Arama sonuçlarınız

1. S

Minecraft Server-Ram-Kişi Sayısı Satışları Ddos koruma+Bot koruma

Arkadaşlar aradiğiniz bütün bilgiyi burda bulabilirsiniz. Bizim funonline bilişimden alan 2 server burda. Buyrun http://www.minecraftmaslak.com/
  2. S

Minecraft Server Ram-Kişi(0.50krş 1 kişi) Sayısı Satışları Ddos koruma+Bot koruma

FunOnline Bilişim Ödemeyi vakıf bankasından almaktayız. Hesap Numaramız: 00158007300860525 Odeme Bildirimi: Gsm: 0554 653 09 52 Not: Ödemeyi bankaya yaptıktan sonra buraya bildiri atınız. Bildiride yaptığınız işlemin bilgilerini bildiriniz. İşlemden sonra fişinizi atmayınız. Ödeme vaktinizi...
  3. S

3 Kişilik Survival Skype Zorunlu

Beyler kurallari biliyorsunuz ama ben yinede hatirlatiyim: 1-Küfür argo yasak. 2-Yardımlaşma onemli. 3-Hile Vb. yok. 4-Skype zorunlu. 5-Sürüm 1.4.5 olacak Boyle kurallar arkadaşlar. Skype:Burakcan Işık Ekleyin. Hamachi Ağı:ThePowerSet Şifre:123321'dir. :)
  4. S

2 Kişilik Minecraft Skype Zorunludur.

Beyler kurallari biliyorsunuz ama ben yinede hatirlatiyim: 1-Küfür argo yasak. 2-Yardımlaşma onemli. 3-Hile Vb. yok. 4-Skype zorunlu. 5-Sürüm 1.4.5 olacak Boyle kurallar arkadaşlar. Skype:Burakcan Işık Ekleyin. Hamachi Ağı:ThePowerSet Şifre:123'tür. :)
  5. S

Fun Online Server Super..

Başlıktada yazdigim gibi server çok kaliteli .. Bu Serverde Oynamak istiyorsan Su İp Gel :188.132.205.221 /warp marketten tutun mesllek yerlerine exp kasma yerlerine kadar herseyi super... Herkezi bekleriz
  6. S

Server Admin Yapma

Beyler Bir servere Girdim.Bu serverin sahibi beni Rehber yapacaktı fakat nasıl yapıldıgı hakkında ikmizde bir şey bilmiyoruz.Serverde sadece bunu yapmayi bilmiyoruz yardimlarinizi bekliyoruz.
  7. S

Hata = Yardım !!!

Arkadaşlar en son çıkan seri 1.4.4 ama kuzenimle hamachili server açtıgımda çok kasıyor ve java ... hatası veriyor. 1.3.1 de böyle bir sorun yoktu.Bu sorunu düzeltmek için 1.3.1 'i tekrar yükledik.Fakat Server Dosyalarını yükledigimizde 1.4.4 yazıyor.Bunu nasıl 1.3.1 yapabiliriz yardımcı...
  8. S

1.4.2 İndiriyorum 1.4.4 oluyor ????

ARKADAŞLAR BEN BİRÇOK SİTE DOLAŞTIM AMA HEPSİNDE 1.4.2 YAZIYORDU 1.4.4 OLUYOR ??? BENDE ASLINDA 1.4.2 YÜKLÜYDÜ YANLIŞIKLA FORGET UPDATE YAPTIM BÖYLE OLDU TEKRAR 1.4.2 YE NASIL DÖNERİM YARDIMMMMMM!!!!