Arama sonuçlarınız

1. kumulkumul

Yardıma İhtiyacı Olan Varsa İceri

Başvuru Formu Sunucumu Kuracaksınız Bir Bilginiz Yokmu ? Öncelikle Ben Sizlere Builder-Plugin Konularında Yardımcı Olabilirim Sunucunuzun İyi Olmasını İstiyorsanız Bir Etki Bırakmanız Gerekir Ben Bu Konuda Sizlere Yardımcı Olabilirim İsterseniz Beni Skype Ekleyin Sizlere Yardımcı Olamaya...
  2. kumulkumul

Pluginer Aranıyor Açil

Skype : Ahmet Alyıldız Aşagıya Skypeniz , Adınız Ve Yaşınızı Yazın Ekliyim
  3. kumulkumul

MİMAR ARANIYOR FACTİON 1.7.X

Faction Sunucumuza Mimar Aranıyor. Skype :Ahmet Alyıldız Skypenizi Yazarsanız Sizi Eklerim
  4. kumulkumul

Yetkili Alımı Var Kacırma

Şuanda Elimde 1 Tane Sunucuvar 22 Kişilik 22 günlük sunucuya eklenti eklemeyi bilen adam ederim diyen varsa ortak olarak eklicem ve panele giriş izni vericem panelden sunucunun pluginlerini vb hepsini halletmesi şartıyla eğer güzel bir sunucu yaparsa sunucunun gününü artırmayı düşünüyorum + kişi...
  5. kumulkumul

[*Sağlam Reklamcı Aranıyor*] (Saglam Reklam Yapıcak Kısı Aranıyor)

Sağlam Reklam Yapıcak Reklamcı Arıyorum Gidip birkac forumda konu acıp bırakcak kişiler gelmesin !!!!!! Eğer Reklamcılıgınız İyi İse Aşagıdakı Forumu Doldurup Yorumlara Atın. Zorunlu Alanlar (*) (*)Adınız: (*)Yaşınız: Hic Yetkili Oldunuzmu: (*)Reklam Yapıcagınız Yerler: (*)Skypeniz:
  6. kumulkumul

acil yardım sunucu lobi yapma

arkadaşlar hg sunucu kurucam fakat lobiyi nasıl yapıcam ayrı şekilde olucak ama nasıl bağlıcam iki sunucu hg hazır lobi yi yapınca dier sunucuya nasıl bağlanıcak dierleri tabeleye sag tıklayınca ?
  7. kumulkumul

Sunucumuza Yetkili Alınacak Gel Bak

Sunucuma /2x Reklamcı/2x Pluginci/2x Rehber/ Alınıcaktır Skype Adresim:ahmet alyıldız
  8. kumulkumul

Claım plugın hatası Yardım

Merhaba ben Serverımde Claım Atamıyorum Kımse Atamıyor Claım Bu Dunyada Devre dısı Dıyor ve Normal Oyuncular Spawndan Cıkmalarına Ragmen yemek yıyemıyor bısıler yapamıyor plugınlerden anlayan varsa eklesın survıval sunucum skype:AhmetAlyıldızyokmu yardım eden
  9. kumulkumul

Plugıner Rehber Reklamcı Aranıyor

Plugıner Rehber Reklamcı Aranıyor Skype Eklesın Acıl Lazım skype:Ahmet Alyıldız Bırde Claım problemı Var Plugıner Cozebılır bırısı olsun
  10. kumulkumul

#OsmanlıGaming# Yeniden Sizlerle -_ Pro Pluginci Aranır _-

#OsmanlıGaming# Yeniden Doğuyor Profosyenel Pluginci Alınıcaktır Kendinize Güveniyor İseniz Formu Doldurup Yorum Olarak Yazınız SKYPE GEREKLİDİR ADINIZ: Yaşınız: Plugin TR Yapma Plugin Sorun Giderme VB Plugin Bulma İşlerinden Anlarmsınız... : Kac Yıl Minecraft Oynadınız: Plugin Nedir...
  11. kumulkumul

Beyler Bırlıkte Oynayalım Servera Gelın

Beyler deıgım gıbı gelın beraber harıta yapcaz creatıve we yuklıcem oynıcaklar alttan yorum yassın suankı server IP:192.99.200.141:41805server surumu 1.7.2 beyler
  12. kumulkumul

Minecraft Süper Harita Yapıcak Arkadaşlar Arıyorum

Harita Yapıcak Arkadaş Aranıyor gelcek kişi skypeli olsun 4 kişi olmayı planlıyorum büyük bi harita yapmayı planlıyorum yası +10 olsun Gelcekler Asagı skype lerini ve yasını yazzın WORLD EDİT BİLGİLİ KİŞİLER GELİRSE SEVİNİRİM
  13. kumulkumul

Harita Yapıcak Arkadaş Aranıyor

Pardon Yanlıs yere konu acmısım