Arama sonuçlarınız

1. nessling12

Anti Hile Pluginleri

Merhaba arkadaşlar, Bilginiz var mı bilmiyorum ancak AlphaGamer'in serveri açıldı ve serverde ben de kurucu adminlik yapıyorum. Serverde hile sorunları çok fazla var ancak bunları engelleyecek pluginler malesef yok. NoCheatPlus hiçbir işe yaramıyor. Yardımcı olursanız sevinirim.
  2. nessling12

tabela ile repair

Essentials config.yml dosyasına gir. Orada #Repair gibi tabela isimleri göreceksin. Başındaki yıldızı kaldırdıktan sonra GroupManager'dan essentials.signs.use.repair permissionunu dilediğin gruba ekleyerek kullanmalarını sağlayabilirsin.
  3. nessling12

BasicCraft pluginner ve builder alımı

Merhabalar, Kendi çapımda bir minecraft serveri hazırlıyorum ve iki adet yetkiliye ihtiyacım var. Başlıkta belirttiğim gibi bu yetkililer Pluginner ve Builder olacak. Pluginner olan arkadaşın çoğu temel plugin hakkında bilgisinin olması gerekiyor. Builder arkadaşlar da sadece şehir tasarımında...
  4. nessling12

Factions yardım

Merhaba arkadaşlar, Kendime bir hamachi server kuruyorum ancak Factions konusunda bilgiye sahip değilim. Şimdi sadede gelelim: Sorun şu ki, benim yaptığım klan kalesinde bütün oyuncular heryeri kırabiliyor? bunu nasıl kapatabilirim? Permissionu nedir? yardımcı olursanız sevinirim :)
  5. nessling12

Kendi kendine repair olan itemler

Merhabalar, Arkadaşlar ben kendime Survival ve Skyblock bir server kurdum ancak itemler envantere girip çıkınca repairleniyor. Bunun hangi pluginden kaynaklı olabileceğini ve çözümünü yazarsanız çok sevinirim (Server hamachili fun server ama yardımcı olan arkadaşa P4 1000000 Durability li set...
  6. nessling12

Server yardım.

Merhaba arkadaslar, Ben bi' survival server üzerinde çalışıyorum ve harita bitti. Kolay seyleri hazirladim (warplar vb.) ancak bazı alanlarda pvp açmakla ilgili sorunum var. Nasıl yapacağımı bilmiyorum. Bana bu konuda yardımcı olacak kişiye server açıldığında sadece tek kişiye özgü bir rütbe...
  7. nessling12

Survival Gaming .

Merhabalar , Serverimiz "MinecrafTR" yi amatör sunucular bölümünde daha önceden duyurmuştuk . Serverimizin bir hata nedeniyle bütün world dosyasının silinmiş olduğunu üzülerek belirtiyoruz . Ancak , belirli bir süre içerisinde sizlere tekrar hizmet vermek adına yeni yüzü ile MinecrafTR'yi...
  8. nessling12

Merhabalar.

@Bkunkcu Bukkitten kurulmayanlar hamachi sayılıyorlar .
  9. nessling12

**Tam 50 _Türkçe_ Plugin Overcast2 Farkıyla!!!**

Bu pluginler sayesinde jobs sorunumu hallettim . Gerekli pluginlerin hepsi mevcut . Çok çok teşekkürler :)
  10. nessling12

Merhabalar.

Buldum zaten gerek yok . Teşekkürler yinede .
  11. nessling12

Merhabalar.

Server bukkit ama Hamachi ile bağlanılıyor :D
  12. nessling12

Merhabalar.

Merhabalar . Arkadaşlar , öncelikle bilgili kişilerden yardım bekliyorum . Söyleyeceklerim hakkında bilgi sahibi değilseniz lütfen bir öneride bulunmayınız . Ben kendi amatör sunucumu kurdum . Ancak düzgün bir NPC plugini bulamadım maalesef . Bu konuyla ilgili olarak , bildiğiniz "ayarlı" bir...