Arama sonuçlarınız

1. F

Ben 10 Heykeli yaptım Tarzı değil Ama olsun :D

Beğendiyseniz Svindim arkadaşlar Okadar uğraştım(Fazla Değil ama Olsun) Ehehehe :D
  2. F

Tek Tek Değişik Modların Skydaz Installerı ! (1.4.5)

İLK ÖNCE NE İŞE YARADIKLARI... Portal Gun: İstediğiniz bir yere Sağ tıkla portal açıp sol Tıkla başka biryere açıp Birinin içinden geçin ışınlanırsınız Gravity Gun: bu Modun türkçesi ''Yerçekimi Silahı'' dır Ve gerçektende öyle Oynayın görün ::) Smart Moving: Gerçek Dünyadaki çeşitli...
  3. F

Facwarcraft(faction Wars Değildir.) /builder,wgadmini,rehber,admin/

Builder,WgAdmini,Rehber,Admin Aranıyor Ve İçlerinden biri olmak için Şunu doldurunuz. Ad: Soyad: Builderlik:İstemiyorsan boş bırak.(Not Resim konulmalıdır) WgAdmini:İstemiyorsan boş bırak(Deneyimleriniz) Rehber:İstemiyorsan boş bırak.(Rehberlik yaptığın Swler,Not:Hepsinde Söyleyin...
  4. F

Ozanvefurkanminepower Sunucusu

Ip:25.142.12.42 Hamachi Ağı MinecPower şif:djheyder Girebilirsiniz Ama server kapalı.
  5. F

Modlar Ve ne işe Yarakdıları !

Evet arkadaşlar İlk olarak TALE OF KİNGDOMS... Resim: Bu mod Krallık Yaratmaya Ve Başa geçmeye yarıyor Aslında Eğlence Amaçlı bir moddur Bunu oynayanların bayılacağını Düşünüyorum ilk olarak küçük bir krallıkta doğuyoruz Sonra Krallığın kralına gidiyoruz Ve o askerlerden Biri oluyoruz çiçek...
  6. F

Brine... Üretici kardeş ! (Blm 3)

Evet işteeeeeeee 3. bölüm Üretici Kardeş Başladı Brine Anlatıyor-Evet işte Nether'dan çıktıkdan Sonra Bir Şey hissettim Çok Garipti Sanki Yıllar önce Ölen Kardeşimin Sesi kulağımda Çınlıyordu Bryan-Brineee Yardım Etttttttt olamaaaaz aaaaaaaaaaaaaa :(((((( Brine Gelmessen O güç Senin hayatını...
  7. F

Brine...(Blm 2)

Evet Arkadaşlar brine Serisinin yeni Bölümüne hoş geldiniz... Bu çocuk tam gücüne ulaşınca Yaratıklar artık Ona Saldırmıyor Endermanlar Ona hizmet ediyordu creeperler onun savaşçıları Gibiydi ve gözleri tm beyaza döndüğünde ise Hayatı gözünün önünden geçiyordu Sonra ise hiçbir şey Hatırlamamaya...
  8. F

Brine...

Bir gün Brine Adlı küçük bir çocuk varmış ama çok şanslıymış biri ona vurmaya kalkışsa şansı Gelir onu kurtarırmış ma bunun tek bir sorunu vardı gözleri büyüdükçe beyazlaşıyordu Bu çocuğun özel gücü şansıydı ama büyüdükçe bütün duyguları kin e dönüyor ve her gün arttıkça gözleri büyüleniyordu...
  9. F

You Are Herobrine ! (Sen Herobrinesin !) -1.4.2-

Evet Arkadaşlar Bir diğer modumuzla karsinizdayım Konuya gecelim:Bu modda Siz herobrine'sınız ve Oyunda Steve yumurtaları var onları siz öldürüp eğleniyorsunuz ve bazı moblar size saldırmıyor yukardan kan yağıyor ve bu modda kurt yerine örümcek evcil hayvanınız olabiliyor :)...
  10. F

Shape Shifter Mod 1.3.2!

Evet arkadaşlar Ardarda sırf sizin için mod konuları açıyorum Konumuza geçelim:bu mod arkadaşlar canavarlara hayvanlara dönüşebiliyoruz bu moddda içindeki hayvanlar ve canavarlar şunlar :Enderman,Creeper,Spider,Blaze,Fish bu fish yeni geldi 1.3.2sürümüyle,chicken,snowman,ghast aklıma daha...
  11. F

Asassins craft Mod 1.2.5!

Evet arkadaşlar bu Modda Düşmanlarınız oluyo Assassinler geziniyo etrafta yeni silahlar bombalar falan zırhlar falan geliyo Ve sizde yaşamınızı sürdürmek için kale yapıp Asker ediniyorsunuz fazla uzatmadan linki veriyim bir dakika bu modu öneririm süper bir moddur Evet geçenki mod konumdaki gibi...
  12. F

Konu yeri bulamadim|Survival oynayanlar ip sini versin hamachi olsn|

Arkadaşlar konu yeri bulamadiğimdan buraya açtim survival oynayanlar baslıktaki gibi hamachi ip sini ağ sını ve sifreyi versinler
  13. F

Smart Moving Mod 1.3.2 !

Buda Video tanıtım videosu... Evet Arkadaşlar bugün sizlere oyunu gerçeğe çeviren yani dediğim şey yere yatıp 1 blok yükseklik altından geçme uçma efekti bloklara tırmanma yükseğe zıplama Gibi Birçok Şeyi yapabilirsiniz Ben Türkçe tanıtım Videosunu koyuyorum.. İşte burada indirme linkinide...
  14. F

Aykarli hapisanesinden Kacis{amatorum) ilk mapım

biraz kısa ve amator oldu :D https://rapidshare.com/files/1174228509/Aykarli Hapisanesinden kacis.rar Amaciniz hapishaneden kacip büyük bi maceraya atilmak Ve evimize dönmek... Resimler: Şimdiden Teşekkürler...
  15. F

2.küp denemem |Dört koool küçüklük kahramanı :D|

Küçükken herkezin çok izlediği ben ten çizgifilminin Karakteri dört kol yaptım :D Ama 2 kollu :(( 2 kol :D Not:Arkadaşlar bacak ve ayak hatası dolayısı özür...Vede Kollar için özür unutmuştum :(
  16. F

Tom nananana:D

Arkadaşlar bunu küçükken ne izlerdim varya şimdide bu aklıma geldi :D (Bazı hatalar için özür diliyorum kusura bakmayın)