Arama sonuçlarınız

1. 1

Kanalımız Açılmıştır...

FailGaming35 Yenı youtube kanalımız açılmıştır herkezi bekleriz VİDEOLAR ; MİNECRAFT: DİVERSİRY , HUNGER GAMES , SURVİVAL OUTLAST SUPER MEAT BOY SLENDERMAN Link için tıkla
  2. 1

Nortomicraft türkiyenin en iyi serveri

nortomicraft türkiyenin en iyi serveri henüz kapasitesi 20 ama yakında artacaktır server ip: 87.98.130.158 server faction'ur alım yoktur hepiizi serverimize bekleriz...
  3. 1

Arkadaş Aranıyor :dddd

arkadaşlar skypesi olan 12-15 yaşındakiler ismini yazsın mustik124124 olarak eklicem beraber takılırız :D
  4. 1

Warp Bilen Içeriii

arkadaşlar serverim henüz hamachidir ve şimdi sizlere bir teklif yapacağım serverimizde birçok warp var fakat gelen oyunculan warplara gidince lag olduğunu söylüyor bunun nedenide direk gitmesiymiş çoğu serverde mesela warp çöl e 5 sn sonra ılınlanıyorsunuz yazıyo bende bunu istiyorum yardımcı...
  5. 1

Warp Süresi Ayarlama

arkadaşlar benim bukkit serverim var ve essentials plugini ile warplar yüklüyorum fakat bazı serverlerde warp bilmemne yazinca 5 saniye bekleyin falan yazıyo ama ben bunu bir türlü bulamadim lütfen biri nasil süre ayarlayacagimi sölesin
  6. 1

Acil Yardım

arkadaşlar ben mustafa minecrafta yüklediğim çoğu mod çalışmıyor mesela tale of kingdoms hunger games gibi modların hiçbiri çalışmıyor exe olarak denedim yinede olmuyor biri yarıdm etsin lütfen yada yardım etmek istiyen hunger games i yükleyip bana jar dosyasını atsın
  7. 1

acil yardım

arkadaşlar acil yardım lütfen biri bana tale of kingdoms 1.4.2 yapıp .minecraft dosyasını atabilirmi bir türlü yapamadım
  8. 1

yardım

arkadaşlar benim evde tek başıma m,necraft oynamaktan canım sıkılıyo serverde oynasamda sıkılıyorum bari tale of kingdoms oyniyayım o eğlenceli olur dedim bir türlü yapamadım normal mod atma şeklinde atıyorum modloaderle falan crashed veriyor bide exe si varmış onuda denedim o zmnda oyun...
  9. 1

yardım

arkadaşlar ben minecraftda bukkit server kurdum ama serverde çok lag var clearlag nolagg gibi pluginler yükledim ama yinede işe yaramıyor lütfen yardım edermisiniz
  10. 1

yardım

arkadaşlar ben minecraftda bukkit server kurdum ama serverde çok lag var clearlag nolagg gibi pluginler yükledim ama yinede işe yaramıyor lütfen yardım edermisiniz
  11. 1

yardım

arkadaşlar ben server kurdum ve group manager yükledim owner ın yanına kurucu falan yaptım ama owner in fazla yetkisi yok ona nasıl yetki eklicem bilmiyorum yardım edermisiniz...
  12. 1

ProCraft professional survival server

işte yeni server procraft bir server için gerekli 21 plugin yüklüdür hamachi bukkit serverdir kit tools açıktır girişte temel malzemeleri alabilirsiniz aynı zamanda builderci aranır hamachi ağlalı mustik81craft-1 mustik81craft-2 mustik81craft-3 şifreler 123 server ip 5.168.7.246
  13. 1

simple region market free hatası

arkadaşlar ben serverime simple region market kurdum ama fiyat yazınca free diye çkıyor yani bedava oluyor bunun sorunu nedir?
  14. 1

bukkit server lag sorunu

mrb. arkadaşlar ben bukkit server kurdum herkeze açık ama 2 kişi girdi ve işte o an acayip lag olmaya başladı ne denesek olmadı clearlag plugini falan yükledim ama yinede çok fazla lag var nolag plugini işe yarar diye düşündüm videolarını izleyince ama yükleyemedim plugins dosyasına atınca...
  15. 1

plugin yardımı

mrb. arkdaşlar ben hamachi üzerinden bukkit server kurdum server çok iyi oldu ama bi sorun var chestshop yaptım hani tabelalara yazılar yazıyoruz ya ama ben o yazıları renkli yazmak istiyorum bi forumda gördüm essentials midir nedir o plugin lazım diyodu adam bende birsürü var o pluginden ama...
  16. 1

acil yardım

minecraft bukkit server kurdum pail worl edit worl guard gibi pluginler yükledim ve çok iyi çalışıyır fakat bir plugin çalışmıyor cheastshop market yapmak istiyorum ama yapamıyorum birsürü video izledim ama olmuyo cheastshop olmasada olur market olsun yeter biri ayrdım edebilirmi
  17. 1

minecraft market kurma

arkadaşlar ben bi serverde görmüştüm adam bi plugin yüklemiş ve böle para karşılığında eşya alım satımı yapıyo ben bir türlü bulamadım o plugini videoda bulamadım yardım edin lütfen
  18. 1

yardım craftbukkit........

arkadaşlar bukkit server kurdum ama kendi serverime giremiyorum lütfen yardım edin hep aynı hatayı veriyor hata bad login ...................................
  19. 1

çok acil yardım lazım lütfen yorum yapınnn

mrb. arkadaşlar ben mustafa benim bir hamachi serverim var sorunsuz çok güzel çalışıyor ama plugin yüklemek istiyorum bi yerlerde okudum hamachi servere plugin yüklenmiyormuş bende bukkit kurayım dedim 100 tane video izledim hepsini tek tek yaptım ama hiçbirinde serverime kendim giremedim hep...
  20. 1

minecraft hamachi server...

evet arkadaşlar işte size türkiyede ilk kez gezegen event'i yapan hamachi server... sırayla : kömür,demir,altın,kızıltaş,elmas,zümrüt kullanarak gezegenler oluşturuyoruz... ve başlattığımızda herkes alabildği kadar malzeme alıyor... server kuralları: herkes kendine ev yapacaktır... kimse...
  21. 1

hamachi server arıyorum

Arkadaşlar ben 3-4 kişi ile oynayabileceğim hamachi server arıyorum birsürü sitelere sayfalara girdim hepsi dolu bir arkadaşımız yorum yapmadan bana varsa mesaj atabilirmi yoksada kurup öle mesaj atsın ama yoruma yazmayın yine başkaları girmesin ilk ben gireyim :D...
  22. 1

Lütfen acil yardım

arkadaşlar lütfen özelden ulaşın yada orum atın minecraft 1.3.2 crack kullanıyorum ve tale of kingdoms yapmak istiyorum çok denedim ama olmuyor bir türlü bi sitede gördüm crashed hatası verirse .minecraftdan tale of kingdoms.probs u silin ve oyuna girin dedi fakat bende öle bir şey gelmiyo bilen...