Arama sonuçlarınız

1. E

|NanoOnline| Yepyeni Shader Modlu Reklam Videosu +Resim | İP: | 5.135.246.172:25565

Selam Arkadaşlar Ben NanoOnline Kurucusu Exedobg_TR Sizlere Serverimi Tanıtmaktan Gurur Duyuyorum. İlk Olarak Server İP: 5.135.246.172:25565 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Video : Spawn Orman...
  2. E

[★]AdventureMC [★] Şimdi Yenilendi [★]ip:adventuremc.nitrado.net[★] Alım Var [★]

Server İP : adventuremc.nitrado.net SERVER UZUN BIR BAKIMIN ARDINDAN YENILENDI [★]Yeni Spawn [★]Yeni Lapis [★]Yeni Orman [★]Yeni market [★]Yeni oyuncular SERVERDE REHBER ALIMI VAR ! VE REKLAMCI ALIMI !!! SERVERE BEKLİYORUZ viplerde indirim var ! normal vip : 5...
  3. E

SURVİVAL OYNAYACAK ADAM ARANIOR ---- DAL İÇERİ

arkadaşlar hamachi açtim whitelist açık sadece 2 kişi arıorum İLK 2 yorumu yapan arkadaşları eklıceğim yoruma isminizi ekleyin., hamachi ağ : minecraft-87-87 , şifre : 123 ip: 25.100.225.23
  4. E

REALCRAFT / FACTİON WARS / PVP / FUN SERVER

Arkadaşlar Serverimizde Arkadaşlarla Oynuyoruz her gün event yapilior çok %100 eğlenceli bir server aile sıcaklığında minecraft oynamak için ; İP : 195.244.62.146 Skype : makifduran98 , samnic12. ALIM YOKTUR .
  5. E

BEYLER WARP HAMMADDE ODUNALANI GİBİ WARP LARDA NASIL PVP KAPATİLİR ACİL YARDİM

beyler cevaplari bekliyorum lütfen yardimm
  6. E

ARKADASLAR LÜTFEN BU LİNKE TIKLAYIN

jwirhww.tk Beyler bu linke basinca bana büyük iyilik edersiniz size bunun sebebini söleiym ********Prizers die bi site var onda puan topladikça hediyeler gelior ben 10 puan toplamaya çalisiyorum çünki 10 puanda minecraft premium hesab veriorlar . sazan .avi diolar bu linke ama bnde bilmiorum bi...
  7. E

Item Dilenmeyecek Survival Oynayacak Player Araniyor !

Arkadaşlar bugun reklamımı yapmıstım geldiler herkes item dilenmeye basladi bn item vericem diye bişeyde demedim sonra neyse event yaptim item vermedi dediler anlamadım şimdi de item dilenmeyecek düzgün playerler ariyorum gelin .! Aglar : Survival-Games-1 Survival-Games-2 Survival-Games-3...
  8. E

Gelin Hamachi Survival Yapalim !

Evettt arkadaslar hamachi açtim direk size ağları vereyim Survival-Games-1 Survival-Games-2 Ve ikisininde şifresi : 123 ip: 25.100.225.23 Hadi Herkesi bekliyorum . <3 Survival Games <3
  9. E

Cani Sikilan Gelsin Survivor Macerasi Yapak :d

Gel konuyu uzatmiorum Ağ : MCSERVER-123 ŞİFRE : 123 İP : 25.100.225.23 GELENE DİREK OP
  10. E

Survival Games -hamachi

Minecraft Hamachi Server Sunucusu : Gelin Arkadaşlar Güzel Bir Survival Yapalım Canım Çok Sıkıldı. Gelene Direk Op vercem zaten :) Hamachi : MCSERVER-123 Şifre: 123 İP: 25.100.225.23 Herkesi Bekliyorummm..