Arama sonuçlarınız

1. ymacturk

minecraft hamachi ile ilgili problem

Arkadaslar hamachi server actım hersey dogru ilk defa açmıyorum,açtım fakat kimse giremiyor ağ oluşturdum ip felan tamam kendimde girdim güvenlik duvarı kapalı arkadasımda connect yazıyor girmiyor acil
  2. ymacturk

Hazır kurulu tekkit dosyası vericek?

Hazır kurulu tekkit dosyası vericek varmı arkadaslar hertürlü denedim azelza nın videolarınıda izledim olmuyo hazır yapabilmis olan varsa rar a cevirip upload ederse sevinirim
  3. ymacturk

Gunzcraft inceleme [-]

KONU DELETE PLS:oops:
  4. ymacturk

skin görünmüyor

Yeni premium aldım arkadaşlar skin yükledim,tekkite girdiğimde gözüküyor ama minecraft sw lerine girdiğimde skin görünmüyor tekrar yükledim yine cıkmıyor acaba server ojinal degil diemi ama kuzenimin skini cıkıyor (orjinal mc den giriyorum) yardım ederseniz sevinirim
  5. ymacturk

skin yükledim görünmüyo yardım

Yeni premium aldım arkadaşlar skin yükledim,tekkite girdiğimde gözüküyor ama minecraft sw lerine girdiğimde skin görünmüyor tekrar yükledim yine cıkmıyor acaba server ojinal degil diemi ama kuzenimin skini cıkıyor (orjinal mc den giriyorum) yardım ederseniz sevinirim
  6. ymacturk

Craftoloji Tadinda Oyun Woodbury Kasabası

Woodbury kasabası hamachi serverimizde 4-5 arkadaş oynuyoruz etrafı tamamen çitlerle kapalı bir kasaba kurduk herkezin kendi evi var,daha ticarete baslamadık ve forumdan 4 kisi almayı düsünüyoruz ALINAN KİSİ SUNLARA DİKKAT ETMELİDİR: -küfür (cok fazla edilmiycek) -Grief kesinlikle yasak atılma...
  7. ymacturk

Woodbury Kasabası/hamachi Server Alım

Woodbury kasabası hamachi serverimizde 4-5 arkadaş oynuyoruz etrafı tamamen çitlerle kapalı bir kasaba kurduk herkezin kendi evi var,daha ticarete baslamadık ve forumdan 4 kisi almayı düsünüyoruz ALINAN KİSİ SUNLARA DİKKAT ETMELİDİR: -küfür (cok fazla edilmiycek) -Grief kesinlikle yasak atılma...
  8. ymacturk

Havaifişek Hakkında Yrdm

1 4 6 kurdum havaifisek yıldızı var nasıl fisek yapcam
  9. ymacturk

Bukkit-world Edit Hakkında Acilen Yardım Lazım

evet arkadaslar en son 1.2.5 te actıgım bukkit serverimde map hazırlıyıcaz , craftbukkit i 1.4.4 yaptım fakat world edit i halledemiyorum en son sürümü indiiryorum 5.4.5 sürümü içinde worledit jar var contrib ve lisance var jar ı plugins e atıyorum fakat contrib i nereye atıcam icinde baska...