Arama sonuçlarınız

1. D

YagiMAPS-Minecraft'ın En İyi Maplari

Bizi; YouTUBE'DEN(www.youtube.com/YagiGaming2) Facebook'dan(www.facebook.com/Oyunkalbi) Twitter'dan(www.twitter.com/yagigok [@yagigok]) Takip Edebilirsiniz. Maplerimiz ise; www.yagimaps.tr.gg sitemizden bulabilirsiniz...
  2. D

ADA-Korku Map

ADA-Korku Map 7+ HİKAYE: Bir adaya gelen Jeff DANGRO,adada canavarlar olduğunu öğrenir.Ve adada araştırmaya çıkar.Bu adada yaratıklar var mı yoksa sadece bir HİKAYE'mi? İndirme Linki:http://www.mediafire.com/download/zsquzb2h7y4bh6o/ADA.rar YAPAN:Oyun Kalbi'nden YAĞIZ
  3. D

TESTS-Korku Map

TESTS-Korku Map KURALLAR: 7+ Hile Yapmayın... HİKAYE:Bir portal bulan John Melton, portala girer.Portala girdikten sonra bir akıl hastahanesine girer.Daha sonra yaratıklı olduğunu anladığı akıl hastaneinden çıkmaya çalışır...DEVAMI MAPTE... İndirme...
  4. D

Minecraft'ta Hiç Bu Kadar Korkmadınız!SLENDER in MINECRAFT

Minecraft'ta Hiç Korkamdığınız Kadar Korkacaksınız. İlk Sürüm Olan Bu Map Uydurma Bir Şekilde Yapılmıştır.(Herhangi bir Slender MAN oyunundan map alınmamıştır.) YAPAN: Oyun Kalbi'nden Yağız (www.youtube.com/YagiGaming2) Video: İndirme...
  5. D

En İyi Video Çekme Programı Hangisi ACİL YARDIM.!.

Beyler-Bayanlar En İyi Video Çekme Programı Hangisi? Fraps=Çok Büyük ve Kasarak Çekiyor...30sn sınırınıda orginalsiz aşamıyorum... Bandicam=Güzel ama 10dk çekiyor.Birleştirmekte Çok Zorluk Yaşıyorum... Yanî Fraps ve Bandicam Dışında En İyi Video Çekme Programı Hangisidir? Lütfen Yardım Edin...
  6. D

MertoCraft-AlphaCraft-YagiCraft-MertMineCraft HEPSİ BİRLEŞTİ.!.

MertoCraft-AlphaCraft-MertMineCraft-YagiCraft.!. Hepsi Birleşip Bir Siteye Gitti.!. Artık Hepsi; www.yagiservers.tr.gg'de
  7. D

[(7/24)] AÇIK SERVER...!!!...Creative!

MertoCraft'ın 3. SEZONUNA Hoş Geldiniz...!!!... Artık MertoCraft'ta istiyen; -Survival -Creative OYNASIN...!!!... Bekliyoruz... Hamachi Ağlarımız: mertocraft1 mertocraft2 mertocraft3 mertocraft4 mertocrafter Şifreleri:123 IP:25.187.167.9 [YagiServers Güvencesiyle](www.yagiservers.tr.gg)
  8. D

[7/24]AÇIK Creative SERVER...!!!...MertoCraft

3. SEZON AÇILDI...!!!... Hamachi Ağları: Adminler:josemegaxd-squidy13-DragonScythe-emre2 mertocraft1 Rehber-Moderator:ARANMAKTADIR...(Kayıt için mertocraft2...
  9. D

YagiCraft Koş Millet KOŞ!

Serverimiz Yakında Açılıyor... Dünya'nın En İyi Serveri olan YagiCraft Sizi Büyüleyecek...! Yerler: -VIP Yeri -Arena -Orman -Kazı Yeri youtube.com/yagizleminecraft www.yagigaming.tr.gg