Arama sonuçlarınız

1. cagatayd989

Plugin Arıyorum !!

Arkadaşlar elimizdeki boyalı,ismi değiştirilmiş veya enchant lı itemleri direk satabilen bi plugin varmı ismini yazarsanız sevinirim.
  2. cagatayd989

AcrossVideo

Takip etmek isterseniz; www.youtube.com/TheAcrossVideo
  3. cagatayd989

Extremeonine Yeni Ip:188.165.201.52

Serverimiz yeniden açık yeni ipye geçtik Ip:176.53.126.107 Sunucu:4Gb Ram İntel i7 3.40ghz 100mbps İnternetHızı Kapasite:65Kişi OyunuEğlenceliYapanPluginler: VirtualPack:Oyunda sanal chest sanal fırın sanal enchantmenttable gibi şeyler almanızı sağlar EpicBoss:Oyuna yeni bosslar ekler kesince...
  4. cagatayd989

>>>>extremeonline 7/24 Faction Pvp <<<<

Kapasite:65 Durum:Online IP:176.53.126.107 Sistem özellikleri:Intel i7 3.40ghz 4gb ddr3 Ram Bazı Pluginler: VirtualPack:Serverde para karşılığı sanal chest,sanal fırın,sanal büyü masası,sanal calışma masasi almanızı sağlar. Komutları: Sanal chest satin almak için /v c buy Kullanmak için /v c...
  5. cagatayd989

Pvptitle Ve Faction

Arkadaşlar pvptitle pluginiyle faction plugini çakışıyor birisi klan açtığında klanin ismi böyle gözüküyo a** klanismi f düzeltilebilirmi yoksa birini kaldırmakmi gerek ?
  6. cagatayd989

Factionlara Pvp Açmak

Arkadaşlar pvp yi kapattigim halde factiondakiler pvp atamıyolar özel b, bi plugin varmı?
  7. cagatayd989

Permissionex Zaman Ayarlama

Arkadaşlar mesela birisi vip aldı 1 aylık onu vip permissionunda 1 ay tutmayı sağlayacak ondan sonra defaulta geçirebilecek plugin varmı ?
  8. cagatayd989

Üzerinde Çalıştığım Server Spawnı

Yapım aşamaları ile birlikte koydum düşüncelerinizi bekliyorum :D Bitiş hali
  9. cagatayd989

1.4.5 World Edit Install

Kendi uploadım değildir işinize yarayacağını düşünerek koyuyorum http://www.mediafire.com/?ggpp609cba7590d
  10. cagatayd989

Timelapse-golden Tree

Eleştiriye açığım düşüncelerinizi bekliyorum :D
  11. cagatayd989

3 Saniyede ışınlanma ve rank ekleme plugini

Arkadaşlar bu warplarda home lerde tplerde fln 3saniyede ışınlanmak için pluginmi yüklemek gerekiyor yoksa essentialstanmi yapılıyor söylerseniz sevinirim ayrıntılı olarak bide bu adam öldürdükçe fame fln geliyor yanında sert kahraman yazıyor o pluginin ismini verirseniz sevinirim Teşekkürler
  12. cagatayd989

PermissionsEx Yardım??

Arkdaşlar permissionsex e warp pluginini yazdığım halde you dont permissions diyo ama diğer tpa back ler çalışıyo neden warp da bu hatayı alıyorum cevap verirseniz sevinirim