Arama sonuçlarınız

1. G

Arma Craft | Moderatör, Builder, Pluginer, Rehber - Reklamci ve daha fazlası | YENI TAKIM KURUYORUZ!

AD SOYAD Furkan Kumral YAŞ 17 NE KADARDIR MİNECRAFT OYNUYORSUN 6 Sene HANGİ ALANI TERCİH EDİYORSUN ;Rehber Veya Admin ARMA CRAFT'I BİLİYOR VE OYNUYORMUSUN Bilmiyorum Daha Önce Oynama Fırsatım Olmadı BU ALANDA BİLGİNE GÜVENİYORMUSUN: Kesinlikle Daha Önce İki Tane Sunucu Açtım Tecrübeliyimdir BANA...
  2. G

%100 Emek Hub Sunucu Yetkili Alımı Kadromuzu Kuruyoruz Kardeşlerim

Arkadaşlar Mesajlara Cevap Veremedim Kusura Bakmayın Bulunduğum Bölgede Bayadır Net Yokdu
  3. G

Arkadaşlar Skype Çok Kullanamıyorum Ulaşamayan Kardeşlerim Facebook Üzerinden Mesaj Atın
  4. G

Profil F Profil Fotoğrafı nda Ne Vardı Acaba
  5. G

Merhaba Arkadaşlar Herşeyi 0 dan Yapılacak Olan %100 Emek Hub Server Açmayı Düşünüyorum Ve Bunun İçinde Sağlam Takım Arkadaşlarına İhtiyaç Var Bunun İçin Burada Bulunuyorum Sunucuya Pluginer Builder Admin Moderatör Skripter Gibi Yetkilerinden Oluşacak Olan Bir Kadro Gerekli Başvurunuzu Yapın...
  6. G

Roleplay Server İçin Deneyimli Skripter Aranıyor

Merhaba Arkadaşlar Hub Serverimiz Bünyesine Katacağımız Roleplay Serverimiz İçin Skripter Arıyoruz Aranan Şartlar İse Şöyledir Deneyimli Olmak Skript Yazmak Skript Editlemek Azimli Ve Gayretli Olmak Yaş Sınırı Yoktur İşi Kaliteli Yapmanız Tek Kriterdir Not:Yazılacak Skriptler Normal Skriptler...
  7. G

Admin,Pluginer,Skripter,Reklamcı,Builder,Rehber,Moderatör Aranıyor

Yeni Hub Serverimiz Bloody Network İçin Alımlar Olacaktır Skype Üzerinden Konuşalım: Furkan Kumral Facebook: Furkan Efe Kumral Builder Olmak İçin: Yaptığınız Buildlerden Resimler Olmalı Pluginer Ve Skripter İçin: Kodlama Bilginiz Editleme Bilginiz 100 Üzerinden Admin:Komut Bilgileri Reklamcı...
  8. G

Ahmet Skype Ver

Ahmet Skype Ver
  9. G

Skripter Ve Pluginer Alımı

Mario Gomez Var
  10. G

Furkan Kumral Skype
  11. G

Servwrimize Builder Alımı Vardır Ama Öneclik Konudaki Gibidir
  12. G

Yeni Hub Serverimiz İçin Futbol Ve Gta Skripti Veya Plugini Yazacak/Editleyecek Pluginer/Skripter Aranıyor Ip Play.BloodyNetwork.Net Skype:eemre450 Facebook:Furkan Efe Kumral
  13. G

[RPG] Sunucu Builder Ve Skripter Alımı

Profosyenel Hub Serverimizin Gta Tarzı RPG Sunucusu Aranıyor Lütfen İşinizi Baştan Savacaksanız Konuya Bakmada Kapatınız Başvuru Formu: Ad Soyad Skript Bilgisi 10 Üzerinden Facebook Skype Yaş Yaptığınız Bir Skript Varsa Tecrübeniz ----------------------------------------------------- Ad Soyad...
  14. G

Pluginer + Skripter + Builder + Reklamcı Alımları ! Hemen Başvur !

Açacağımız Hub Serverimiz İçin Kadro Kuruyoruz Kadromuza Dahil Olmak İstiyorsanız Sizde Başvurun Skripter Alımı: Skript bilgisi: Java Kursuna Gittinizmi : Yaş: Skype: Pluginer Alımı: Plugin Kodlayabilirmisin: Plugin Türkçeleştirebilirmisin: ?/10 İstediğim Plugini Editleyebilirmisin: Yaş...
  15. G

[ 1.8 ] Sweet Network | Türkiye'nin Modern Hayat Simulasyon - Rol Sunucusu | v1.0 %99 |

Ege Bey Size Yardım Edebiliriz Bize Facebookdan Ulaşmanız Mümkünmü Yada Skype dan Veya Özeldende Konuşabiliriz
  16. G

Pluginer Alımı

Selam Arkadaşlar Yeni Faction Serverimize Deneyimli Pluginer Ve Admin Alımı Var Pluginer Başvurusu Admin Başvurusu Ad...
  17. G

Kardes Ortak Arıyormussun Ben Sana Olurum

Kardes Ortak Arıyormussun Ben Sana Olurum
  18. G

Skype Gel efekumral

Skype Gel efekumral
  19. G

Usta Pluginer / Builder Arayanlar İçeri Girsin

Pluginer Olarak Seni Aramızda Görmek İsteriz
  20. G

Pluginer Rehber Admin Alımı Dal İçeri

Merhaba Arkadaşlar Yeni Server'ıma Yetkili Alımı Var Pluginer Türkçeleştirmeyi Bilmeli Bilmiyor İse Deneyimli Olmalı Diğerleride Öyle Adminin Özellikle Komutları İyi Bilmesi Önemli İyi Şanslar