Arama sonuçlarınız

1. EmreDSTN

Kendine güvenen builderlar buraya!

Build takımım için yeni elemanlar arıyorum. Buildine güvenenler alttaki formu doldurup atarsa sevinirim. Ad: Soyad: Yas: Skype: Daha önce yaptıklarınız (varsa ss):
  2. EmreDSTN

Muhtesem Emre'nin Build Takımına Alım Vardır.

Sa gencler ben EmreDSTN tanıyan vardır. Build şekli aya takılıyoduk. Büyük projeler icin buildera ihtiyacım var kazanclı cıkıcaksınız. Yorumlarda konu linkinizi atabilirsiniz.
  3. EmreDSTN

Hyone Otel | By EmreDSTN

Öncelikle hepinize selam vererek başliyorum. Bir süredir forumda yoktum ve malesef bi süre daha yokum :(. Ama burda oldugumu unutmamanız adına ve birazda canım sıkıldıgı icin bir otel yapmak istedim. Yapiminda tabii ki WE kullandım. Yapmak 3-4 saat arası sürdü. Buyrun Resimler.. :D...
  4. EmreDSTN

Bir Steampunk Calismam .

Tek Basima Yaptigim Bir steampunk Calismam. Yorumlariniz Benim İcin Önemli Buyuzden Durust Ve Adil Olursaniz Sevinirim. Resimler:
  5. EmreDSTN

Shaders Modla Cektigim Guzel Bir ScreenShot

Buyrun Resim:
  6. EmreDSTN

En Güzel 4x4 Ev!!!

Buyrun Resimler
  7. EmreDSTN

Ugrastım ama sonucu guzel :Ladonia Palace

Yapimi 5 bucuk saat sürdü fakat guzel oldu. İyi yorumlarınızı bekliorum Saygılar :P
  8. EmreDSTN

Daha yapım asamasında olan eserim :D

Bunlar Yapimdaki Hali: Bunlarda Bitmeye Yakın Hali : İc Tasarim Yapicagimi Sanmıyorum Ama Güzel Yapan Birisi Yapmak İstersen Skypeden Bana Ulasırsa Sevinirim :D Skype : samnic12. (noktada var ;) )
  9. EmreDSTN

Yeni calismam isim veremedim gelin :D

Buyrun arkadaslar buda yeni calismam :sırıtmak: gercekten cok ugrastim iyi yorumlarinizi bekliorum öptum :sırıtmak:
  10. EmreDSTN

Pvpteam-cok Guzel Bir Pvp Server Kooos:d

GERCEKTEN GUZEL BİR PVP SERVER HERKEZİ BEKLERİM HAMACHİ AGLARİ: mycraft.-1 mycraft.-2 mycraft.-3 mycraft.-4 mycraft.-5 mycraft.-6 mycraft.-7 SIFRELER:123 GERCEKTEN COK GUZEL HAYDİ GELIN SAVASALIIIM :D
  11. EmreDSTN

Super Hamachi Pvp Server Koos:d

GUZEL BİR PVP SERVER HAMACHİ AMA GENEDE COK GUZEL HAMACHİ AGLARİ: mycraft.-1 mycraft.-2 mycraft.-3 mycraft.-4 mycraft.5 SİFRELER:123 PVP-EGLENCE SON SEVİYE DURMA SENDE GEL PVP HEYECANINI BIZIMLE YASA!! :D