Arama sonuçlarınız

1. R

UnderNight [RolePlay] "Gerçek roleplay"

Rehber konusu açıldı BURADAN ulaşabilirsiniz.
  2. R

RPG nedir? Nasıl oynanır? RPG Kılavuzu

Birde dikkat etseler :/
  3. R

[★]ALEACRAFT.nitrado.NET[★]3 GÜNDE 1 VIP ÇEKİLİŞİ[★]PAİNTBAL[★] EKLENDİ MUJDE[★]YETKİLİ ALIMLARI[★]

"Söylediklerimizin hepsinin arkasındayız ve hepsi doğrudur. Oyunculara daima iyi davranırız ve vip - oyuncu arası ayrım yapmayız .İlk önce para kazanma değil oyuncu kazanmak gerekir." Evet, çok fazla saygılısın oyuncularına , ayrıca uyarından sonra sadece 3 kez yazdım , 40 kez falan değil ...
  4. R

[★]ALEACRAFT.nitrado.NET[★]3 GÜNDE 1 VIP ÇEKİLİŞİ[★]PAİNTBAL[★] EKLENDİ MUJDE[★]YETKİLİ ALIMLARI[★]

Öncelikle , "Söylediklerimizin hepsinin arkasındayız ve hepsi doğrudur. Oyunculara daima iyi davranırız ve vip - oyuncu arası ayrım yapmayız .İlk önce para kazanma değil oyuncu kazanmak gerekir." yazmışsınız ancak neden sadece You are no longer OP! diye yazı yazdığım için banladınız? Sunucuda...
  5. R

Steammm Yardım Garry's mod

Spamı ve floodu kes!
  6. R

Kim bana FTB'yi öğretir?

Bende gelebilirmiyim öğrenmek için barış
  7. R

Kim bana FTB'yi öğretir?

Bende çok iyi bilmiyorum ama oynamak için gelebilirim seninle. Az buz bilgim var.
  8. R

Yah babijigi sen artık neden yah demiyorsun? :D

Yah babijigi sen artık neden yah demiyorsun? :D
  9. R

2 Tane daha açtım , kapasiteyi 10 kişi yükselttim Ve evet , lazım .

2 Tane daha açtım , kapasiteyi 10 kişi yükselttim Ve evet , lazım .
  10. R

Forumda Bahar Temizliği

Sanırsam forum 1 sene önce gibi bir zamanda açılmıştı. O zamana kadar her şey güzeldi. Eski bir hesapla üye olmuştum fakat premium olunca hesabımı değiştirdim. Tabii, bu değiştirme süreci içinde sınavlar vb. gibi nedenlerden dolayı bırakın forumu bilgisayara bile giremedim. İlk başta her şey...
  11. R

Mythcraft - Lord of The Rings RPG Server

Güzel bir server. Gelişirse iyi olacağına inanıyorum.
  12. R

Beklenen An Geldi Excalibur Krallığı-Kral 2.John'un Sırrı !!!!!!!!!!!!!

Ben beğenmedim ama yinede emeğe saygı. Oldumu?
  13. R

Evet beğenmiyorum. Ayrıca bu forumda özgürce beğenip beğenmediğin şeyleri bir insanı rencide etmeyecek şekilde söyleyebilirsin.
  14. R

:sick: :sick: Flat mape adventure map yapılmaz. Yapacaksan flat mapin göründüğü yeri kapayacaksın. Bu arada :sick:
  15. R

beyler zamanı geriye alıcam inanmazsan gel

Hayır. Ben Relongs'um.
  16. R

Tek kız sensin. Yaşın 10 olsa bile tüm herkes sana yönelirdi . Emin ol bana. Bi aralar Sequia09...

Tek kız sensin. Yaşın 10 olsa bile tüm herkes sana yönelirdi . Emin ol bana. Bi aralar Sequia09 mu ne öyle bir kız vardı 13 yaşında idi . 16 Yaşındakiler bile ona yöneliyordu .
  17. R

beyler zamanı geriye alıcam inanmazsan gel

Bende saat 5:00 da seni gereksiz konu açtığın için öldüreceğim.
  18. R

^^^--Dünya'ın En Büyük Mapi!!! 240 MB!--^^

Dünyanın en büyük mapi ''Earth'' isimli olup 2 gb boyutu olmaktadır.
  19. R

Yurtta kalıyorum ki o sorun. Kabul ederdim ancak edemiyorum. Çünkü kabul edersem hayal...

Yurtta kalıyorum ki o sorun. Kabul ederdim ancak edemiyorum. Çünkü kabul edersem hayal kırıklığına uğrayacağın kesin. Benim olmadığım zamanlarda hep sorun çıkıyor. İhtiyacın olursa olmuyorum hafta içleri. Yinede istiyorsan açabiliriz.
  20. R

İyi üye güzel üye.

İyi üye güzel üye.
  21. R

Arkadaşlar Bedava Premium olmak istermisiniz buyrun

Uğraşın siz boşu boşuna. Zaten anlamıyorsunuzki. Türkçe konuşsak onuda anlamıyorsunuz.
  22. R

Arkadaşlar Bedava Premium olmak istermisiniz buyrun

Boşuna uğraşmayın çalışmıyor. Her ne kadar tıkılarsanı sitenin sahibine belirli miktarda para gidiyor. Yinede dene falan yazmayın. Hepsi palavra.