Arama sonuçlarınız

1. Craftter

Yardım - Lag Sorunu

Merhabalar , Arkadaşım hamachi server açıyor servers giriorum lag oluo bi yerde sıkışıp kalıyorum yada boşluğa düşüyorum unun çözümü varmı ? NOT: Tek bende oluo bu sorun servera başkaları girip duzgünce oynayabiliyor ve tek bir serverda deil her hamachili serverda oluyor.:(((
  2. Craftter

YouTube Channel Backgorund

Merhabalar Arkadaşlar ben ALp Bugun size kanalımı tanıtıcam, ve youtube partner backgorundu yapmasını bilen bir kişi varsa ondan yardım isteceyeğim Youtube Partner olduk oyuzden bir backgorund lazım yapabilen guzel yapabilen bir arkadaş yardım ederse.. Çok Mutlu olacağım... Link...
  3. Craftter

Youtube Channel

Merhaba Arkadaşlaryoutube chanellim var ve RPM N etwork ile partneriz... Bir tane youtube partnerlik için back ground yapabilecek varmı cok güzel bir şekilde.. Kanal Linki: http://www.youtube.com/user/geloynayak?feature=mhee
  4. Craftter

Modlu Survival Serisi

Lütfen herkes birkere bak sın daha modlara gecmedim ama 2 yada 3. bölümde modlara geçiş yapıcam. Lütfen Abone Olunuz İYİ SEYİRLER. kANAL LİNKİ:www.youtube.com/user/geloynayak
  5. Craftter

Mod pack lazım

Merhaba arkadaşlar modlu survival oynucam ama mod yok bana industrial craft2 thaum craft redpower build craft olan mod pack lazım tabii ki en az 30 mod olursa iyi olru farklı modlar da eklerseniz sevinirim
  6. Craftter

Channel

Yakın zamanda minecraft videosu gelcek http://www.youtube.com/channel/UCkjqxjTuXW7WzsDiUmkoZiw
  7. Craftter

Fraps

Biligisi olanlar yardım edebilirmi frapsımı a cıyorum ilk 4-3 dakika 50-60 fps de sonra 8 fps ye 10 fps ye dusuyo frapsı kapadıgım an 60 fps ye donuyor hıc kasmıo Bunun cozumunu sölermsiniz Şimdiden teşekkürler
  8. Craftter

Command Blok Yardım

Beyler serverinme hypixelin yaptıgı maplar oynucam mesala herobrine mansion serverde commandblok:true yap dio ama bende command blok yeri yok propertiesde Yardım edermsiniz
  9. Craftter

İntrom

İlk İntro Yapışım Size sunmak istedim
  10. Craftter

Help :D

Merhabalr arkadaslar forum temaları yapabilen bri bana skypedan ulaşabilirmi Skype:alpcoskun7
  11. Craftter

İtem FRame

Merhabalr market yapıcam item frameye esya koyup altına tablelayla market uyapıcam serverimde ama wg oldu hersey kırılmo tek item frame kırılıo yardim edermsiniz
  12. Craftter

Zırh Seti

Herkeze Merhaba Bugun size ugrasıp yaptıgım armor setini gosteriorum.
  13. Craftter

Steam Yardım

Herkeze Merhaba, Geçenlerde steame update geldi ve benim steam delirdi su yazı cıktı.. Hata: steam-FatalError steam needs to be online to uptade.Please Confirm yout network connection and try again. Ne yapmam lazım benim şahane ingilizcemle internet yok gibi bişi anladımda internet...
  14. Craftter

Merhabalar Arkadaşlar

Ben videolar çekicegim ceşit ceşit ama kanal ismi bulamadım güzel ve sade olsun istiorum yardımlarınızı esirgemeyin LÜTFEN
  15. Craftter

GroupManager ve PermissionsEx Hazır

Merhabalar arkadaşlar bugun sizlere iki yarı oyuncuların ve adminlerin yetkisini ayrıran plugin vereceğim. 1-GroupManager: http://www.dosya.tc/server/OogfeE/SheRiFPermissionsPaketi1.rar.html 2-PermissionsEx: http://www.dosya.tc/server/ysUOT3/SheRiFPermissionsPaketi2.rar.html Bunlar hazırdır...
  16. Craftter

Acil [Yardım]

Merhabalar ben server kuruyorum hamachi vb. Ama tek ben girebiliorum Arkadaşlarım yada basşakalrı giremio onlarda server acık deil gpzeukuo ben bunu nasıl düzelticem Lütfen yardım edinn!!!!1
  17. Craftter

Youtube Channel

Merhabalat youtub ecahneleme sism arıorum sism öneiriseniz sevinirim
  18. Craftter

Server

TheWalls Crackli Server bilen yazabilirmi ip???
  19. Craftter

ınternal expection:java.netSocketimeoutExpextion:Read Time out

YardımEdermisiniz, Merhabalar baslıktada oldugu gibi bir hata alıorum Ama Sadece hamachi serverlerda alıom bu hatayı Yardım lutfennnnnnnn [Resim
  20. Craftter

Vidoe Knk Sı Aranır!!:)

Benim yas 13 skype var video cekıcem arkadas arıom benle cekıcek ama hamachı bende calısmıo ancak bole farklı serverlere girip cekeriz... Skype adım::alpcoskun7 13-14.-12 yas olsun
  21. Craftter

Youtube Chanelim

Merhaba Arkadaşlar yeni bir youtube cahnneli actım ve videolar yukluorum tek minecraft la ılıglı deıl benimle video cekmek vdeiomda yer almak isteyen skype ıd versin 13-12 yas olsun yeter 14de olur... Ama bnm hamachi calısmıo anca normal severlera girip naclık oyunları fln oynatız:DDD ilgilencek...
  22. Craftter

SentinalCrafT Solar Survival 3kişi aranır

Merhabasolar survıval oynucak 3 kişi lazım Ağ:SentinalCrafT Şifre:123 Ip gelince solerim