Arama sonuçlarınız

1. A

Minecraft Forge Nasıl Yüklenir? (Videolu anlatım)

Video benim tarafımdan yüklendi ve hazırlandı :) Sabitlenmesi dileğimle Elmasınız Bol olsun !
  2. A

Minecraft TooManyItems Mod [1.5.2]

Merhaba arkadaşlar bu konumda da TooManyItem Modunu paylaşıyorum! Öncelikle bu modun çalışması için bazı şartlar var bu şartlar ; -Minecraft'ınızın 1.5.2 sürümünde olması gerekiyor. -Minecraft'ınız güncel Universal Forge'lü olması gerekiyor (Güncel Forge indirme listesine gitmek için tıkla)...
  3. A

acil yardım :(

Aether Mod 1.5.1 için bulabildim onunda indirme linki var istersen indirme linki : http://******/682203/http://www.skyworxz.com/downloads/1.5.1/Aether%20Mod%20Installer.zip
  4. A

Minecraft Süperkahramanlar Modu(Kaçırmak istemezsin)

Merhaba arkadaşlar şimdi tanıtacak olacağım olan Süperkahramanlar Modu gerçekten ama gerçekten harika Neden mi? Çünkü; -Bu modda tüm süper kahramanlar onların elbiseleri elbiselerine göre özellikleri kullandıkları silahları vs. aklınıza gelen her şey var benim en beğendiğim ise Thor'un çekici...
  5. A

acil yardım :(

Oho kardeş ne istemişsin sen :) modları tektek kendin yükle yoksa daha çok beklersin bence ;)
  6. A

Mod İsteğim Var (Acil)

Rei's Minimap indirmek için tıkla Timber indirmek için tıkla
  7. A

Minecraft TooMuchTNT Mod

Merhaba arkadaşlar TooMuchTNT yani daha fazla TNT mod konusuna hoşgeldiniz! Bu Modda daha fazla TNT adına türlü TNTler var ve bu TNTler gerçekten çok fazla bunları sizlere tek tek yazmak yerine direkt videosunu vereceğim. Mod gereksinimleri: -Bu mod Minecraft 1.5.2 için yapılmıştır. -Bu...
  8. A

Minecraft Spiderman Mod

Merhaba Arkadaşlar! Minecraft Spiderman Mod konusuna hoşgeldiniz! Mod Gereksinimleri: -Mod Minecraft 1.5.2 için hazırlanmıştır. -Modun kullanıla bilmesi için güncel Forge yapış olmanız gerekir.(Universal Forge) Minecraft güncel Forge Listesi için tıkla Modun Tanıtım Videosu İndirmek...
  9. A

Başkanlık Binası [yapım Aşamasında(%25)]

Bilmiyorum ama beyaz saray tipi bir bina yapmaya çalıştım.
  10. A

Başkanlık Binası [yapım Aşamasında(%25)]

Şimdilik iskeleti tamam arkadaşlar lütfen yorumlarınızı esirgemeyin. :)
  11. A

Dağlara Kurulmuş Dev Ev

Yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar her yorumunuzu dikkate alıyorum.
  12. A

Zebal Minecraft Survival Maceraları Part 1

Önerilerin için çok sağol dikkate alacağım :)
  13. A

Dağlara Kurulmuş Dev Ev

İndirmek İçin: https://rapidshare.com/#!download|726p2|945787356|The%20City%20Of%20God.rar|10070|0|0|1|referer-3F774A0021757EFACD390E78BD90113C Ayrıca Lütfen Youtube Kanalına ABONE Olun: http://www.youtube.com/user/ZebALMinecraft
  14. A

Zebal Minecraft Survival Maceraları Part 1

Önerilerinizi bekliyorum :) Eğer olabiliyorsanız lütfen kanala abone olun :)
  15. A

Minecraft Kardanadam Ve Golem Yapımı

16. A

Minecraft Texture Pack Yükleme

17. A

Minecraft Seri Ok Atar

18. A

Zereff/AuN

Zereff/AuN
  19. A

Collesium

güncel
  20. A

Oturum Açılamadı User Not Premium Servere Girerken Alıyorum

merhaba arkadaşlar konu başlığındada belirttiğim gibi yabancı bir minecraft sunucusuna girerken user not premium hatasını alıyorum. Biraz araştırma yaptım ve istediğim çözümü bulamadım yazdığını anlıyorum hesabınız premium değil diyor ama bir çözümü yok mu bunun yoksa bile lütfen cevap olarak...
  21. A

Collesium

güncel
  22. A

Collesium

Merhaba arkadaşlar bir collesium yaptım ama biraz küçük oldu. :) Her şey eklendi VIP tribününden tutta seyirci türibinleri gladyatörlerin hazırlanma odaları ve silahları hazır olarak bulunuyor. :) Yani tam bir dövüş sahası oldu yani collesium.Şimdi sizlere haritayı resimleri ile tanıtacağım :)...
  23. A

Dev Kale Kralların Sehri ! (resimli Konu)

güncel
  24. A

Dev Kale Kralların Sehri ! (resimli Konu)

Merhaba arkadaşlar şimdi sizlere her taşında kendi emeğim olan dev bir kaleyi sunmak istiyorum. Özellikleri 1. Tren istasyanu bulunuyor seferler surlar dışındaki köye yapılıyor . ( şimdilik :D ) 2.Surlar 60 blok uzunluğunda 10 blok yüksekliğinde ve 8 blok kalınlığındadır. 3. Kalenin içi fazla...