Arama sonuçlarınız

1. Stewheen

Mod Yüklemek

Forgesiz bir versiyona Skydaz'dan mod yüklemeye çalıştım ama olmadı illa forge mi gerekir?
  2. Stewheen

Minecraft ve mod kurulumu hakkında...

Forgeyi buldum fakat appdata -> .minecraft yolunu bulamıyor çünkü oraya kurmamış :( Skydaz modlarını yükleyebilirim değil mi? Yaptım oldu, çok teşekkür ederim. Allah senden razı olsun.
  3. Stewheen

Minecraft ve mod kurulumu hakkında...

Merhaba arkadaşlar. Minecraft 1.6.2 ye kadar mod yüklemek çok kolaydı. 1.6.2 gelince mecburen minecraftı değiştirmek zorunda kaldım. Neyse bi siteden indirdim Keinet Launcher diye bi şey. Fakat bu AppData\Roaming\ konumuna değilde oem e kurmuş. Bu yüzden mod yükleyemiyorum. Bana düzgün bir Mc ve...
  4. Stewheen

Minecraft Virtual Machine Hatası

Kardeşim Allah senden razı olsun çok teşekkür ederim :)
  5. Stewheen

güncel !
  6. Stewheen

1.5.2 Yenilikleri Neler Bakabilirmiziniz

Uydurmayın kardeşim be ! Yahu bi herobrine yalanı uyduruyorsunuz , millet oynamaktan korkuyor be !
  7. Stewheen

Kaç gündür böyle :( çok sinir oldum , minecraft.jar'a tıkladığımda Minecraft a java expection has occured diyor :( Javayı yeniledim , baştan kurdum fakat yine aynı .
  8. Stewheen

Nether Wart Nereden Bulunur ? Ne Işe Yarar ?

Kale bulmak şans işi :)
  9. Stewheen

Modu yüklersin ve siyah ekran hatası !

modloader var sanırım forge ye ihtiyaç var . criminal error diyor modloader ile ilgili bişeyler yazıyor . rica etsem forge linki atarmısın ? bu arada forge&modloader birbirne uyarmı ?
  10. Stewheen

tüm modlar :D
  11. Stewheen

Öyle yapınca modlar siliniyor.
  12. Stewheen

sanırım forge ve modloader sorunu :/
  13. Stewheen

Merhaba arkadaşlar , skydaz'dan mod yüklüyorum sonra oyuun açınca "Hello" başlıklı kutucuk geliyor bir şeyler yüklüyor sonra bitiyor kapanıyor oyunda siyah ekran hatası oluyor ?
  14. Stewheen

Link'e İsim Vermek İsteyenler

çok sagol :)
  15. Stewheen

Fenerbahçe
  16. Stewheen

facebook.com(Tıkla)
  17. Stewheen

Nether'dan bulabilirsin . Şans meselesi
  18. Stewheen

Not Enaugh İtems (Yardım)

Arkadaşlar aradım aradım bulamadım . bu modu bulan varsa söyleyebilirmi bana 1.4.7 için aslında buldum da çalışmıyor :/ Ha birde bu modu nasıl kullanacağımı söylerseniz çok mutlu olurum .
  19. Stewheen

ulan 117 kişi bakmış 1 kişi bile teşekkür ederim dememiş . Helal olsun size !
  20. Stewheen

Herobrine

onlar cave sounds :) endişe etmeyin modsuz herobrine asla göremezsiniz tabi alpha sürümü hariç ..
  21. Stewheen

Site hakkında

Merhaba arkadaşlar . Sitemizde son zamanlarda gariplik var sanki ? DDos saldırılarımı var ? yoksa yeni bi stile geçtiğimiz için mi acaba ?
  22. Stewheen

Knight Craft

White List: optimus Yaş : 13 Minecraft orjinalmi : hayır Knight oynadınmı : hayır Krallık çekilişine katılacakmısın : Evet
  23. Stewheen

Minecraft Yavaşlık Sorunu (yardım)

saolasın dediklerini yaptım açıldı. hep güvenlik duvarını kapata kapatamı oynayacağım ?