sormuştum mod , adını söyle...
  10. D

Beraber hexxit oynayacak ? 04.10.2013

Tek başıma hexxit oynamaktan sıkıldım beraber oynayacak varmı ? Hamachi : HexxitTürk Şifre: 123 gelin serveri çoğu zaman kuracak ara sıra bende kurabilirim :)