Arama sonuçlarınız

1. X

Server Konusunda Yardım!

Güncel
  2. X

Server Konusunda Yardım!

Arkadaşlar 1 Serverin İçinde 4 Server Nasıl Yapılıyor Bilen Var Mı?
  3. X

Bilgilendirme Minecraft 1.6 Güncellemesi

Güzel Olmuş Ama Koltuk Falan Gibi Malzemeler Gelse Daha İyi Olur Gibime Geliyor.
  4. X

Birlikte Youtube Kanalı Kuracaklar Girsin

Ne Yazık Ki Server Hamachi 5 Kişi Beraber Kanal Kuracağız Bu Kanalda Yaptığımız Mimarileri , Düzenlediğimiz Filmleri Yayınlayacağız. İlk Olarak Bu Ağda Toplanacağız Ve Kanal Kurucusu , MinecraftTürk Paylaşımcısı , Server Kurucusu Seçeceğiz. x3Mimari Şifre ---> 123 Form ; Ad ...
  5. X

Minecraft En Güzel ve İlk Modern Mimarim :D :D :D

Ev Çok Güzel + Bir Tanıtım Videosu Çekiyosun Film Değil 18 Dk Ne Ya? :D
  6. X

MineCraft 1.5 Genel Sohbet Görüşleriniz.

Texture Pack Silinmedi.Options (Ayarlar)'a Girersen Görebilirsin :) Lag Arka Planda Çalışan Programlardan Dolayıda Olabilir.
  7. X

Evet Ranyandu Sana Katılıyorum Ama Oyun Korku Oyunu Tarzı Gelişip Oyunu Bitirmek Gibi bir şey Sen Oyunu Korkunçlaştırmaya Yönelik Bir Fikir Düşünmüşsün İstersen Slenderman Ve Herobrine Modu Birlikte Yükle İşte Sana Korku Oyunu Ama Bir Yandan Haklısın Oyunda Fazla Mob Yok Mesela Denizlerde Köpek...
  8. X

Dropper Eşyasını Beğendim Mesela Dispensere Ok Koyunca Fırlatıyor.Ama Dropper İtem Olarak Veriyor Yani Eventler İçin Birebir.Birde Galiba Hopper Diye Bir İtem Var Ne İşe Yaradığını Anlamadım Ama Serverlerde Sadaka Kutusu Niyetine Kullanılabilir.Ve RedstoneBlock O Çok Çok İyi Hem Görünüşü Güzel...
  9. X

İlk KÜPSANATIM facebook logosu

Herr Sommer Kullan Bence Ve Gayet Güzel http://www.planetminecraft.com/texture_pack/herrsommer-10---v1/
  10. X

-={skyblock Plugin Paketi}=- [orlando & Jagan] Türkçe

2 Linkte Kırık Linki Yeniden Upload Edermisin
  11. X

Builderden şık bir ev ! [Kendim Yaptım]

Birlikte Ev Yapalım Mı Ben Gayet İyi Şekilde Ev Yaparım Sen Süslersin Yani Villa Yaparız.Güzel Olmaz Mı Serverim Var Creative İstersen Özelden Hamachiyi Falan Gönderirim.
  12. X

Bukkit Server Kurdum Ancak Bir Sorun Var Çözene Adminlik

Güvenlik Duvarını Kapat
  13. X

Kim Benimle Kanal Ortağı Olur

Hazırım :D Ama Yarın Başlayalım Benim İçin En Uygun Günler Cuma,Cumartesi ve Pazar Hafta İçi Yasağım Varda :D Bende 12 Yaşındayım Server Kurabilirim Özel Mesajdan Bukkit Veya Normal Server Olacağını Yaz Hangisini İstersen Skypeden Eklerim :D Çok Yazdım Demi :D