Arama sonuçlarınız

1. B

Focuscraft Minecraft Pocket Edition Server [survival]

Ad:Ömer Bartu Özgen Nick:kritik721 ilk pe serverim hayirli olsun denemej istiyom nasil girecegimi anlatirmisiniz bide?
  2. B

15 Herobrine'a Saldırdım

:d.:D.:D.:D.:. yerlerdeyim müzik cok komik ismi ne müzigin ?
  3. B

Osmanlıcraft Geri Dönüyor!

bu serveri aşiri seviyorumm m <333 ama tekrar acinn 2 yıl önce bagimlisi olmustum :)) n<33 dikkate alin sunucuyu bnden kiralayabişlirsiniz
  4. B

Mıltiversecore Ve Group Manager Sorunu! :(((

ya abi ben yaptim ama sonra error diyo mesela örn : kurucu öbür dünyada grup olarak yok hata veriyo iste .p
  5. B

Cevapları Çok Kolay Ama Hatırlamıyorum Bi Hatırlatın :d

örnek; 1-alanin 2 kösesini sec balta ile 2-hertarafını //expand vert ile sec 3-sonra /region define alanismi yaz.bu örnek alanismi mesela birinin arsasi wg lenecekse /region define alininarsasi 4-pvp kapamak icin /region flag alanismi pvp deny alininarsasi ni pvp kapicaksan /region flag...
  6. B

Cevapları Çok Kolay Ama Hatırlamıyorum Bi Hatırlatın :d

1. mesela kodu suydu: /region flag [alanismi] pvp deny 2.//expand vert ile hepsini sec ve /region def alanismi yaz 3.hayir vds lazim oda olmasa hamachisiz modemden yap :D 4 ahmet yapiyo panpa :D king123
  7. B

Mıltiversecore Ve Group Manager Sorunu! :(((

ya arkadaslar bn gm ile cconfigi ayarlardim ama mvtp diyince hepsi gidiyor gruplar,önadlar onu nasil yapcam yardim eder misiniz?
  8. B

VDS 4 GB Ram 3.40 GhZ Yardım

bide sw accaksan gel opluk ver polugin ayar felan hepsini hallediyim pnp parasınıda bölüsebiliriz ;)
  9. B

VDS 4 GB Ram 3.40 GhZ Yardım

xm1g yi xm4g diye degistirirsen olur die biliyorum ...
  10. B

[Sorun] İçeri !

essentials chat war onu yükle we server ip ver hamachide olur :)) [essentilas chat i bnde kullnamıyom yardım edin]
  11. B

Creative Server

creative server bilen warsa sölesin
  12. B

servere girmekte sorun yaşıyorum white liste eklermisiniz acaba oyundaki adım aylaa 15 dk ara...

servere girmekte sorun yaşıyorum white liste eklermisiniz acaba oyundaki adım aylaa 15 dk ara dedi çook geçti ama yani bir zzahmet
  13. B

ben osamnlıcrafttan aylaa

ben osamnlıcrafttan aylaa
  14. B

evet

evet