Arama sonuçlarınız

1. LlmuT

10 Dakikalık Çalışma

Merhaba Arkadaşlar :D arkadasla hamachi server açtım can sıkıntısından ve creative modda hızlı yapı kapışmaları yaptık daha sonra kendi kendime dedim ki bi modern ev yapayım ve bu çıktı umarım beğenirsiniz. NOT: Profesional Değilim :) ama elim yatkın biraz. Buyrun RESİMLER
  2. LlmuT

3 Kişilik Map Aranıyor

Arkadaslar 3 Kişilik bir Map yapan varmı ? :D link atında bi bakayım uzun seri de olur bir bölümlükte video çekicezdee
  3. LlmuT

Yeni Kanal Hayırlı Olsun ! :)

Merhaaabaa millet ! :) Bu konuda kendi Kanalımı Tanıtıcağım Umarım beğenirsiniz :p İyi seyirler.. İyi oyunlar :)
  4. LlmuT

Seçtiklerim V1 :)

Merhaba arkadaslar, Bu konuda Çok beğendiğim bir skini sizlere sunmak olucak :) Kendi yapımım değildir. [ALINTIDIR] İndirme Linki: http://uploaded.net/file/urm4wfvo İyi oyunlar.. :)
  5. LlmuT

skin yükleme

Arkadaslar minecraft ın orjinal sitesinde yüklüyorum skine upload diyorum "Your skin has been changed! It will take a couple of seconds for it to update." Yazıyor anlamıyorum ne yapmam lazım ?
  6. LlmuT

Premium Hesabımı aldım

Arkadaslar gerçekten suanda çok mutluyum :) Skin arıyorum Hesabımı aldım Herkese tesekkür ederim neden bilmiyorum ama içimden geldi :D
  7. LlmuT

***** açılmıyor [1.7.2]

Arkadaslar Alta gördüğünüz gibi atıyorum versiona; fakat altta gördüğünüz use latest version da ***** çıkmıyor; Acil yardım lütfeen :(
  8. LlmuT

[İstek]Skin kafası

Arkadaslar ben bi server düzenliyorum su anda bi yetkili bölümü yaptım ve yazının altına kendi skin kafamı koymak istiyorum bununla ilgili bir plugin vardı fakat hangisi bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim :)
  9. LlmuT

GTA4 Tadında Minecraft Patlaması :)) #1. Patlama

Merhaba arkadaslar Gta 4 patlama sahnesini neredeyse herkes duymustur iste bu video tam size göre :) 2. video beğenenler çok olursa bu sefer dahdada değişik yapacağım iyi oyunlaar :)
  10. LlmuT

İlk Skinim :)

Merhaba arkadaşlar bu paylaşımımda sizlere ilk yaptığım skin çalışmasını göstericeğim :D Buyrun Altta Resimler İsteyen olursa İndirme linki de atarıım :p Büyütülmüş skin:
  11. LlmuT

[İSTEK] GTA4 Mafia adam skini acill

Arkadaslar Gta 4 te bi adam var gözlüklü onun acil skini lazım patlama sahnesini çekicemde :D Lütfen Simdiden tesekürler nick idsi önemli değil önemli olan Skiin !!!
  12. LlmuT

Sevgili arkadaşlar ilk skinim fakat Süper oldu[Bence]Gir içerii resimli

Arkadaşlar ilk Skin çalışmam olmasına rağmen bence çok güzel oldu ama yinede gerisi sizin takdirinize kalmış bir şey buyruk Link Bile var; Nasıl olduğunu bilmiyorum umarım güzeldir yorumlarınızı bekliyorum.. İndirme Linki: http://www.dosya.tc/server27/FULwiI/char.png.html Kırıksa Yoruma...
  13. LlmuT

Jobs ve Warp plugini acill.!!

Arkadaşlar ya Jobs plugini bende var ama yar 0 ayarlamayı bilen yada ayarlı bi türkçe jobs plugin verirseniz çok sevinirim :) Bide warpta arkadaşalr warp yaptıklarımı sadece ben gidebiliyorum userler gidemiyor /warp yazınca warpların gözükmesini istyiorum bilenler buraya yada skype : umut21000...
  14. LlmuT

Warp plugin yardım.!!

Arkadaşlar ben warp yapıyorum fakat sadece ben yani oplar gidebiliyor başka kimse gidemiyor oyuncularda gidemiyor bide /warp yazınca hangi warplar olduğunu göstersin istiyorum fakat olmuoyor bilen ya buraya mesaj atsın yada skype: umut21000 ekle lütfen bilenler yazsın :(
  15. LlmuT

Arkadaşlar Pluing Ile Ilgili

Ya arkadaşlar ben Plugin indirirdim mesela World Edit plugini var ama nereye atıcağımı bilmiyorum ardım edermisiniz lütfen başka başka dosyalarda var hangisini atıcam felan çok karıştırıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim :)
  16. LlmuT

Minecraft Videolarımı Bi Görmelisiniz!!

http://www.youtube.com/UmuTOyunda41 Arkadaşlar Kendi sayfam bütün videoları ben çekiyorum çekenler arkadaşlarımdır yardımcı olursanız çok sevinirim. abone olursanız çok memnun olurum. Teşekürler Şimdididen