Arama sonuçlarınız

1. A

Minecraft Premium alıcam ama...

Peki teşekkür ederim :)
  2. A

Peki ben şu an ki kullanıcı adımı değiştirmeden kullanabilecek miyim peki
  3. A

Allah rızası için bir bakın

Anladım ama şöyle bir şey de var. Eski hesaba premium alıcağım zaman da mojang hesabı istiyor yani her yol mojang a çıkıyor
  4. A

Teşekkür ederim fakat ben eski hesabımı açtığım eposta ile yeni mojang hesabı açtım zaten ama premium aldığımda kullanıcı adımı kullanabilecek miyim peki çünkü minecraft ın sitesinden iki hesapla ayrı ayrı giriş yapılabiliyor
  5. A

Aynı konuyu 3.sefer açıyorum kimse cevap vermedi. Ben minecraft hesabımı eski sistemle açmıştım. Premium almak istedim ama mojang hesabı istedi bende açtım. Ama sonrasını yapamadım yardım edin...
  6. A

Bir konuda yardımınız lazım...

Arkadaşlar ben minecraft premium alamıyorum. Eski sistemde hesap açmıştım ama şimdi premium alırken mojang istedi açtım ama olmadı lütfen bi el atın
  7. A

Kolay gelsin arkadaşlar, şimdi ben minecraft hesabımı eski sistemle açmıştım. Premium hesap almak istediğimde benden mojang hesabı istedi. Aynı e posta adresiyle mojang hesabı açtım. Ama nasıl premium olucağımı anlayamadım bana yardım edebilirseniz sevinirim :)
  8. A

Bi Bakar mısınız ?

peki o zaman sağol :) bir şey daha sorayım yeni sistemle kayıt olurken nick imizi nasıl yapıyoruz yeni sistemde nick adı olmuyor mu ?
  9. A

Bi Bakar mısınız ?

arkadaşlar ben şu an crackli olarak oynuyorum minecrat ı. Şimdi ki sistemde mojang account ile kayıt olunuyormuş ama ben bu sistemden önce kaydoldum minecraft a (yani kendi sitesinden kayıt olunuyordu önceden ben öyle kaydolmuştum). Hatta hile ile premium almaya çalıştım www.minecraft.net/succes...
  10. A

Minecraft Premium Hesap Alma Sorunu ??

arkadaşlar ben şu an crackli olarak oynuyorum minecrat ı. Şimdi ki sistemde mojang account ile kayıt olunuyormuş ama ben bu sistemden önce kaydoldum minecraft a (yani kendi sitesinden kayıt olunuyordu önceden ben öyle kaydolmuştum). Hatta hile ile premium almaya çalıştım www.minecraft.net/succes...