Arama sonuçlarınız

1. T

Herkes sorununu yazsın (modlarla ilgili) herkese cevap vereceğim!

birsürü mod paketi denedim hepsinde crash hatası alıyorum ve dogru yüklüyorum 32 bit 2 gb ramım var win 7
  2. T

Minecraft Oynuycak Arkadaş Aranıyor!

modlumu modsuzmu
  3. T

güzel bir mod paketi lazım! (yardım edin lütfen)

Beyler şu modlar kesinlikle olsun tinkers conts. orespawn morph eğlenceli olsun az teknik modlar olsun
  4. T

TechnoCraft Teknik Mod Paketi [Minecraft 1.6.4]

kardeş indirdim oynuyorumda 5 dk sonra oyundan atıyor memory felan diyor galiba ram yetmiyor 2 gb ram var 1 gb ram verebiliyorum galiba en fazla nasıl çözebilirim oyuna giriyorum sonra 2-3 dk sonra memory hatası veriyor aynı hep çözebilirmiyim ayrıca mod paketi çok güzel
  5. T

Basit Mod Yapımı (Mcreator)

link atabilirmisn
  6. T

[Güncellendi!][1.6.4]Moltencraft

kardeşim yardım edermisin şu hatayı alıyorum
  7. T

Basit Mod Yapımı (Mcreator)

neden böyle oluuoooooo :@ :@
  8. T

Toomany items Skydaz dan yüklenmiyor acil yardım(1.6.4)

bende 1.6.4 minecraft var cracked . sorunum bütün modları yükledim skydazdan fakat toomanyitems ide yüklüyorum yüklendi diyor oyuna giriyorum oyunda yok . bunun çözümünü bilen lütfen yorum atsın lütfen
  9. T

Technic pack Rehberi arıyorum

Technic pack Rehberi arıyorum dediğim gibi bilen varsa yorum atabilrmi acaba
  10. T

Benimle Minecraft Oynuyacak ? Android telefon şart (line için)

Benimle minecraft oynuyacak varmı mikrofonum olmadığından android telefona line indirip ordan ücretsiz konuşarak oynuyacak bi arkadaş arıyorum 12 -- 16 yaşları arası olsa iyi olur yaşım 14 yorum yapın..
  11. T

Minecraft Şükrü Saraçoğlu Stadı !!!

HARUN yazıyo kendi ismim 0 şeklinde derken ? :D
  12. T

Yorumlarınız için teşekkür ederim :)güncelll :Dbu kadar emeğe bukadar yorummu :( :(
  13. T

İŞTE YAPTIĞIM ŞÜKRÜ SARAÇOĞLU STADI EMEĞE SAYGI YORUM YAZINIZ LÜTFEN ..
  14. T

so craft hunger gamese map yapmak ?

So craft hunger games için map yapabilirim tabi serverda kullanıcaksanız acaba bunun için kime başvurmalıyım ?
  15. T

Etkinlik "Don't Starve" Ödüllü Logo Yarışması

Adınız ve Soyadınız:Harun Albayrak Yaşınız:16 Şartları kabul ediyor musunuz ?:Evet Eklemek istediğin: http://b1302.hizliresim.com/16/8/jwp3m.jpg
  16. T

Tekkit lite rehberi lazim :s

yorumlariniz için teşekkürler
  17. T

Tekkit lite rehberi lazim bana .s

Tekkit lite rehberi lazim bana .s
  18. T

Tekkit lite rehberi lazim :s

ya ben tekkit lite indirdim premium üyesi deilim ama girebiliyorum oyunda birsürü item var ve hiçbirinin ne işe yaradığını bilmiyorum bunları açıklayan bi rehber lazim bulan biri bu konu altına link atsin lütfen çok lazim
  19. T

Puzzle Map-tr-

Güncellll .s
  20. T

Puzzle Map-tr-

Puzzle Map-TR- ile karşınızdayım ... Gerçekden güzel bir map indirenler ve oynayanlar nasıl olmuş lütfen belirtiniz :) Yapımı tamamen bana aittir.. Resimler : İndirme linki : http://www.mediafire.com/?z47x3inny3awbn4